9Z8L6EA#ABB
Nightfall Black
16" (40.64cm) WQXGA (2560 x 1600), multitouch support, 120Hz, IPS, edge-to-edge glass, ultra-thin bezel, Corning Gorilla Glass NBT, 400 nits, 100% sRGB, 16:10
Integrated Intel Arc Graphics, 2.25GHz Graphics Dynamic Frequency, 8 Xe-cores, supports Ray Tracing
HP Wide Vision 9MP IR camera with camera shutter, temporal noise reduction, two built-in digital microphones
Intel Core Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, P-core 1.4 / 4.8GHz, E-core 0.9 / 3.8GHz, Low Power E-core 0.7 / 2.5, 24MB, 28W-115W TDP, Intel AI Boost NPU 1.4 GHz
16GB LPDDR5X-6400MT/s, memory soldered to systemboard
2TB SSD PCIe Gen 4.0 TLC M.2 NVMe
Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2)
Bluetooth 5.4
1x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (HP Sleep and Charge)
2x Thunderbolt 4 (USB4 40Gbps data transfer, USB Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1x HDMI-out
1x headphone/mic combo jack
DTS:X Ultra, Quad speakers, HP Audio Boost, Studio Poly
6-cell 83Wh Li-Ion Polymer Battery
100W USB-C Power Adapter
Backlit full-sized keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module
Fingerprint Reader
Windows 11 Home
35.7 x 24.6 x 2.0 cm
1.95 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 155H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 1.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.95 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.7 x 23.00 x 1.99 cm |
| Модел: | HP Spectre |
|---|---|
| Серия: | HP Spectre |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
694.83 €
/1358.97 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
1664.92 €
/3256.29 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.00 €
/1464.92 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Лаптоп Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250 (DB04250_LNL_203)(син), осемядрен Intel Core Ultra 7 256V 2.2/4.8GHz, 14"(35.56cm) WUXGA IPS Glare Touchscreen Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1709.60 €
/3343.69 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (21QX000TBM), осемядрен Intel Core Ultra 5 228V 2.1/4.5GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 32GB LPDDR5X, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1701.59 €
/3328.02 лв
Лаптоп HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0009nn(BD9Q6EA)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14"(35.56 cm) OLED сензорен Display, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1715.38 €
/3354.98 лв






















































































































