Принтер All-in-One HP Smart Tank 581 (4A8D4A)
Насладете се на надеждност всеки ден с принтера HP Smart Tank 581 All-in-One, който предоставя очакваното качество на HP, със спестявания, които не сте и очаквали
- Функции: Печат, копиране, сканиране
- Скорост на печат: Скорост на печат до 12 стр./мин (черно) и 5 стр./мин (цветно)
- Качество на черен печат (най-добро): Резолюция до 1200 x 1200 dpi

Себетойност на интелигентния резервоар
HP осигурява себестойност на интелигентния резервоар.

Винаги готови
Останете свързани с принтер, който е готов, когато се нуждаете от него

Удобно интуитивен
Възползвайте се от удобно интуитивен принтер с резервоар, създаден за всекидневна употреба

| Категория | Спецификация |
|---|---|
| Функции | Печат, копиране, сканиране |
| Скорост на черен печат (ISO) | До 12 стр./мин |
| Скорост на черен печат (чернова, A4) | До 22 стр./мин |
| Скорост на цветен печат (ISO) | До 5 стр./мин |
| Скорост на цветен печат (чернова, A4) | До 16 стр./мин |
| Първа страница (черно, A4, готов) | До 14 секунди |
| Първа страница (цветно, A4, готов) | До 21 сек |
| Двустранен печат | Ръчно |
| Цикъл на работа (месечен, A4) | До 3 000 стр. |
| Препоръчителен месечен обем | 400 – 800 стр. |
| Качество на черен печат | До 1200 x 1200 dpi |
| Качество на цветен печат | До 4800 x 1200 оптимизирани dpi |
| Езици на принтера | HP PCL 3 GUI, HP PCLm, URF |
| Технология на печат | HP Thermal Inkjet |
| Свързаност | USB 2.0, Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Мобилен печат | HP Smart, AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Мрежови възможности | Да (Wi-Fi) |
| ОС изисквания (Mac) | macOS 10.15–14, 2 GB HDD, интернет |
| ОС изисквания (Windows) | Windows 10/11, интернет, IE/Edge |
| Цифрово изпращане | Сканиране към файл, HP Smart Tasks |
| Дисплей | 1.2” iCON LCD, 33 сегмента |
| Процесор | 980 MHz |
| Памет (макс.) | 64 MB DDR1 |
| Съвместими ОС | Windows 10/11, macOS 10.15–14, Android, iOS |
| Вход за хартия | 100 листа |
| Изход за хартия | 30 листа |
| Тип хартия | Обикновена, матова, гланцова, фото, пликове |
| Размери хартия | A4, B5, A6, DL, Legal, 88.9x127 – 215.9x355.6 мм |
| Печат без полета | Да (до 210x297 мм) |
| Тегло хартия | Препоръчително: 75 г/м² |
| Формати за сканиране | JPG, PDF, PNG, TIFF, HEIF |
| Тип скенер | CIS, хоризонтален |
| Сканиране (макс. резолюция) | До 1200 dpi (оптична, хардуер, подобрена) |
| Макс. размер сканиране | 216 x 297 мм |
| Копиране (черно ISO) | До 10 копия/мин |
| Копиране (цветно ISO) | До 2 копия/мин |
| Резолюция копиране (макс.) | До 600 x 600 dpi |
| Макс. брой копия | До 99 |
| Настройки на копиране | През HP Smart: брой, размер, качество, яркост, ID и др. |
| Консумация на енергия | 0.109 W (изкл.), 3.023 W (готовност), 1.096 W (спящ) |
| Захранване | 100–240V AC, 50/60 Hz |
| Работен диапазон влажност | 15–80% RH (работен), 5–90% RH (неработен) |
| Работен температурен диапазон | 5–40°C / 41–104°F |
| Енергоспестяваща технология | Автоматично изключване |
| Екомаркировка / Енергийна ефективност | Да / Не |
| Сигурност | Без хардуерна сигурност |
| Размери (мин./макс.) | 434.66 x 361.53 x 157.26 мм / 434.66 x 580.65 x 259.37 мм |
| Тегло | 5.03 кг |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства HP
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 11 до 20 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Не |
| Факс възможност: | Не |
| Разделителна способност на печат: | 4800x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
96.99 €
/189.70 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
370.94 €
/725.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
849.99 €
/1662.44 лв
-
260.47 €
/509.43 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
321.01 €
/627.83 лв
-
321.99 €
/629.76 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
219.44 €
/429.18 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
240.99 €
/471.34 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
248.99 €
/486.98 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
177.94 €
/348.02 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
265.97 €
/520.19 лв
-
95.03 €
/185.86 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
549.59 €
/1074.90 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
22.92 €
/44.84 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
169.99 €
/332.47 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
371.99 €
/727.55 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
222.39 €
/434.96 лв
-
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 €
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon Pixma G3470 White, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 1200 dpi, до 11 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4, A5, управление с Amazon Alexa и Google Assistant202.25 €
/395.56 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Epson EcoTank L3280, цветен, принтер/копир/скенер, 5760x1440 dpi, 33 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4206.51 €
/403.91 лв
Мултифункционално лазерно устройство Pantum M6559NW, монохромен, принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 22 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, ADF, A4206.99 €
/404.83 лв











































































