Операционна система
Windows 7 Professional 64 (available through downgrade rights from Windows 10 Pro 64)
Процесор
Intel® Core™ i5-6200U with Intel HD Graphics 520 (2.3 GHz, up to 2.8 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 3 MB cache, 2 cores)
Чипсет
Chipset is integrated with processor
Памет:
Памет
8 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 8 GB)
(Transfer rates up to 2133 MT/s)
Слотове за памет
2 SODIMM, Up to 16 GB
Запаметяващо устройство:
Вътрешно дисково устройство
256 GB M.2 SATA TLC SSD
Оптично устройство
DVD+/-RW SuperMulti DL
Дисплей и графика:
Дисплей
39,6 cm (15.6") diagonal Full HD SVA anti-glare slim LED-backlit (1920 x 1080)
Графична карта
Integrated: Intel® HD Graphics 520
Характеристики на разширение:
Портове
1 USB 3.0
1 USB 3.0 charging
1 USB Type-C™
1 DisplayPort
1 VGA
1 headphone/microphone combo
1 AC power
1 RJ-45
1 docking connector
1 serial
Слотове за разширение
1 media card reader
(Supports SD, SDHC, SDXC.)
Аудио
HD audio with DTS Studio Sound™
two integrated stereo speakers
Dual array microphones
Headphone and microphone combo jack
Камера
720p HD webcam
Клавиатура
HP Premium Spill-Resistant Backlit Keyboard
Комуникации:
Мрежов интерфейс
Intel® Ethernet Connection I219 10/100/1000
Безжична връзка
Intel® 802.11a/b/g/n/ac (2x2) and Bluetooth® 4.2 Combo
Захранване и експлоатационни изисквания:
Енергийна ефективност
ENERGY STAR® certified
Вид батерия
HP Long Life 3-cell, 48 WH Li-ion prismatic, Up to 12 hrs 30 mins
Управление на сигурността:
Управление на сигурността
HP Client Security
HP BIOSphere
Optional Self-Encrypting or FIPS Certified Storage Drives
Security lock slot (lock must be purchased separately)
TPM 1.2
Integrated smart card reader (active)
Preboot Authentication (password, Smart Card)
Екологични
Low halogen
Размери и тегло:
Размери (Ш x Д x В)
37.8 x 25.7 x 2.74 cm
Тегло
Starting at 2.31 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 6200U |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.8 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | DisplayPort |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 12 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.32 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 37.8x25.8x2.76 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
507.45 €
/992.49 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
438.18 €
/857.00 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
835.31 €
/1633.73 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
438.18 €
/857.00 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1086.82 €
/2125.63 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
1236.46 €
/2418.30 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
2114.71 €
/4136.02 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
1140.87 €
/2231.35 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS271.74 €
/531.48 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв

































































































