9Y7L2ET#ABB
Pike Silver
Aluminum
Specs:
16" (40.64cm), WUXGA 1920 x 1200, IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC, 16:10
Integrated AMD Radeon 680M Graphics, 12-core, 768 Graphics Shaders, 2.2GHz Graphics Frequency
Full HD 1080p Camera, integrated dual array microphones
AMD Ryzen 7 7735U (8C / 16T, 2.7 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), 15-30W cTDP
1x 16GB DDR5-4800MT/s, 2x SO-DIMM slots, up to 32GB DDR5
512GB SSD PCIe NVMe M.2
Gigabit Ethernet
MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2)
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 2x1 Type-C 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps (USB Power Delivery)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps (charging)
1x HDMI 2.1
1x stereo headphone/microphone combo jack
1x RJ-45
Audio by Poly Studio, dual stereo speakers with discrete amplifiers
HP Long Life 3-cell, 56Wh Li-ion Battery
65W USB Type-C adapter
Spill-resistant, backlit keyboard with DuraKeys, без кирилизация на клавиатурата
Fingerprint sensor
Windows 11 Pro
35.94 x 25.1 x 1.09-1.7 cm
1.74kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 680M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7735U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.74 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.94 x 23.39 x 1.99 cm |
| Модел: | HP ProBook |
|---|---|
| Серия: | HP ProBook |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
452.35 €
/884.72 лв
120.00 € лв -
562.34 €
/1099.84 лв
120.00 € лв -
785.73 €
/1536.76 лв
120.00 € лв -
1996.25 €
/3904.32 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
786.73 €
/1538.71 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
539.16 €
/1054.50 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв
Лаптоп Dell 16 DC16251(DC16251_RPLU-R_004_S)(сребрист), десетядрен Intel Core 5 120U 1.4/5.0GHz, 16"(40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Pro1031.73 €
/2017.89 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Pro 5 16AKP10 (83JN002CBM)(сив), шестядрен AMD Ryzen AI 5 340 2.0/4.8 GHz, 16" (40.64 cm) OLED Display, 24GB LPDDR5x, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1024.73 €
/2004.21 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14AKP10 (83KT001ABM)(сив), шестядрен AMD Ryzen AI 5 340 2.0/4.8 GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS 300nits Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR5X, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Windows 11 Home1024.52 €
/2003.79 лв















































































































