Системни характеристики
Операционна система
Windows 7 Professional 64 (available through downgrade rights from Windows 10 Pro 64)
(This system is preinstalled with Windows 7 Professional software and also comes with a license and media for Windows 10 Pro software. You may only use one version of the Windows software at a time. Switching between versions will require you to uninstall one version and install the other version. You must back up all data (files, photos, etc.) before uninstalling and installing operating systems to avoid loss of your data.)
Клас на процесора
- 6th Generation Intel® Core™ i7 processor
процесор
Intel® Core™ i7-6500U with Intel HD Graphics 520 (2.5 GHz, up to 3.1 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 4 MB cache, 2 cores)
Процесорна технология
Intel® Core™ i7 with vPro™ technology
Чипсет
Chipset is integrated with processor
Екологични
- Low halogen
Размери и тегло
Размери (Ш x Д x В)
37.8 x 26.43 x 2.38 to 2.48 cm (front to rear)
Тегло
Starting at 2.07 kg
(Lowest weight configuration. Weight will vary by configuration. See QuickSpecs.)
Памет
Памет
- 8 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 8 GB)
Слотове за памет
2 SODIMM
Запаметяващо устройство
Вътрешно дисково устройство
256 GB M.2 SATA TLC SSD
Оптично устройство
- DVD+/-RW SuperMulti DL
Дисплей и графика
Дисплей
- 39.6 cm (15.6") diagonal full HD anti-glare slim LED-backlit (1920 x 1080)
Графична карта
Integrated:
Intel® HD Graphics 520
Discrete:
AMD Radeon™ R7 M340 (2 GB DDR3 dedicated)
Характеристики на разширение
Портове
- 2 USB 3.0
- 2 USB 2.0
- 1 HDMI
- 1 headphone/microphone combo
- 1 AC power
- 1 RJ-45
- 1 VGA
Слотове за разширение
- 1 multi-format digital media reader
(supports SD, SDHC, SDXC)
Аудио
- HD audio with DTS Studio Sound™
- Two stereo speakers
- Integrated dual-microphone array
- Headphone/microphone combo jack
Камера
720p HD webcam
Клавиатура
HP Premium Keyboard, full-sized, spill resistant
Комуникации
Мрежов интерфейс
Realtek Ethernet (10/100/1000)
Безжична връзка
- Intel® Dual Band Wireless-AC 3165 802.11a/b/g/n/ac (1x1) WiFi and Bluetooth® 4.0 Combo
Захранване и експлоатационни изисквания
Енергийна ефективност
- ENERGY STAR® certified
- ENERGY STAR® certified and EPEAT® Gold registered
Захранване
- 45 W Smart AC adapter
- 65 W Smart AC adapter
Вид батерия
- 4-cell, 44 Wh Li-ion
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | R7 M340 |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 6500U |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.1 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.07 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 37.8x26.43x2.38 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook 7 13
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
939.46 €
/1837.42 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5500.51 €
/10758.07 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв









































































































