OMEN Transcend 14-fb0034nn
9Z8L2EA
Black
HP Omen Transcend 14

ВДЪХНЕТЕ ЖИВОТ НА СВЕТОВЕТЕ СИ НАВСЯКЪДЕ
Производителността на геймърски лаптоп е съчетана с ултралеко изцяло метално шаси, по-дълъг живот на батерията и впечатляващ опционален 2,8K HDR OLED дисплей. Transcend 14. Всичко, от което се нуждаете, за да играете и създавате всичко, навсякъде.

СИЛА ЗА ИГРА
СИЛА ДА ТВОРИШ
Повече мощност, по-висока скорост, превъзходно охлаждане, огромно пространство за съхранение. В OMEN Transcend 14 е вградено повече от всичко, от което се нуждаете, за да играете и творите с пълна сила.
![]() | ПРОЦЕСОР INTEL CORE ULTRA Повишаване на производителността с възможности за изкуствен интелект, потапяща графика и ефективна обработка с ниска консумация на енергия за удължен живот на батерията и производителност. |
![]() | WI-FI 7 Най-новата граница в областта на безжичната свързаност. Насладете се на по-високи скорости, по-добър капацитет и превъзходна производителност, дори в претоварени мрежи. |
![]() | ПО-ДАЛЕЧ С AI, ПО-БЪРЗО С RTX За светкавично бързо рендиране и най-добър геймплей в момента, върховната мощност на AI е на графичните процесори NVIDIA GeForce RTX 40 Series. |
![]() | ИДЕИТЕ ВИ, УСКОРЕНИ ОТ NVIDIA STUDIO Разгърнете креативността си с NVIDIA Studio, създадено специално за творци, тествано и валидирано, за да осигури бърза и плавна производителност при най-предизвикателните работни процеси за творци |

ГЪВКАВ, ПРЕНОСИМ, МОЩЕН
Това е не само един от най-леките 14-инчови геймърски лаптопи в света, но и най-многофункционалният. Зареждайте по-бързо, играйте по-дълго и създавайте навсякъде.

ОLED РАЗЛИКАТА
Насладете се на визуален блясък с 2,8K 120Hz HDR OLED дисплея на Transcend 14, който осигурява несравнима яснота за творчество и несравнима скорост за игри. Прегърнете кинематографичната прецизност и върховата жизненост със 100% DCI-P3 цветова гама и 500 nit HDR. Освен това бързото време за реакция от 0,2 ms гарантира, че размазването на движението и призраците са практически елиминирани във всяка игра, която играете.
Config specs:
14" (35.56cm), 2.8K (2880 x 1800), OLED, 48-120Hz, 0.2ms, UWVA, edge-to-edge glass, micro-edge, Low Blue Light, SDR 400 nits, HDR 500 nits, 100% DCI-P3
NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU 8 GB GDDR6
HP True Vision 1080p FHD IR camera with temporal noise reduction, integrated dual array digital microphones
Intel Core Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, 1.4GHz, max turbo up to 4.8GHz, 24MB
16 GB LPDDR5x-7467 MHz RAM (onboard)
2 TB PCIe Gen4 NVMe Performance M.2 SSD
Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2)
Bluetooth 5.4
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 10Gbps (1x w/ HP Sleep and Charge)
1x HDMI 2.1
1x headphone/microphone combo
1x Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1, HP Sleep and Charge)
1x USB 3.2 Gen 2x1 Type-C 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4a, HP Sleep and Charge)
DTS:X Ultra; HyperX; Dual speakers; HP Audio Boost
6-cell 71Wh Li-Ion polymer battery
140W USB Type-C Power Adapter
Full-size, 4-zone RGB backlit, 26-Key Rollover Anti-Ghosting Key technology, без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
No OS
31.3 x 23.35 x 1.69 cm
1.63kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4060 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 155H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 1.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.63 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.35 x 22.22 x 1.82 cm |
| Модел: | HP Omen |
|---|---|
| Серия: | HP Omen |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.19 €
/2235.89 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1748.99 €
/3420.73 лв
-
614.99 €
/1202.82 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
1588.62 €
/3107.07 лв
1669.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition Glacier White (21QA0084BM)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56cm) 2.8K OLED Anti-Glare Touch Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2395.24 €
/4684.67 лв
Лаптоп HP EliteBook X G1a (B68YQET#ABB)(сребрист), осемядрен AMD Ryzen AI 7 PRO 360 2.0/5.0GHz, 14" (35.56cm) WQXGA+ OLED Touch Display (HDMI), 16GB LPDDR5X, 512GB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2378.47 €
/4651.89 лв
Лаптоп Dell Pro Max 14 MC14255(BTO651_MC14255_EMEA), дванадесетядрен AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 2.0/5.1GHz, 14"(35.56cm) WQXGA Anti-Glare Display, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2374.09 €
/4643.32 лв































































































































