HP OMEN 34c
- 34- inch curved screen with WQHD resolution4
- 180Hz1 refresh rate & 1ms MPRT (with overdrive)1 response rate
- VESA DisplayHDR™ 400
- VESA Certified Adaptive Sync2 & AMD FreeSync Premium technology3
- Integrated 2 x 3W speakers

PLENTY OF PORTS
Equipped with ports perfect for connecting your gaming PC, console, and even a work PC. Thanks to the easy cable management, integrated dual speakers, and the fully adjustable stand, your desk will be just how you like it.
- 1 x DisplayPort (1.4)
- 2 x HDMI Port (2.0)
- 1 x 3.5 mm Audio Out

| Specification | Details |
|---|---|
| Display Size (Diagonal) | 34" (86.4 cm) |
| Panel Technology | VA |
| Curvature | 1500R |
| Max Refresh Rate | 180 Hz |
| Native Resolution | WQHD (3440 × 1440) |
| Panel Bit Depth | True 8-bit |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Brightness (Typical) | 400 nits |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Contrast Ratio (Static) | 4000:1 |
| Contrast Ratio (Dynamic) | 10,000,000:1 (10M:1) |
| Pixel Pitch | 0.23 × 0.23 mm |
| Display Colors | Up to 16.7 million colors |
| Backlight Type | Edge-lit |
| Response Time | 1 ms MPRT (with overdrive) |
| Variable Refresh Rate | VESA Adaptive Sync, AMD FreeSync Premium |
| sRGB Coverage | 99% |
| DCI-P3 Coverage | 95% |
| Calibrated Color Presets | Display P3 95%, BT.709 100%, sRGB 99% |
| VESA Mounting | 100 × 100 mm (bracket included) |
| Low Blue Light | Yes, HP Eye Ease (Eyesafe® Certified) |
| Audio | Built-in speakers |
| Ports | 1 × DisplayPort 1.4; 2 × HDMI 2.0; 1 × 3.5 mm Audio Out |
| Dimensions (With Stand, Inches) | 31.81 × 9.58 × 22.99 in |
| Dimensions (With Stand, cm) | 80.79 × 24.33 × 58.4 cm |
| Weight (With Stand) | 10.59 kg / 23.35 lb |
| Weight (Without Stand) | 7.15 kg / 15.76 lb |
Виж още Монитори HP
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3440 x 1440 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Да |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.94 €
/132.88 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор HP Serie 5 Pro 527pm (9E0Y9UT), 27" (68.58 cm) IPS панел, 100Hz, QHD, 5ms, 10 000 000:1, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB406.80 €
/795.63 лв
Монитор Gigabyte GO27Q24, 27" (68.58 cm) QD-OLED панел, 240Hz, QHD, 0.03ms, 1 500 000:1, DisplayPort, HDMI, USB-C405.16 €
/792.42 лв
Монитор Dell P2724DEB, 27" (68.58cm) IPS панел, QHD, 5ms, 350cd/m2, DP, HDMI, USB-C, вградена камера FHD (60 fps)404.48 €
/791.09 лв




























































































