HP Laser 408dn
| Скорост на печат черно (ISO, A4) | Нормално: До 40 ppm |
| Първа страница (готова) | Черно: Само 8,2 сек |
| Качество на печат черно (най-добро) | Черно: До 1200 x 1200 dpi |
| Технологии за разделителна способност на печат | Нормална (600 x 600 dpi), висока разделителна способност (1200 x 1200 dpi) |
| Работен цикъл (месечен, A4) | До 100 000 страници Работен цикъл се определя като максималния брой страници на месец на продукция с изображения. Тази стойност осигурява сравнение на устойчивостта на продукта по отношение на други устройства HP LaserJet или HP Color LaserJet и позволява подходящо внедряване на принтери и мултифункционални устройства, за да се задоволят изискванията на свързани лица или групи. |
| Препоръчителен месечен обем страници | 1500 до 3500 HP препоръчва броят на отпечатаните страници на месец да бъде в посочения диапазон за оптимална производителност на устройството въз основа на фактори, включително интервали за смяна на консумативите и живот на устройството за удължен гаранционен период. |
| Скорост на процесора | 600 MHz |
| Езици за печат | PCL5, PCLXL, PS, PCL6 |
| Дисплей | 2-редов LCD |
| Възможност за мобилен печат | PrinterOn Печат |
| Минимални системни изисквания | CD-ROM или DVD устройство или интернет връзка; специална USB или мрежова връзка или безжична връзка; 200 MB свободно пространство на твърдия диск; (За хардуерните изисквания на ОС вижте microsoft.com) за Windows |
| Съвместими операционни системи | Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows сървър; macOS 10.11 El Capitan; macOS 10.12 Sierra; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; Linux |
| Операционна система (поддържана бележка) | Windows 10 или по-нова версия |
| Поддържани размери на медиите | Тава 1: A4, A5, A6, B5 (ISO), B5 (JIS), Oficio, плик (DL, C5, C6); Тава 2: A4, A5, A6, B5 (ISO), B5 (JIS), Oficio; Тава 3: A4, A5, A6, B5 (ISO), B5 (JIS), Oficio |
| Размери на медиите, персонализирани | Тава 1: 76 x 127 до 216 x 356 mm; Тава 2: 98 x 148 до 216 x 356 mm; Тава 3: 98 x 148 до 216 x 356 mm |
| Вход за обработка на хартия, стандартен | 250-листова входна тава, 50-листова многофункционална тава, автоматичен двустранен печат |
| Вход за работа с хартия, по избор | Допълнителна хартия от 520 листа x 1 (520 листа 80 g/m², 550 листа 75 g/m²) |
| Изход за работа с хартия, стандартен | Изходяща касета за 150 листа |
| Максимален изходен капацитет (листове) | До 150 листа |
| Двустранен печат | Автоматично (стандартно) |
| Видове медии | Обикновени, дебели, тънки, памучни, цветни, предварително отпечатани, рециклирани, етикети, CardStock, Bond, архивни, пликове |
| Тегло на носителя, поддържа се | Тава 1: 60 до 220 g/m²; Тава 2: 60 до 163 g/m²; Тава 3: 60 до 163 g/m²; Дуплекс: 60 до 120 g/m² |
| Изход за работа с хартия, стандартен | Изходяща касета за 150 листа |
| Вход за работа с хартия, по избор | Допълнителна хартия от 520 листа x 1 (520 листа 80 g/m², 550 листа 75 g/m²) |
| Вход за обработка на хартия, стандартен | 250-листова входна тава, 50-листова многофункционална тава, автоматичен двустранен печат |
| Консумирана мощност | 563 вата (активен печат), 40 вата (в готовност), 0,81 вата (в режим на заспиване), 0,100 вата (автоматично изключване), 0,300 вата (изключено) Изискванията за захранване се основават на държавата/региона, където се продава принтерът. Не преобразувайте работните напрежения. Това ще повреди принтера и ще анулира гаранцията на продукта. |
| Екоетикети | Син ангел RAL-UZ 205 |
| Работен температурен диапазон | 15 до 32°C |
| Препоръчителен диапазон на работна влажност | 30 до 70% RH |
| Минимални размери (Ш x Д x В) | 366 x 365,6 x 262,5 мм |
| Максимални размери (Ш x Д x В) | 366 x 442,2 x 406,2 мм |
| Тегло | 10,09 кг |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери HP
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Монохромен |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Формат на печат, max: | A5 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
446.75 €
/873.76 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
200.31 €
/391.76 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
142.91 €
/279.51 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Лазерен принтер HP Color LaserJet Pro 4202dw, цветен, 600x600dpi, 33 стр/мин, Bluetooth, Wi-Fi, LAN, USB, A4379.62 €
/742.47 лв
Лазерен принтер HP LaserJet Tank 2504dw, монохромен, 600 x 600 dpi, 23 стр/мин, USB, LAN, A4374.55 €
/732.56 лв
Лазерен принтер Brother HL-L6210DW, монохромен, 1200x1200dpi, 50 стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4385.99 €
/754.93 лв



























































































