A26TMEA#ABB
Atmospheric Blue
14" (35.56 cm), 2.2K (2240 x 1400), IPS, 300nits, low power, 100% sRGB, Anti-glare
Integrated Qualcomm SD Adreno X1-85 Graphics, 1.25GHz Graphics Frequency, 3.8 TFLOPS
5MP IR camera, integrated dual array microphone
Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100, 12C / 12T, Multi-core: 3.4GHz, 42MB Cache, Hexagon NPU, up to 45 TOPS
16GB LPDDR5X-8400MT/s, soldered
512GB SSD PCIe NVMe M.2
Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 802.11be (2x2) Dual Band Simultaneous
Bluetooth 5.4
1x USB 4.0 Type-C 40Gbps (supports Thunderbolt 4)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C 10Gbps
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps (charging)
1x stereo headphone/micrpophone combo jack
Audio by Poly Studio, dual speakers with discrete amplifiers
HP Long Life 3-cell 59Wh Li-ion polymer Battery
HP Smart 65W USB Type-C slim adapter
Backlight keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Windows 11 Pro
31.29 x 22.35 x 1.12 cm
1.34 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2240 x 1400 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Snapdragon X Adreno |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Qualcomm |
|---|---|
| Серия процесор: | Snapdragon X Elite |
| Модел процесор: | X1E-78-100 |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 3.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.34 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.29 x 22.35 x 1.12 cm |
| Модел: | HP EliteBook |
|---|---|
| Серия: | HP EliteBook Ultra 14 G1q |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook 7 13
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5500.51 €
/10758.07 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
1642.55 €
/3212.54 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
1146.86 €
/2243.07 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1147.15 €
/2243.63 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
3467.65 €
/6782.14 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
3616.13 €
/7072.53 лв
120.00 € лв -
1484.82 €
/2904.06 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
4855.24 €
/9496.02 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1043.17 €
/2040.26 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
1190.22 €
/2327.87 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 (21ML0022BM), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 125U 1.7/4.8GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS 400nits Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro, WWAN, 1.38kg1628.09 €
/3184.26 лв
Лаптоп Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R5SU(NH.QZKEX.007)(черен), осемядрен AMD Ryzen 7 260, 3.8/5.1GHz, 17.3"(43.94cm)QHD IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5070 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 4 Type-C, Linux1611.35 €
/3151.52 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14255(BTO506_PB14255_EMEA), шестядрен AMD Ryzen 5 PRO 230 3.5/4.9GHz, 14"(35.56cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, 32GB LPDDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Pro1610.65 €
/3150.16 лв

























































































































