HP 250 G10 е висококачествен 15.6-инчов лаптоп, който е създаден с мисъл за всеки бизнес професионалист, който се нуждае от мощен и надежден преносим компютър. Той има тънко и модерно шаси, което ви гарантира, че ще работите със стил където и да се намирате. Дисплеят на лаптопа разполага с изключително тънки рамки, които ви помагат да се фокусирате върху екрана и ви помагат да се съсредоточите върху работата си с лекота. Лаптопът разполага с 15.6-инчов IPS AG дисплей с FHD резолюция, който ви гарантира изображения с ясни и точни цветове и картина с ненадминати детайли. Широкоъгълният му IPS панел ви помага да се фокусирате върху това което правите безпроблемно и ви осигурява пълно потапяне във всеки ваш проект. HP 250 G10 има мощен процесор и висококачествена видео карта, които ви гарантират бърза и безпроблемна работа с множество приложения и програми едновременно. Мултитаскингът никога не е бил толкова лесен и приятен! Този лаптоп разполага с няколко порта, които ви гарантират, че може да свържете всички ваши периферни устройства с лекота и удобство. Освен това лаптопът разполага с висококачествена уеб камера и с технология за шумопотискане, които ви гарантират, че всяка ваша онлайн бизнес среща ще бъде проведена с отлично аудио и видео качество.
| Серия | 250 G10 |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1335U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Звук | Stereo speakers, integrated digital microphone |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB порт | 1 USB Type-C, 2 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion, HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.6 x 1.9 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.52 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
13.90 €
/27.19 лв
120.00 € лв -
47.92 €
/93.73 лв
120.00 € лв -
43.20 €
/84.49 лв
120.00 € лв -
212.82 €
/416.25 лв
120.00 € лв -
10.94 €
/21.39 лв
120.00 € лв -
80.89 €
/158.21 лв
120.00 € лв -
3.67 €
/7.17 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
5.44 €
/10.64 лв
120.00 € лв -
62.05 €
/121.36 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
9.46 €
/18.50 лв
120.00 € лв -
19.18 €
/37.50 лв
120.00 € лв -
26.52 €
/51.87 лв
120.00 € лв -
160.46 €
/313.82 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
12.66 €
/24.76 лв
120.00 € лв -
617.11 €
/1206.97 лв
120.00 € лв -
12.68 €
/24.81 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
111.62 €
/218.32 лв
120.00 € лв -
15.89 €
/31.07 лв
120.00 € лв -
67.15 €
/131.34 лв
120.00 € лв -
77.57 €
/151.71 лв
120.00 € лв -
8.13 €
/15.90 лв
120.00 € лв -
Тонколони Edifier S350DB, 2.1, 150W RMS (2x40W + 70W), Bluetooth, 3.5mm жак, Optical, Coaxial, черни
238.77 €
/466.99 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
8.69 €
/17.00 лв
120.00 € лв -
599.99 €
/1173.48 лв
120.00 € лв -
7.29 €
/14.25 лв
120.00 € лв -
9.85 €
/19.27 лв
120.00 € лв -
15.24 €
/29.80 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.15 лв
120.00 € лв -
37.38 €
/73.11 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
9.29 €
/18.17 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
93.99 €
/183.83 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
9.69 €
/18.95 лв
120.00 € лв -
104.12 €
/203.64 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
204.71 €
/400.37 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
95.99 €
/187.74 лв
120.00 € лв -
65.97 €
/129.02 лв
120.00 € лв -
133.30 €
/260.72 лв
120.00 € лв -
61.20 €
/119.70 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
24.81 €
/48.53 лв
120.00 € лв -
28.20 €
/55.15 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
77.99 €
/152.54 лв
120.00 € лв -
25.97 €
/50.78 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
6.07 €
/11.86 лв
120.00 € лв -
197.17 €
/385.64 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
31.10 €
/60.82 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
56.29 €
/110.09 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
86.86 €
/169.88 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв
























































































































