Gigabyte Gaming A18 3WH
Променя играта
Лаптопи от серията GeForce RTX 50
Задвижвано от NVIDIA Blackwell и изкуствен интелект
Върховна скорост. Превъзходна графика. DLSS 4 значително увеличава производителността и подобрява качеството на изображението за най-добрите игри, използвайки силата на изкуствения интелект. | Печеливша бързина на реакция NVIDIA Reflex 2 с Frame Warp ви осигурява максимална бързина на реакция, подобрявайки прицелването, времето за реакция и прецизността на прицелването. | Реалистична графика Изживейте визуализации с кинематографично качество с безпрецедентна скорост с пълно проследяване на лъчите и революционни технологии за невронно рендиране. |

NVIDIA DLSS 4
Върховна скорост. Превъзходна графика. Задвижвано от изкуствен интелект.
DLSS е революционен набор от технологии за невронно рендиране, който използва изкуствен интелект за повишаване на FPS, намаляване на латентността и подобряване на качеството на изображението. Най-новият пробив, DLSS 4, предлага ново генериране на множество кадри (Multi Frame Generation) и подобрена реконструкция на лъчи (Ray Reconstruction) и супер резолюция (Super Resolution), задвижвани от графични процесори GeForce RTX™ 50 Series и Tensor ядра от пето поколение. DLSS на GeForce RTX е най-добрият начин за игра, подкрепен от суперкомпютър NVIDIA с изкуствен интелект в облака, който постоянно подобрява игровите възможности на вашия компютър.

MUX превключвател Преминете към вграден графичен процесор за по-дълъг живот на батерията или към отделен графичен процесор за по-висока производителност. | ![]() |
![]() | Производителност Процесор до AMD Ryzen 7 260 С процесора AMD Ryzen 7, потребителите могат да стриймват, да записват геймплей и да изпълняват множество приложения без компромис. GIGABYTE GAMING A16 предлага бърза мултимедийна обработка и най-плавно гейминг изживяване.
До AMD Ryzen 7 260 Процесор
До 8 Ядра на процесора
До 5,1 GHz Максимална турбо честота |
WINDFORCE Охлаждане
Неудържима СИЛА НА ВЯТЪРА.
GIGABYTE GAMING A16 е оборудван с емблематичната технология за охлаждане WINDFORCE, включваща дизайн с два вентилатора, съчетан с 3D VortX въздушни канали за максимизиране на въздушния поток. Icy Touch позволява на геймърите да управляват комфортно при ниски температури.

Config. Specs
18" Up to IPS WQXGA (2560×1600) 165Hz, 3ms, DCI-P3 100%, 300nits (typical)
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU 8GB GDDR7
FHD 1080p webcam, build-in array Microphone
AMD Ryzen™ 7 260 (16MB cache, up to 5.1 GHz, 8 cores, 16 threads)
1x 16GB DDR5-5600MT/s, single-channel, 2x SO-DIMM slots, up to 64GB DDR5 5600MT/s
1TB SSD PCIe M.2 NVMe
WIFI 6E (802.11ax 2x2)
LAN: 1G
Bluetooth v5.3
Left Side:
1 x DC-in
1 x RJ-45
1 x HDMI 2.1
1 x Type-A support USB3.2 Gen1
1 x Type-C USB4 support DisplayPort™ 1.4 and Power Delivery 3.0
Right Side:
1 x Type-A support USB3.2 Gen1
1 x Type-A support USB2.0
1 x 3.5mm Audio Jack support mic / headphone combo
Lithium-Ion 76Wh Battery
150W Power Adapter
1-zone RGB Backlit Keyboard, Up to 1.7 mm Key-travel, Latin, без кирилизация
No OS
43.6 x 29.4 x 2.0 ~2.5 cm
2.8 kg
Виж още Лаптопи Gigabyte
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 18" (45.7 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 260 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.8 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 43.0x29.19x3.44 cm |
| Модел: | Gigabyte Gaming |
|---|---|
| Серия: | Gigabyte Gaming A18 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4833.85 €
/9454.19 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 €
Лаптоп Acer Nitro V 16 AI ANV16-61-R73G(NH.U1EEX.00A-32GB), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2.0/5.0 GHz, 16"(40.64cm)WQXGA IPS Display & N GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-A, Linux1840.21 €
/3599.14 лв
Лаптоп Asus TUF Gaming F16 FX608JPR-QT026 (90NR0NG1-M003E0)(сив), шестнадесетядрен Intel Core i7 14650HX 2.2/5.2 GHz, 16"(40.64cm) 2.5K WQXGA IPS Display & GF RTX 5070 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A, No OS, 2.2kg1819.39 €
/3558.42 лв
Лаптоп HP OMEN 16-ap0041nn (C2AB0EA), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 8940HX 2.4/5.3GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, No OS1819.39 €
/3558.42 лв






























































































































