Gigabyte AORUS 15 BKF
GA-NOT-15-BKF73EE754SH
Black
Gaming. Carry On.
Super-portable Gaming Laptop
The new AORUS 15 is equipped with the 13th gen Intel® Core™ i7-13700H processor and the max TGP NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 laptop GPU. The MUX switch technology provides better frame rates and the understated design conveys quality and performance, dominating the gaming world with overwhelming performance.

Key Features

- Windows 11 Home
- NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series Laptop GPUs, powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and Max-Q Technologies.
- Up to 13th Gen Intel® Core™ i7 Processor H-Series
- Up to 15.6" 16:9 QHD(2560 x 1440) 165Hz Panel
- WINDFORCE Infinity Cooling System
- MUX Switch Technology
- Supports DDR5 Memory
GeForce RTX 40 Series Laptops
Beyond Fast for Gamers and Creators
NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series Laptop GPUs power the world’s fastest laptops for gamers and creators. Built with the ultra-efficient NVIDIA Ada Lovelace architecture, they bring a quantum leap in performance with AI-powered DLSS 3 and enable lifelike virtual worlds with full ray tracing. Plus, the Max-Q suite of technologies optimizes system performance, power, battery life, and acoustics for peak efficiency.

15.6" (39.62 cm) QHD IPS 165Hz Anti-Glare Display (2560 x 1440)
NVIDIA GeForce RTX 4060 (8GB GDDR6)
Full HD Camera
Intel Core i7-13700H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 5 GHz, 14 cores: 6 P-cores and 8 E-cores)
16GB (2x 8192MB) - DDR5, 4800MHz RAM
1TB SSD NVMe
Wi-Fi 6E(802.11ax)
Bluetooth V5.2
HDMI
Mini DisplayPort
1x USB 3.2 Type C Gen 2
3x USB 3.2 Type A Gen 1;
1x Thunderbolt v4
1x Audio Out/Микрофон
Li Polymer 99Wh Battery
Island-style RGB Fusion Keyboard with per-key backlit control. Без кирилизация на клавиатурата
Firmware-based TPM, supports Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT)
Windows 11 Home
36 x 27.2 x 2.09 cm
2.39 Kg
Виж още Лаптопи Gigabyte
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1440 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4060 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13700H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | mini DisplayPort |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.39 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.0 x 27.2 x 2.09 cm |
| Модел: | Gigabyte Aorus |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.84 €
/1714.95 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
786.27 €
/1537.80 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв
















































































































