Geometric Future Model 8 Lohan
![]() | 1.0mm steel plate makes the whole case indestructible |
![]() | Two-sided 4mm tempered glass showcases the colorful moments! |
![]() | IO panel cut out by carbide drill, craftsmanship in details! |
Specifications
| Case Type | Mid Tower |
| Material | Steel T1.0, Tempered Glass T4.0 |
| Product Dimension ( H x W x D ) | 500×230×500mm, 19.7"×9.1"×19.7" |
| Drive Bay | Max : 3x3.5'', 3x2.5''/ 6x2.5'' tray |
| M/B Compatibility | E-ATX (12"×13") ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Power Supply | PSII : ATX 12V(Length < 220 mm) |
| I/O Ports | USB 3.0 x 2 , USB 2.0 x 2 , HD Audio(CTIA-SPK/MIC ) |
| Expansion Slots( Maximum Space) | PCI-E x 7:Length<400mm(No Cooling of bottom) / Width <175mm Lateral PCI-E x 3:Length<412mm(No Cooling of bottom) / Width <150mm ( CPU Heatsink Height<105mm) / Height<65mm |
| Thermal Solution | Top : 120mm Fan x 1120mm Radiator (Optional) Rear : 120/140mm Fan x 3 420mm Radiator( Length<470mm / Thickness < 55mm )(Optional) 360/280mm Radiator ( Length<400mm / Thickness < 65mm )(Optional) Bottom : 120/140mm Fan x 3 360/280mm Radiator ( Length < 485mm )(Optional) |
| CPU Heatsink | Height<170mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Geometric Future
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Да |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
5.90 €
/11.54 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
13.23 €
/25.87 лв
-
123.06 €
/240.69 лв
-
77.13 €
/150.85 лв
-
16.59 €
/32.45 лв
-
43.76 €
/85.59 лв
-
21.79 €
/42.62 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.50 €
/24.44 лв
-
32.84 €
/64.23 лв
-
231.70 €
/453.16 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
19.86 €
/38.83 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
18.13 €
/35.45 лв
-
12.50 €
/24.44 лв
-
12.36 €
/24.16 лв
-
22.26 €
/43.54 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
34.99 €
/68.44 лв
-
6.95 €
/13.59 лв
-
51.43 €
/100.58 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
11.10 €
/21.71 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
31.34 €
/61.29 лв
-
6.18 €
/12.10 лв
-
54.69 €
/106.96 лв
-
111.94 €
/218.94 лв
-
16.59 €
/32.45 лв
-
56.01 €
/109.54 лв
-
29.60 €
/57.89 лв
-
5.90 €
/11.54 лв
-
16.82 €
/32.91 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
18.13 €
/35.45 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
35.53 €
/69.48 лв
39.41 € -
10.26 €
/20.08 лв
11.20 € -
42.60 €
/83.32 лв
43.33 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
27.97 €
/54.70 лв
29.77 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Chieftec Apex, Mini-ITX/mATX/ATX/E-ATX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, с прозорец, черна, без захранване93.28 €
/182.43 лв
Кутия Fractal Design Pop Air Orange Core, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, RGB контролер, прозорец, черна, без захранване94.18 €
/184.21 лв
Кутия Asus A21 Plus, microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, с прозорец, бяла, без захранване93.13 €
/182.15 лв


























































































