Garmin Approach® S62
010-02200-02
ТОВА Е ВАШАТА ИГРА
Approach S62 е първокласен GPS часовник за голф, който интегрира критична информация и картографиране, от което се нуждаете, в пълен цвят на китката Ви.

ГОЛЯМ ЕКРАНГолемият 1,3-инчов лесен за четене цветен сензорен дисплей е с 17% по-голям от Approach S60, за да направи Вашето преживяване по-добро. |
![]() |
ИЗГЛЕДИ НА ЧАСАИзтеглете персонализирани изгледи, приложения и уиджети от Connect IQ ™ магазина и персонализирайте изгледа на часовника си с всяка снимка от мобилното Ви устройство. |
![]() |
ПОДХОДЯЩ ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙНезависимо дали току-що сте свършили с игра и сте в clubhouse, или искате да се върнете в града, Approach S62 е чудесен за ежедневно носене. |
![]() |
QUICKFIT® КАИШКИАко обичате да сменяте каишките толкова често, колкото променяте курса си, няма проблем с лесносменяемите QuickFit каишки. |
![]() |

VIRTUAL CADDIEПолучете caddie помощ директно на китката. Virtual Caddie фактори в скоростта и посоката на вятъра и предложения за стик. |
![]() |
СКОРОСТ НА ВЯТЪРА И НАСОКИЧасовникът показва скоростта и посоката на вятъра, което прави намирането на правилния стик и посоката много по-лесно. |
![]() |
41,000 ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАРЕДЕНИ ИГРИЩАВашият часовник се доставя с предварително инсталирани повече от 41,000 пълноцветни CourseView карти на голф игрища от цял свят. |
![]() |
PLAYSLIKE DISTANCEPlaysLike Distance функцията настройва разстоянията, за да отчита uphill и downhill изстрелите. |
![]() |
GREEN VIEWФункцията Green View Ви дава истинската форма на всеки грийн и Ви позволява да плъзнете и поставите пина за по-голяма точност. |
![]() |
ВИЖТЕ ГРИЙНАВижте предната, средната и задната част на грийна, за да можете да направите истрела, който искате. |
![]() |
PINPOINTERКогато сте на слепи изстрели, функцията PinPointer ще Ви каже посоката на пина, за да можете да използвате максимално всеки замах. |
![]() |
HAZARD VIEWТази функция Ви позволява бързо да преминете през всяка опасност на картата и да получите критична информация за разстоянието, така че да знаете какво да избягвате. |
![]() |

ПРОСЛЕДЯВАНЕ И СЪХРАНЕНИЕСензори за проследяване за повече възможности за проследяване и съхранение. |
![]() |
ПОВЕЧЕ СТАТИСТИКАСдвоете часовника с приложението Garmin Golf за анализи, за участие в класации и турнири и за получаване на повече данни за Вашата игра. |
![]() |
СМАРТ ИЗВЕСТИЯПолучавайте имейли, съобщения и сигнали директно на Вашия часовник, когато сте сдвоени със съвместим смартфон. |
![]() |
GARMIN PAY ™ БЕЗКОНТАКТНИ ПЛАЩАНИЯПреминавайте през касовите ленти с Garmin Pay безконтактното решение за плащане, чрез участващи доставчици. |
![]() |
ПРОФИЛИ ЗА АКТИВНОСТВъзползвайте се от предварително заредените профили за активност за бягане, колоездене, плуване и други. И се насладете на функциите за проследяване на активността. |
![]() |
ВГРАДЕН ПУЛСОМЕРПодобрената технологията на вградения пулсомер измерва интензивността на Вашите фитнес дейности и колко усилено тренирате. |
![]() |
PULSE OXИзползвайте Pulse Ox функцията, за да измерите нивото на насищане в кръвта с кислород и да научите повече за цялостното си здраве и фитнес. |
![]() |
БАТЕРИЯВградената презареждаема батерия осигурява до 14 дни в режим на смарт часовник и 20 часа в GPS режим. |
![]() |
| Физически данни и характеристики | |
| Материал на стъклото | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Материал на безела | Керамичен |
| Съвместимост с QuickFit™ каишки | Да (22мм.) |
| Материал на каишката | Силикон |
| Размери | 47 x 47 x 14.8 мм |
| Тегло | 61 гр. |
| Цветен екран | Да |
| Тип на дисплея | Видима на слънчева светлина трансфлективен memory-in-pixel (MIP) |
| Размери на дисплея | 1,3-инчов (33,02 мм) диаметър |
| Резолюция на дисплея | 260 x 260 пиксела |
| Живот на батерията | Режим смарт часовник: до 14 дни GPS режим: до 20 часа |
| Воден рейтинг | 5 ATM |
| Сензорен екран | Да |
| Памет | 1 GB |
| Аутдор функции | |
| Налични аутдор профили | Ски, сноуборд, XC ски, падълборд, гребане |
| Функции на часовник | |
| Час / дата | Да |
| Аларма | Да |
| Таймер | Да |
| Хронометър | Да |
| Час на изгрев / залез | Да |
| Сензори | |
| GPS | Да |
| Garmin Elevate™ вграден пулсомер | Да |
| Компас | Да |
| Жироскоп | Да |
| Акселерометър | Да |
| Pulse Ox | Да |
| Смарт функции | |
| Свързаност | Bluetooth® Smart, ANT+® |
| Connect IQ™ (изгледи на часа, уиджети, приложения и др.) | Да |
| Смарт известия | Да |
| Отговор/отхвърляне на обаждане с текст (само за Android ™) | Да |
| Календар | Да |
| Времето | Да |
| Намиране на телефона | Да |
| Намиране на часовника | Да |
| Съвместимост с Garmin Connect ™ Mobile | Да |
| Garmin Pay™ | Да |
| Активити тракер функции | |
| Отброяване на крачките | Да |
| Body Battery™ | Да |
| Лента за активност (показва се след период на неактивност) | Да |
| Автоматична цел (ежедневна цел за крачки) | Да |
| Следене на съня (следи периодите на движение или спокоен сън) | Да |
| Изгорени калории | Да |
| Изминато разстояние | Да |
| Интензивни минути | Да |
| TrueUp™ | Да |
| Целодневно проследяване на стреса | Да |
| Фитнес функции | |
| Налични фитнес профили | Силов, кардио, бягане на пътека, гребане и ходене на закрито, йога |
| Функции за тренировки, планиране и анализ | |
| Персонализируеми страници с данни | Да |
| Auto Pause® | Да |
| Auto Lap® | Да |
| LiveTrack | Да |
| Функции за пулса | |
| HR зони | Да |
| HR сигнали | Да |
| HR калории | Да |
| % HR max | Да |
| % HRR | Да |
| HR Broadcast (предава данните за пулса на сдвоени устройства) | Да |
| Функции за бягане | |
| Налични профили за бягане | Бягане на открито и закрито |
| Съвместимост с крачкомер | Да |
| Функции за колоездене | |
| Налични профили за колоездене | Колоездене на закрито и открито |
| Сигнали за време/разстояние (сигнали при достигане на целта) | Да |
| Поддръжка на сензори за скорост и каданс | Да |
| Функции за плуване | |
| Налични профили за плуване | Плуване в басейн |
| Данни за плуване (разстояние, темпо, брой загребвания, калории) | Да |
| Функции за голф | |
| Предварително заредени 41 000 игрища по целия свят | Да |
| Разстояние до предната, средната и задната част на грийна | Да |
| Разстояние до layups/doglegs | Да |
| Разстояние на изстрела | Да |
| Дигитална карта за отбелязване на точките | Да |
| Garmin AutoShot™ | Да |
| Green View с ръчно позициониране на флага | Да |
| TruSwing™ съвместимост | Да |
Виж още Смарт часовници и гривни Garmin
Виж всички Смарт часовници и гривни в категорията
| Тип: | Смарт часовник |
|---|---|
| Особеност: | За голф |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.05 €
/52.91 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
142.85 €
/279.38 лв
-
501.40 €
/980.65 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
38.34 €
/74.99 лв
-
326.16 €
/637.92 лв
-
15.64 €
/30.59 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
16.50 €
/32.27 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
70.15 €
/137.20 лв
-
21.74 €
/42.52 лв
-
31.45 €
/61.50 лв
-
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
85.81 €
/167.82 лв
-
28.85 €
/56.44 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
382.25 €
/747.61 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
17.12 €
/33.49 лв
-
26.44 €
/51.72 лв
-
16.79 €
/32.84 лв
19.18 € -
69.13 €
/135.21 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
8.55 €
/16.73 лв
10.34 € -
5.47 €
/10.70 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
453.99 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.63 € -
14.99 €
/29.32 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
16.87 €
/32.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
51.12 €
/99.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
19.83 €
/38.79 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 € -
18.91 €
/36.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
17.05 €
/33.35 лв
17.97 € -
28.69 €
/56.11 лв
29.48 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
18.19 €
/35.58 лв
19.78 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
14.76 €
/28.87 лв
15.58 € -
58.99 €
/115.38 лв
92.10 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
47.72 €
/93.34 лв
92.58 € -
34.22 €
/66.92 лв
40.44 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
5.60 €
/10.96 лв
7.47 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
47.72 €
/93.34 лв
92.58 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
17.81 €
/34.83 лв
18.99 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.77 € -
19.33 €
/37.81 лв
21.55 € -
58.45 €
/114.32 лв
60.19 € -
34.22 €
/66.92 лв
35.77 € -
35.77 €
/69.96 лв
80.92 €
Смарт часовник Garmin Forerunner 965 Carbon Grey DLC Titanium, за бегачи, 35.4 мм (1,4"), AMOLED дисплей, 32GB Flash памет, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, до 23 дни време за работа, черен с жълто-черна силиконова каишка571.42 €
/1117.59 лв
Смарт часовник Garmin quatix® 7 010-02540-61, 1.3" (3.3 cm) трансфлективен MIP дисплей, Bluetooth, Wi-Fi, ANT+, 16GB вградена памет, 10 ATM водоустойчив, LED фенерче, до 10 часа време на работа, син571.42 €
/1117.59 лв
Смарт часовник Garmin Forerunner 965 Whitestone, за бягане, 35,4 мм (1.4"), AMOLED дисплей, 32GB Flash памет, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, мониторинг на съня, до 23 дни време за работа, сив корпус със светлосива каишка571.42 €
/1117.59 лв








































































































































