| Размери | 59*32*41мм |
| Тегло | 59гр |
| Ключови характеристики | 4K30fps 20MP Електронна стабилизация на изображението (EIS) Вграден WIFI и HDMI изход |
| CPU | iCach V39AX |
| Сензор | IMX386 |
| Ъгъл на лещите | Super Wide |
| Лещи | 6G |
| Видео резолюция | 4K30/2.7K30/1080P120/1080P60/1080P30/720P120/720P60/720P30 |
| Видео режими | noraml video Loop recording Timelapse Video Slow motion Video Fast Motion |
| Видео формат | MOV |
| Фото резолюция | 20M/16M/14M/10M/8M/5M/2M |
| Фото формат | JPG |
| Фото режими | Single Photo Burst Photo Time Lapse Photo Long Exposure Self-Time |
| Екран | 2.0"back touch screen |
| Стабилизация | EIS 3 .0 |
| Цифрофо увеличение | YES (4X) |
| WiFi | 2.4 GHZ |
| HDMI | Micro HDMI |
| Гласов контрол | Не |
| Дистанционно | App, remote controller |
| Водоустойчивост | 100ft (30м) с включения водоустойчив калъв на Akaso |
| Аудио вход | микрофон |
| Аудио изход | говорител |
| Порт за зареждане | Type_C |
| Видео кодиране | H.264 |
| Корекзиа на деформация | Да |
| FPV ( предимно за дронове) | Не |
| Външен микрофон | Да |
| Баланс на бялото | Auto/Tungsten/Fluorescent/Daylight/Cloudy/ |
| Компенсация на експозицията | -2.0/-1.0/+0.0/+1.0/+2.0 |
| Батерия | 2*1100mAh батерии |
| Памет | • microSD, microSDHC, or microSDXC • UHS-3 rating only • до 256GB |
| Съдържание на кутията | 1x AKASO V50 Pro Action Camera 1x Battery Charge 2x 1100mAh Battery 1x Waterproof Case 1x Remote Control 1x Bicycle Stand 10x Mount 2x Helmet Mount 4x Bandages 5x Tethers 1 x Protective Backdoor 1x USB Cable 1x Lens Cloth 1x Quick Reference Guide |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
387.01 €
/756.93 лв
120.00 € лв -
23.70 €
/46.35 лв
120.00 € лв -
161.18 €
/315.24 лв
120.00 € лв -
167.16 €
/326.94 лв
120.00 € лв -
34.82 €
/68.10 лв
120.00 € лв -
7.88 €
/15.41 лв
120.00 € лв -
10.04 €
/19.64 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
19.18 €
/37.50 лв
120.00 € лв -
14.41 €
/28.19 лв
120.00 € лв -
56.35 €
/110.21 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
418.19 €
/817.91 лв
120.00 € лв -
53.29 €
/104.23 лв
120.00 € лв -
6.92 €
/13.53 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
21.19 €
/41.44 лв
120.00 € лв -
399.99 €
/782.31 лв
120.00 € лв -
8.10 €
/15.85 лв
120.00 € лв -
563.40 €
/1101.92 лв
120.00 € лв -
30.68 €
/60.01 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
109.74 €
/214.63 лв
120.00 € лв -
166.73 €
/326.10 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
17.80 €
/34.81 лв
120.00 € лв -
9.15 €
/17.89 лв
120.00 € лв -
11.35 €
/22.19 лв
120.00 € лв -
7.26 €
/14.20 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/26.99 лв
120.00 € лв -
1244.99 €
/2434.98 лв
120.00 € лв -
394.19 €
/770.96 лв
120.00 € лв -
137.39 €
/268.71 лв
120.00 € лв -
271.79 €
/531.57 лв
120.00 € лв -
394.19 €
/770.96 лв
120.00 € лв -
9.72 €
/19.00 лв
120.00 € лв
-
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв
-
218.90 €
/428.14 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
71.64 €
/140.12 лв
120.00 € лв -
23.88 €
/46.71 лв
120.00 € лв -
469.32 €
/917.91 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
31.05 €
/60.73 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
1219.92 €
/2385.96 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.51 лв
120.00 € лв -
195.58 €
/382.51 лв
120.00 € лв -
236.99 €
/463.51 лв
120.00 € лв -
47.99 €
/93.86 лв
120.00 € лв -
109.89 €
/214.93 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
86.30 €
/168.79 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
44.02 €
/86.10 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
358.99 €
/702.12 лв
120.00 € лв -
202.92 €
/396.88 лв
120.00 € лв -
198.99 €
/389.19 лв
120.00 € лв -
236.99 €
/463.51 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
14.59 €
/28.54 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
169.00 €
/330.53 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
127.76 €
/249.88 лв
120.00 € лв -
21.90 €
/42.83 лв
120.00 € лв -
38.17 €
/74.66 лв
120.00 € лв -
17.91 €
/35.03 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
162.41 €
/317.65 лв
120.00 € лв




















































































































