Eaton PS4D.png)
Разклонителите на Eaton са предназначени за защита на битово ИТ, мултимедийно, телефонно, телевизионно оборудване. Разклонителите на Eaton позволяват филтриране на мрежовото захранване от пренапрежение и други индиректни смущения от мълния.
Характеристики:
| Спецификация | Данни |
|---|---|
| Тип устройство | Разклонител / защита от пренапрежение – външен |
| Цвят | Черен |
| Входно напрежение | AC 220-250 V |
| Честота (осигурена) | 50/60 Hz |
| Честота (необходима) | 50/60 Hz |
| Входни конектори | 1 x DIN |
| Изходни конектори (детайли) | 4 x DIN |
| Изходно напрежение | AC 220-250 V 50/60 Hz |
| Максимален електрически ток | 10 A |
| Мощност | 2500 Watt |
Виж още Разклонители Eaton
Виж всички Разклонители в категорията
| Брой гнезда: | 4 |
|---|---|
| Защита от токови удари: | Да |
- 5
6 ревюта
- 4
1 ревю
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
67.02 €
/131.08 лв
-
2370.25 €
/4635.81 лв
-
268.85 €
/525.82 лв
-
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
24.02 €
/46.99 лв
-
15.30 €
/29.92 лв
-
26.23 €
/51.29 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
214.99 €
/420.48 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
181.40 €
/354.80 лв
-
64.37 €
/125.90 лв
-
76.10 €
/148.83 лв
-
247.99 €
/485.03 лв
-
90.46 €
/176.93 лв
-
255.13 €
/498.99 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1943.63 €
/3801.42 лв
-
147.63 €
/288.74 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
71.18 €
/139.21 лв
-
368.99 €
/721.68 лв
-
919.42 €
/1798.23 лв
-
23.07 €
/45.12 лв
-
8.13 €
/15.90 лв
-
7.43 €
/14.52 лв
-
Разклонител Hama 223161, 6 гнезда, 1.4m кабел, 3500W, защита от пренапрежение, защита за деца, черен
18.09 €
/35.38 лв
-
125.16 €
/244.78 лв
-
10.10 €
/19.76 лв
-
56.80 €
/111.09 лв
-
49.87 €
/97.53 лв
-
22.12 €
/43.26 лв
-
29.12 €
/56.95 лв
-
81.06 €
/158.54 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
195.75 €
/382.86 лв
-
423.51 €
/828.32 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
368.99 €
/721.68 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
247.99 €
/485.03 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
81.80 €
/159.99 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
125.16 €
/244.78 лв
-
149.99 €
/293.35 лв
-
214.99 €
/420.48 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
324.99 €
/635.63 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
87.99 €
/172.09 лв
-
255.13 €
/498.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
539.99 €
/1056.13 лв
-
560.99 €
/1097.20 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
1386.68 €
/2712.11 лв
-
1190.28 €
/2327.99 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
18.71 €
/36.59 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
27.75 €
/54.28 лв
-
11.50 €
/22.49 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
87.84 €
/171.80 лв
89.83 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 €
Разклонител, 6 гнезда, с ключ, 3м, бял11.59 €
/22.68 лв
Разклонител, 6 гнезда, с ключ, 1.5м, бял11.53 €
/22.56 лв
Разклонител Brennenstuhl Eco-line, 3 гнезда, обезопасени спрямо деца контакти, 3 метра, черен11.52 €
/22.53 лв















































































