Характеристики
| Line-up | Vostro |
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i7 |
| Модел процесор | Core i7-1355U |
| Архитектура | Raptor Lake |
| Брой ядра | 10 |
| Номинална честота | 1.7 GHz |
| Turbo Boost честота | 5 GHz |
| Кеш | 12288 kB |
| Вграден графичен процесор | Intel® Iris™ Xe Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Заети слотове | 1 |
| Честота | 2666 MHz |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Модел видео карта | Интегриран графичен чипсет |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x Card Reader 1 x Audio Out 1 x HDMI 1 x RJ-45 |
| Четец на карти | SD SDHC SDXC |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Версия Bluetooth | Да |
Software
| Операционна система | Windows 11 Pro |
Общи характеристики
| Дизайн | Мобилен |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.9 Kg |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Ключови характеристики | Камера web |
| Цвят | Сребрист |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
67.97 €
/132.93 лв
120.00 € лв -
28.35 €
/55.44 лв
120.00 € лв -
9.15 €
/17.89 лв
120.00 € лв -
8.67 €
/16.95 лв
120.00 € лв -
19.71 €
/38.55 лв
120.00 € лв -
310.82 €
/607.90 лв
120.00 € лв -
7.56 €
/14.78 лв
120.00 € лв -
24.71 €
/48.32 лв
120.00 € лв -
25.60 €
/50.08 лв
120.00 € лв -
19.75 €
/38.62 лв
120.00 € лв -
61.87 €
/121.00 лв
120.00 € лв -
444.83 €
/870.01 лв
120.00 € лв -
88.12 €
/172.35 лв
120.00 € лв -
101.13 €
/197.80 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
13.84 €
/27.07 лв
120.00 € лв -
Клавиатура Genesis Thor 404 TKL Black, гейминг, механична, кафяви суичове, RGB подсветка, черна, USB
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
356.24 €
/696.74 лв
120.00 € лв -
64.80 €
/126.74 лв
120.00 € лв -
5.46 €
/10.68 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
345.73 €
/676.19 лв
120.00 € лв -
44.24 €
/86.53 лв
120.00 € лв -
11.35 €
/22.19 лв
120.00 € лв -
12.54 €
/24.52 лв
120.00 € лв -
64.04 €
/125.25 лв
120.00 € лв -
40.09 €
/78.41 лв
120.00 € лв -
26.94 €
/52.70 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
719.16 €
/1406.55 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.78 лв
120.00 € лв -
38.33 €
/74.97 лв
120.00 € лв -
77.59 €
/151.75 лв
120.00 € лв -
124.84 €
/244.17 лв
120.00 € лв -
9.52 €
/18.63 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
15.24 €
/29.80 лв
120.00 € лв -
39.20 €
/76.68 лв
120.00 € лв -
80.33 €
/157.10 лв
120.00 € лв
-
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв
-
14.38 €
/28.13 лв
120.00 € лв -
31.05 €
/60.73 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
32.20 €
/62.99 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
1219.92 €
/2385.96 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
363.27 €
/710.50 лв
120.00 € лв -
21.90 €
/42.83 лв
120.00 € лв -
236.99 €
/463.51 лв
120.00 € лв -
169.00 €
/330.53 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.89 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
46.55 €
/91.05 лв
120.00 € лв -
89.98 €
/175.99 лв
120.00 € лв -
Зарядно устройство Lenovo 130W Multi-Port Charger, от контакт към към 3x USB-C(ж)/1x USB-A(ж), черно
48.30 €
/94.47 лв
120.00 € лв -
10.85 €
/21.21 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
204.71 €
/400.37 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.31 €
/31.90 лв
120.00 € лв -
54.10 €
/105.81 лв
120.00 € лв -
11.95 €
/23.37 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв























































































































