Innovative internals
Including CPU with unlimited turbo duration and NVIDIA pro graphics in a 32L chassis.

A workstation designed for sustainability
Designed to meet the latest environmental standards with recycled materials and packaging.

Intel Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) 2.4 GHz/ 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 36MB, AI Boost, up to 13 TOPS
External NVIDIA RTX 2000 ADA, 16 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters
Intel W880 Chipset
32GB (2x16GB) 5600MT/s DDR5, non-ECC, up to 128GB, Four UDIMM slots
1000GB SSD, DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready
1 M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 3 M.2 2230/2280 slots for SSD, 3 SATA 3.0 slot for 3.5" HDD, 1 SATA 3.0 slot for slimline optical drive, 1 PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot, 1 full-height, half-length Gen3 x4 PCIe, 3 full-height PCIe
Media Card Reader
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 with PowerShare
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C with PowerShare
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 2
1x Thunderbolt4
1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
RJ-45
2x DisplayPort
One global headset jack
500W PSU
Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Optical Mouse-MS116 - Black
Windows 11 Pro
18.8 x 43.8 x 38.7 cm
Виж още Настолни компютри Dell
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двадесетядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 265 |
| Процесор сокет: | 1851 |
| Архитектура: | Arrow Lake |
| Честота процесор: | 2400 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 32 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Добавена |
| Модел видеокарта: | RTX A2000 |
| Специализирана видео памет: | 16 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Microsoft Windows 11 Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Настолен компютър Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 (BTO107_FCT2250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, RTX A1000 8GB GDDR6, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro3337.65 €
/6527.87 лв
Настолен компютър MSI MPG Infinite X3 AI 2NVV9-450EU (9S6-B942111-649), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 285K 3.7/5.6GHz, GF RTX 5080 SHADOW 16GB, 64GB DDR5, 2TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Windows 11 Home3918.89 €
/7664.68 лв
Настолен компютър MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU (9S6-B942111-655), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265KF 3.3/5.5GHz, GF RTX 5070 Ti VENTUS 16GB, 64GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Windows 11 Home3286.72 €
/6428.27 лв












































































































