Проектиран да ускори действието
Гарантирана мощност : С процесорите Intel® Core™ 11-то поколение можете да се насладите на мощна производителност, без да прекъсвате вашите игри, стрийминг или видеоклипове.
Останете готини : Вдъхновеният от Alienware термичен дизайн включва двоен вентилационен отвор в горната част на клавиатурата и в долната част на 11-то поколение G15. След това, този въздух се изхвърля през четирите вентилационни отвора, разположени отстрани и отзад, за да се увеличи максимално въздушният поток над медните тръби за оптимално охлаждане и разсейване на топлината.
Подобрена мощност : Най-добрите постижения в термичния дизайн дават на 11-то поколение G15 пространство за достатъчна мощност, докато се адаптира към променящото се натоварване на системата. Това позволява на компонентите да останат по-хладни и тактовите скорости да останат по-високи, докато работят дори и с най-взискателните приложения.
Съхранението прави разликата : насладете се на по-бързо стартиране и повече място за съхранение благодарение на опционалните конфигурации с двойно устройство, включително SSD.
Игра на съвсем ново ниво
Графика, готова за игри : 11-то поколение G15 Standard Edition включва NVIDIA® GeForce® RTX карта, която се захранва от архитектурата NVIDIA Ampere — второто поколение RTX архитектура на NVIDIA — с нови RT ядра, тензорни ядра и стрийминг мултипроцесори за реалистично проследяване на лъчи . най-съвременни графични и AI функции. В допълнение, с до 6 GB специална GDDR6 памет, можете да изживеете действието в целия му блясък, с по-бързо време за зареждане и по-тиха система.
Екран : бързите скорости на опресняване и FHD резолюцията гарантират бързи, плавни и детайлни игри. Играйте на стандартен 120 Hz панел на дисплея (очаквайте скоро) с яркост 250 нита; или изберете 165 Hz панел на дисплея с 300 нита яркост, 100% sRGB цветова гама и 3 ms време за реакция.
Силни звуци: Двойните високоговорители с потапящ 3D звук за геймърите ви позволяват да чуете всеки план за атака с кристална яснота.
Осветете: Играйте ясно при слабо осветление с клавиатура с подсветка.
Дълготрайна мощност: не позволявайте на играта ви да се върти около контакт; сега можете бързо да заредите системата си с 56 Whr батерия.
Alienware Command Center на Dell G Series
Играйте по-добре : създаде се иновативен софтуер, специално проектиран да подобри вашето игрово изживяване, да коригира всичките ви игрови и системни настройки, да решава проблеми и да управлява времето ви.
Калибрирайте вашите контроли : сега имате контрол над вашите хардуерни и софтуерни среди. Не само можете да персонализирате хардуера за всяка игра, която играете, но можете да персонализирате пространството и настройката, така че софтуерът да изглежда и да се чувства точно както искате, без да пречи на вашата игра или други дейности.
Ace библиотека : лесен за използване интерфейс свързва всички ваши настройки.система с библиотека с игри, улесняваща достъпа до информация за играта. Независимо от източника, командният център ви дава лесен достъп до вашите игри и възможността да коригирате настройките за всяка от тях. Създайте уникален профил на игра и той ще остане точно такъв, какъвто го искате, независимо къде го стартирате.
Спецификации
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i5 |
| Модел процесор | 11260H |
| Архитектура | Tiger Lake |
| Брой ядра | 6 |
| Номинална честота | 2.1 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.4 GHz |
| Кеш | 12288 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® UHD Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | LED |
| Скорост на обновяване | 120 Hz |
| Яркост | 250 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 16 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Честота | 3200 MHz |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express |
Видео карта
| Тип видео памет | Допълнителна |
| Видео чипсет | nVidia GeForce RTX |
| Модел видео карта | RTX 3050 |
| Капацитет видео памет | 4096 MB |
| Тип памет видео карта | GDDR6 |
| Технология видео карта | DirectX 12 GeForce Experience |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Мощност говорители | 5 W |
Свързаност и портове
| Портове | 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична връзка | 802.11 ax 2x2 |
Software
| Oперационна система | Ubuntu |
Общи характеристики
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 2.44 Kg |
| Размери (W x H x D) | 357.26 x 272.11 x 21.32 - 25.33 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Материал | Пластмаса Алуминий |
| Включени аксесоари | 180W адаптер |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Честота на опресняване на екрана 120Hz Батерия 56Wh |
| Цвят | Dark Shadow Grey |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
39.99 €
/78.21 лв
-
45.62 €
/89.23 лв
-
7.60 €
/14.87 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
166.99 € -
7.15 €
/13.99 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
25.00 €
/48.90 лв
-
79.86 €
/156.19 лв
-
5.80 €
/11.34 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.63 €
/417.83 лв
-
307.45 €
/601.32 лв
-
5.41 €
/10.59 лв
-
103.61 €
/202.64 лв
-
36.91 €
/72.18 лв
-
29.17 €
/57.05 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
46.26 €
/90.48 лв
-
6.63 €
/12.96 лв
-
29.89 €
/58.45 лв
31.58 € -
132.25 €
/258.65 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
7.51 €
/14.69 лв
-
17.71 €
/34.63 лв
19.89 € -
12.54 €
/24.52 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
4.21 €
/8.24 лв
-
19.00 €
/37.16 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
50.29 €
/98.36 лв
-
74.84 €
/146.38 лв
-
8.17 €
/15.97 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
12.93 €
/25.28 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
8.57 €
/16.77 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
97.55 €
/190.80 лв
99.99 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
23.72 €
/46.40 лв
26.69 € -
20.69 €
/40.47 лв
21.95 € -
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
24.96 €
/48.82 лв
26.72 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
42.66 €
/83.44 лв
43.33 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
7.27 €
/14.22 лв
7.70 € -
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
Процесор Intel Core i7-12700KF, дванадесетядрен (3.6/5.0GHz, 25MB Cache, LGA1700) Box, без охлаждане
249.99 €
/488.94 лв
259.99 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
161.56 €
/315.99 лв
162.75 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
38.89 €
/76.06 лв
44.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 €
























































































































