Dahua IPC-HDBW3541E-AS-0280B
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | TCP/IP |
| Матрица: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 5 Mpx |
| Система за сканиране: | Прогресивен |
| Резолюция: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Обектив: | 2.8 mm |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхват на IR осветителя: | 50 m |
| Интерфейс RS-485: | ![]() |
| Гнездо на карта памет: | Поддържане на карти Micro SD до 256GB (възможен локален запис) |
| Метод за компресия на образа: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Алармени Входове / Изходи: | 1 / 1 |
| Аудио: |
|
| Скорост на трансмисията на главния поток: |
|
| Мрежов интерфейс: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Мрежови протоколи: | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, IEEE 802.1x, SNMP |
| WEB Server: | Вграден |
| Макс. брой on-line потребители: | 20 |
| ONVIF: | 18.06 |
| Избрани функции: |
|
| Достъп от мобилен телефон: | Порт: 37777 или достъп чрез облака
|
| Потребителско име по подразбиране / парола на администратора: | admin / - Паролата на администратора трябва да бъде зададена при първото стартиране |
| IP адрес по подразбиране: | 192.168.1.108 |
| Портове за достъп чрез интернет: | 80, 37777 |
| Портове за достъп чрез приложение на PC: | 37777 |
| Порт за достъп чрез мобилно приложение: | 37777 |
| Порт ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Основен поток rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Спомагателен поток |
| Захранване: |
|
| Консумация на мощност: | ≤ 7.3 W |
| Корпус: | Dome, Метална |
| Цвят: | Бял |
| Клас на защита: | IP67 |
| Вандалоустойчива: | IK10 |
| Работна температура: | -40 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.38 kg |
| Размери: | Ø 110 x 81 mm |
| Поддържани езици: | полски, английски, чешки, френски, испански, холандски, немски, португалски, руски, италиански |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | QHD |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
99.49 €
/194.59 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
60.22 €
/117.77 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.34 €
/141.49 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
61.80 €
/120.86 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
85.98 €
/168.16 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
45.36 €
/88.71 лв
-
56.40 €
/110.30 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
178.36 €
/348.85 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
31.01 €
/60.66 лв
-
155.60 €
/304.34 лв
-
58.48 €
/114.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
253.69 €
/496.18 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
140.56 €
/274.90 лв
150.09 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
73.71 €
/144.17 лв
83.43 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
125.91 €
/246.26 лв
145.14 € -
152.07 €
/297.43 лв
171.43 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
224.05 €
/438.21 лв
274.29 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 €
IP камера Dahua IPC-HDBW3541E-AS-0280B-S2, куполна, 5Mpix(2960x1668@20FPS), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 50 метра), външна IP67/IK10, PoE, microSD слот до 256GB, микрофон222.86 €
/435.87 лв
IP камера Dahua IPC-HDBW5241EP-ZHE, куполна, 2Mpix(1920x1080@30fps), 2.7mm обектив, H.265/H.264, IR осветеност (до 40 м.), външна IP67, PoE, MicroSD слот (до 512GB)223.10 €
/436.34 лв
IP камера Dahua SD22204DB-GNY, куполна PTZ (Pan/Tilt/Zoom) камера, 2MPix(1920x1080@25FPS), 2.8-12mm варифокален обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, външна IP66/IK10, microSD до 512GB224.05 €
/438.21 лв





































































































