Dahua F3D-PV-0280B
| Standard: | IP |
| Resolution: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Sensor: | 1/2.8 " CMOS |
| Lens: | 2.8 mm |
| View angle: | 103 ° |
| Range of IR illumination: | 30 m |
| White light LED illuminator range: | 30 m |
| Memory card slot: | Micro SD card support up to 256GB |
| Image compression method: | H.265 / H.264 / H.264B / H.264H |
| Alarm inputs / outputs: | ![]() |
| Audio: |
|
| Main stream frame rate: | 25 fps @ 4 Mpx |
| Network interface: |
|
| WEB Server: | Built-in |
| ONVIF: | ![]() |
| Mobile phones support: | Port no.: 37777 or access by a cloud (P2P)
|
| Default IP address: | 192.168.1.108 |
| Default admin user / password: | admin / - The administrator password should be set at the first start |
| Web browser access ports: | 80, 37777 |
| PC client access ports: | 37777 |
| Mobile client access ports: | 37777 |
| ONVIF port: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Main stream rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Sub stream |
| Main features: |
|
| Power supply: | 12 V DC / 610 mA |
| Power consumption: | ≤ 7.3 W @ 12 V DC |
| Housing: | Bullet - Plastic + Metal |
| Color: | White + Black |
| "Index of Protection": | IP67 |
| Vandal-proof: | ![]() |
| Operation temp: | -40 °C ... 60 °C |
| Weight: | 0.34 kg |
| Dimensions: | 158 x 77 x 77 mm |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Насочени ("bullet") камери |
|---|---|
| Резолюция: | FullHD |
| Управляема: | Неуправляема |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
| Термокамера: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
49.76 €
/97.33 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
105.60 €
/206.54 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
54.95 €
/107.47 лв
-
59.25 €
/115.87 лв
-
45.05 €
/88.12 лв
-
57.20 €
/111.88 лв
-
31.20 €
/61.02 лв
-
20.40 €
/39.90 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
65.50 €
/128.12 лв
-
33.74 €
/65.99 лв
-
155.43 €
/303.99 лв
-
32.00 €
/62.59 лв
-
72.00 €
/140.82 лв
-
45.71 €
/89.41 лв
-
52.57 €
/102.82 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
135.60 €
/265.21 лв
-
30.73 €
/60.11 лв
31.93 € -
25.06 €
/49.02 лв
-
38.03 €
/74.38 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
70.84 € -
70.84 €
/138.55 лв
-
45.75 €
/89.48 лв
50.61 € -
58.12 €
/113.68 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
58.12 €
/113.68 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
20.40 €
/39.90 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
45.99 €
/89.95 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
173.79 €
/339.90 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
46.86 €
/91.65 лв
-
67.00 €
/131.04 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
200.01 €
/391.18 лв
-
120.34 €
/235.36 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
79.25 €
/154.99 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
46.89 €
/91.70 лв
56.69 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
10.00 €
/19.55 лв
17.89 € -
15.00 €
/29.34 лв
17.89 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
10.00 €
/19.55 лв
17.89 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
62.40 €
IP камерa TP-Link Tapo C236, PT (Pan/Tilt) камера, 5Mpix(2880x1620@30fps), 4.0mm обектив, H.264, IR осветеност (до 20m), външна IP65, Wi-Fi, microSD слот до 512GB, микрофон и говорител46.87 €
/91.67 лв
IP камерa Dahua IPC-T1E20-A-0280B, куполна камера, 4Mpix (1920x1080@20FPS), 2.8mm обектив, Smart H.265+/Smart H.264+/H.265/H.264/H.264H/H.264B/MJPEG, IR осветление (до 30m), външна IP67, PoE, microSD до 256GB, микрофон46.60 €
/91.14 лв
IP камерa Dahua IPC-T1E20-A-0360B, куполна камера, 2Mpix (1920x1080@20FPS), 3.6mm обектив, Smart H.265+/Smart H.264+/H.265/H.264/H.264B/MJPEG, IR осветление (до 30m), външна IP67, PoE, микрофон46.60 €
/91.14 лв





















































































































