IP камера с широкоспектърен обектив „рибешко око”.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | TCP/IP |
| Матрица: | 1/1.7 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 12.0 Mpx |
| Система за сканиране: | Прогресивен |
| Резолюция: | 4000 x 3000 - 12.0 Mpx , 2880 x 2880 - 8.3 Mpx , 2880 x 2160 - 6.2 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 1280 x 960 - 1.3 Mpx |
| Обектив: | 1.85 mm - Fish Eye / F2.0 |
| Ъгъл на виждане: | 185 ° |
| Обхват на IR осветителя: | 10 m |
| Отношение сигнал/шум (S/N): | > 56 dB |
| Интерфейс RS-485: | Не |
| Метод за компресия на образа: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Алармени Входове / Изходи: | 2 / 2 |
| Аудио: |
|
| Скорост на трансмисията на главния поток: | 25 кадри/сек (fps) @ 12 Mpx |
| Мрежов интерфейс: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Мрежови протоколи: | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/IPv6, SNMP, QoS, UPnP, NTP, HTTPS, IEEE 802.1x |
| Гнездо на карта памет: | Поддържане на карти Micro SD до 256GB (възможен локален запис) |
| Потребителско име по подразбиране / парола на администратора: | admin / - |
| IP адрес по подразбиране: | 192.168.1.108 |
| Портове за достъп чрез интернет: | 80, 37777 |
| Портове за достъп чрез приложение на PC: | 37777 |
| Порт за достъп чрез мобилно приложение: | 37777 |
| Порт ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Основен поток rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Спомагателен поток |
| WEB Server: | Вграден |
| Макс. брой on-line потребители: | 20 |
| ONVIF: | Да |
| Избрани функции: |
|
| Захранване: |
|
| Консумация на мощност: | max. 12.9 W @ PoE max. 9.2 W @ 12 V DC |
| Корпус: | Dome - Метална |
| Вандалоустойчива: | IK10 |
| Клас на защита: | IP67 |
| Цвят: | Бял |
| Работна температура: | -30 °C ... 45 °C |
| Тегло: | 0.77 kg |
| Размери: | Ø 150 x 60 mm |
| Поддържани езици: | полски, английски, чешки, френски, италиански, испански, холандски, немски, португалски, руски |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | 4K |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
138.29 €
/270.46 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
57.14 €
/111.76 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
68.24 €
/133.47 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
77.89 €
/152.33 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
94.52 €
/184.86 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
199.23 €
/389.65 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
44.50 €
/87.03 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
71.89 €
/140.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
322.29 €
/630.34 лв
836.57 € -
248.50 €
/486.02 лв
258.62 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
40.95 €
/80.08 лв
43.28 € -
79.99 €
/156.44 лв
87.55 € -
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 €
IP камера Dahua SD5A425XA-HNR, куполна PTZ (Pan/Tilt/Zoom) камера, 4MPix (2560x1440@25fps), 5.4 - 135mm варифокален обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, IR осветление (до 150m), външна IP67/IK10, PoE+, Micro SD слот до 256GB1486.86 €
/2908.04 лв
IP камера Dahua IPC-PDBW8800-A180-H-E4-AC24V, куполна камера, 2MPix(4096x1800@25fps), 4x 3mm обективи, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30м), външна IP67/IK10, PoE+, microSD до 128GB1343.97 €
/2628.57 лв
IP камера GeoVision GVIP-SD010-S36X, куполна PTZ(Pan/Tilt/Zoom), 36x оптично + 12x цифрово увеличение, H.264, 3.4~122.4мм обектив, 1/4" Exview CCD1573.20 €
/3076.91 лв


































































