Мегапикселова камера с матрица 1/2.7" CMOS и интерфейс AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Интерфейсът AHD / HD-CVI / HD-TVI позволява трансмисия на аналоговия видео сигнал посредством коаксиалния кабел с резолюция max. 8 Mpx (4K UHD). По време на трансмисията няма закъснения, и се запазва оригиналното, високо качество на изображението.
В случай на видео предаване с помощта на усукана двойка и трансформатори за съвпадение на импеданса, трябва да се вземе под внимание възможността за отражения на сигнала и проникването на сигнали помежду си.
Интегрираната стойка на камерата 3-Axis, има регулиране във всички три плоскости и дава възможност за въртене на камерата в произволна посока. Обхватът на осветителя според производителя, зависи от условията на околната среда (прозрачност на въздуха, околната среда, цвета на стените, тоест т. нар. коефициент на отражение на сцената). Камерата е с клас на защита IP67.
СПЕЦИФИКАЦИЯ:
| Стандарт: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Матрица: | 1/2.7 " CMOS |
| Размер на матрицата: | 2.1 Mpx |
| Резолюция: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 960 x 576 - 960H |
| Обектив: | 3.6 mm |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхват на IR осветителя: | 40 m |
| Регулиране на мощността на IR осветителя: | Автоматична |
| Видео изход: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Аудио: | Не |
| Отношение сигнал/шум (S/N): | > 65 dB |
| Екранно OSD меню: | Да |
| Избрани функции: |
|
| Захранване: | 12 V DC / 250 mA |
| Консумация на мощност: | ≤ 3 W |
| Корпус: | Compact, Пластмасова |
| Цвят: | Бял |
| Клас на защита: | IP67 |
| Работна температура: | -40 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.22 kg |
| Размери: | 80 x 76 x 199 mm |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
| Вид: | Насочени /Булет/ камери |
|---|---|
| Резолюция: | 2.0 - 3.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
53.99 €
/105.60 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
138.29 €
/270.46 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
57.14 €
/111.76 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
68.24 €
/133.47 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
77.89 €
/152.33 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
94.52 €
/184.86 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
199.23 €
/389.65 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
44.50 €
/87.03 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
71.89 €
/140.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
322.29 €
/630.34 лв
836.57 € -
248.50 €
/486.02 лв
258.62 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
40.95 €
/80.08 лв
43.28 € -
79.99 €
/156.44 лв
87.55 € -
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 €
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1200S-POC-0280B, насочена "bullet", 2 Mpix(1920x1080@25fps), 2.8mm обектив, IR осветеност (до 30м), външна, IP67 защита43.14 €
/84.38 лв
HDCVI камера Security Professionals B2136-MOB, насочена "bullet" камера, 2MPix(1920x1080@25fps), 3.6 mm обектив, IR осветеност (до 40 m), външна IP6640.80 €
/79.80 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1200T-0280B, насочена "bullet" камера, 2MP (1920x1080@25fps), 2.8 mm обектив, IR осветление (до 30m), външна IP6743.43 €
/84.94 лв













































































