Интерфейсът AHD / HD-CVI / HD-TVI позволява трансмисия на аналоговия видео сигнал посредством коаксиалния кабел с резолюция max. 8 Mpx (4K UHD). Благодарение на това е възможна трансмисия на изображенията с резолюция HD на разстояние даже 500 m запазвайки ниски разходи за инсталация. По време на трансмисията няма закъснения, и се запазва оригиналното, високо качество на изображението.
В случай на видео предаване с помощта на усукана двойка и трансформатори за съвпадение на импеданса, трябва да се вземе под внимание възможността за отражения на сигнала и проникването на сигнали помежду си.
Внимание! Камерата е настроена по подразбиране на HD-CVI стандарт. За да промените стандарта на камерата се изисква PFM820 контролер, предлага се отделно.
Интегрираната стойка на камерата 3-Axis, има регулиране във всички три плоскости и дава възможност за въртене на камерата в произволна посока. Обхватът на осветителя според производителя, зависи от условията на околната среда (прозрачност на въздуха, околната среда, цвета на стените, тоест т. нар. коефициент на отражение на сцената). Камерата е с клас на защита IP67.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Матрица: | 1/2.7 " CMOS |
| Размер на матрицата: | 2.1 Mpx |
| Резолюция: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 960 x 576 - 960H |
| Обектив: | 2.8 mm |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхват на IR осветителя: | 20 m |
| Регулиране на мощността на IR осветителя: | Автоматична |
| Видео изход: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω |
| Отношение сигнал/шум (S/N): | > 65 dB |
| Екранно OSD меню: | Да |
| Избрани функции: |
|
| Захранване: | 12 V DC / 270 mA |
| Консумация на мощност: | ≤ 3.2 W |
| Корпус: | Compact, Метална |
| Цвят: | Черен |
| Клас на защита: | IP67 |
| Работна температура: | -40 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.36 kg |
| Размери: | Ø 73 x 176 mm |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
| Вид: | Насочени /Булет/ камери |
|---|---|
| Резолюция: | 2.0 - 3.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
10.00 €
/19.55 лв
120.00 € лв -
66.86 €
/130.76 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
48.84 €
/95.52 лв
120.00 € лв -
36.82 €
/72.01 лв
120.00 € лв -
248.00 €
/485.05 лв
120.00 € лв -
44.24 €
/86.53 лв
120.00 € лв -
29.64 €
/57.97 лв
120.00 € лв -
53.71 €
/105.06 лв
120.00 € лв -
43.28 €
/84.66 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
48.84 €
/95.52 лв
120.00 € лв -
66.86 €
/130.76 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
52.80 €
/103.27 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
46.76 €
/91.45 лв
120.00 € лв -
110.52 €
/216.17 лв
120.00 € лв -
110.52 €
/216.17 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
135.60 €
/265.21 лв
120.00 € лв -
24.82 €
/48.55 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
152.61 €
/298.48 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
69.13 €
/135.22 лв
120.00 € лв -
98.95 €
/193.52 лв
120.00 € лв -
81.13 €
/158.68 лв
120.00 € лв -
489.14 €
/956.68 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
110.62 €
/216.36 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
245.81 €
/480.76 лв
120.00 € лв -
50.45 €
/98.66 лв
120.00 € лв -
74.45 €
/145.62 лв
120.00 € лв -
110.62 €
/216.36 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/210.00 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв
-
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
44.98 €
/87.97 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
386.99 €
/756.89 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
250.53 €
/489.99 лв
120.00 € лв -
115.04 €
/224.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
17.49 €
/34.21 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
43.99 €
/86.04 лв
120.00 € лв -
23.78 €
/46.51 лв
120.00 € лв -
92.99 €
/181.87 лв
120.00 € лв -
35.91 €
/70.24 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
130.86 €
/255.94 лв
120.00 € лв -
141.76 €
/277.27 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв
-
36.00 €
/70.41 лв
120.00 € лв -
51.60 €
/100.92 лв
120.00 € лв -
60.00 €
/117.35 лв
120.00 € лв -
37.20 €
/72.76 лв
120.00 € лв -
64.80 €
/126.74 лв
120.00 € лв -
858.00 €
/1678.10 лв
120.00 € лв -
45.60 €
/89.19 лв
120.00 € лв -
246.00 €
/481.13 лв
120.00 € лв -
36.00 €
/70.41 лв
120.00 € лв -
55.20 €
/107.96 лв
120.00 € лв -
66.00 €
/129.08 лв
120.00 € лв -
114.00 €
/222.96 лв
120.00 € лв -
60.00 €
/117.35 лв
120.00 € лв -
81.60 €
/159.60 лв
120.00 € лв -
603.60 €
/1180.54 лв
120.00 € лв -
96.00 €
/187.76 лв
120.00 € лв -
120.00 €
/234.70 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.55 лв
120.00 € лв -
45.60 €
/89.19 лв
120.00 € лв -
343.20 €
/671.24 лв
120.00 € лв -
64.80 €
/126.74 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.55 лв
120.00 € лв -
90.00 €
/176.02 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.72 лв
120.00 € лв -
110.40 €
/215.92 лв
120.00 € лв -
182.40 €
/356.74 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
51.60 €
/100.92 лв
120.00 € лв -
162.00 €
/316.84 лв
120.00 € лв -
72.00 €
/140.82 лв
120.00 € лв -
54.00 €
/105.61 лв
120.00 € лв -
310.50 €
/607.29 лв
120.00 € лв -
80.40 €
/157.25 лв
120.00 € лв -
55.20 €
/107.96 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
29.45 €
/57.60 лв
120.00 € лв -
90.00 €
/176.02 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
49.20 €
/96.23 лв
120.00 € лв -
43.43 €
/84.94 лв
120.00 € лв
HDCVI камера UniVIEW UAC-T125-AF40LM, куполна камера, 5Mpix(2880x1620@25fps), 4mm обектив, IR осветеност (до 40м), външна IP67, вграден микрофон45.60 €
/89.19 лв
HDCVI камера UniVIEW UAC-B125-AF40LM, насочена ("bullet") камера, 5Mpix(2880x1620@25fps), 4mm обектив, IR осветеност (до 40м), външна IP67, вграден микрофон45.60 €
/89.19 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW1200CM-IL-A-0360B-S6, насочена "bullet" камера, 2MPix(1920x1080@25fps), 3.6mm обектив, IR осветление (до 20m), външна IP6745.71 €
/89.41 лв






































































































