Specifications
| Camera | |
| Image Sensor | 1/3" CMOS |
| Max. Resolution | 2880 (H) × 1620 (V) |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Illumination Distance | Up to 10 m (32.81 ft) (IR) |
| Illuminator On/Off Control | Auto |
| Illuminator Number | 1 (IR LED) |
| Angle Adjustment | Tilt: -5° to 80° Pan: 0° to 350° |
| Lens | |
| Max. Aperture | F2.0 |
| Field of View | 2.8mm: H: 99°; V: 55°; D: 115° 3.6mm: H: 74°; V: 41°; D: 88° |
| Intelligence | |
| Human Detection | Yes |
| Video | |
| Video Compression | H.265 |
| Video Frame Rate | Main stream: 2880 × 1620@(1-25/30 fps) sub stream: 640 × 360@(1-25/30 fps) *The values above are the max. frame rates of each stream; for multiple streams, the values will be subjected to the total encoding capacity. |
| Resolution | 5M (2880 × 1620); nHD (640 × 360) |
| Video Bit Rate | H.265: 40 kbps–4096 kbps |
| Day/Night | Auto(ICR)/Color/B/W |
| WDR | DWDR |
| Motion Detection | Yes |
| Image Rotation | 0°/180° |
| Audio | |
| Built-in MIC | Yes |
| Built-in Speaker | Yes |
| Audio Compression | G.711a |
| Network | |
| Network Port | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n/ax 2.412-2.472 GHz, 2.4 G,≤[email protected] |
| Storage | Micro SD card (up to 256 GB) |
| Management Software | DMSS |
| Mobile Client | iOS;Android |
| Certification | |
| Certifications | CE |
| Power | |
| Power Supply | 5 VDC, 1 A |
| Power Consumption | Basic: 1.9 W; Max.: 3.8 W (live + IR + PT rotation) |
| Environment | |
| Operating Temperature | –10 °C to +45 °C (+14 °F to + 113 °F) |
| Operating Humidity | ≤95% |
| Structure | |
| Casing Material | Plastic |
| Product Dimensions | φ84 mm × 123.8 mm (φ3.31" × 4.87") |
| Net Weight | 206.5 g (0.46 lb) |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | QHD |
| Управляема: | PT - Pan/Tilt |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Не |
| IR Осветление: | Да |
| Термокамера: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
45.99 €
/89.95 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
64.81 €
/126.76 лв
-
63.34 €
/123.89 лв
-
78.83 €
/154.18 лв
-
49.05 €
/95.93 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
56.28 €
/110.07 лв
-
95.50 €
/186.79 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
105.60 €
/206.54 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
55.50 €
/108.55 лв
-
58.28 €
/113.99 лв
-
45.05 €
/88.12 лв
-
57.20 €
/111.88 лв
-
31.20 €
/61.02 лв
-
21.52 €
/42.08 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
58.12 €
/113.68 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
78.83 €
/154.18 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
173.79 €
/339.90 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
46.86 €
/91.65 лв
-
67.00 €
/131.04 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
200.01 €
/391.18 лв
-
120.34 €
/235.36 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
79.25 €
/154.99 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
91.20 €
/178.37 лв
126.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
62.40 €
IP камера Xiaomi Smart Camera C500, 6Mpix(3200x1800), Wi-Fi, Bluetooth, microSD слот до 256GB, микрофон и говорител45.99 €
/89.95 лв
IP камера TP-Link Tapo C410, насочена "bullet" камера, 3MPix (2304x1296@15fps), H.264, IR осветеност (до 15m), външна IP65, Wi-Fi, microSD слот до 512GB, микрофон и говорител45.99 €
/89.95 лв
IP камера ASSMANN DIGITUS Plug&View OptiVario DN-16039, IP камера, 2Mpix, 2.8-12мм вариообектив, WLAN, Day-Night, IP66, IR прожектор, 2GB памет, PoE45.36 €
/88.71 лв








































































































