Мощната цифрова лупа Levenhuk ERGO 40 с превключващ се режим на измерване е незаменим инструмент за специалисти, занимаващи се с инспекция на прецизно оборудване, идентификация на скъпоценни камъни и оценка на промишлени проби. Тя е предназначена за научна и професионална употреба: в бижутерството, микроелектрониката, гемологията и реставрацията, както и в други области, където се изисква висока прецизност и детайлност. Устройството е полезно и в ежедневието и е идеално за четене, хобита и ръкоделия.
Голям 4" цветен дисплей
Големият и ярък 4" дисплей Ви позволява да различавате фини детайли: структурата на металите, текстурата на повърхността или включванията в скъпоценните камъни. Благодарение на комбинацията от оптично и цифрово увеличение, лупата Ви позволява да изследвате обекти с увеличение до 17x. Предлагат се четири нива на увеличение: 6x, 10x, 13x и 17x.
Превключващите се режими на скала и наслагване на мрежа Ви позволяват бързо да подравните частите и да оцените техните размери, без да използвате допълнителни инструменти. Можете да променяте увеличението в реално време в зависимост от задачата, като стойността на скалното деление също се променя: 0,5 mm при 6x и 0,1 mm при 10/13/17x. Регулируемото осветление с 4 бели светодиода осигурява перфектно осветяване.
Надеждност и функционалност
Лупата прави снимки и видеозаписи на микро SD карта (поддържат се карти до 128 GB). Данните могат да се прехвърлят към компютър с помощта на USB кабел Тип-C. Устройството разполага с функция за поставяне на дата за лесно организиране на файловете.
Устройството се захранва от вградена батерия с висок капацитет, което позволява до 3 часа употреба без презареждане. Функцията за автоматично изключване пести енергията на батерията, ако устройството е неактивно в продължение на 10 минути. Корпусът е изработен от издръжлива ABS пластмаса и надеждно предпазва вътрешните компоненти от повреди.
Благодарение на ергономичната дръжка, моделът Levenhuk ERGO 40 PRO е удобен за хващане. Като алтернатива, може да се постави на крачетата си и да се използва като настолно устройство.
Основни характеристики:
- Големият 4" цветен дисплей Ви позволява да видите дори и най-фините детайли
- До 17-кратно увеличение благодарение на комбинация от оптично и цифрово увеличение
- Измервателна мрежа и скала за бързо оразмеряване и подравняване на частите
- Регулируемото светодиодно осветление осигурява идеално осветяване
- Два режима на употреба: ръчен и настолен
- Заснемане на снимки и видеозаписи, запазване на файлове на карта памет
- Дълъг живот на батерията благодарение на вградената батерия
Комплектът включва:
- Цифрова лупа
- USB кабел Тип-C
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555028125 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 22x16x4 cm |
| Транспортно тегло | 0.27 kg |
| Цифрови | yes |
| Увеличение, x | 6 — 17 |
| Дисплей | течнокристален дисплей, цветен |
| Диагонал на дисплея, инчове | 4 |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 800x480 |
| Фокусно разстояние, mm | 15 — 19 |
| Зрително поле, ° | 45 |
| Измервателна скала | yes |
| Тяло | издръжлива пластмаса ABS |
| Налично е осветление | yes |
| Осветление | светодиодно |
| Брой светодиоди | 4 бели светодиода |
| Регулиране на яркостта | yes |
| yes | |
| Формат на изображението | *.jpg |
| Видеозапис | yes |
| Разделителна способност на видеозаписа, пиксели | 1280x720 px |
| Видео формат | *.avi |
| Памет | microSD карта до 128 GB (не е включена) |
| Възможност за свързване на допълнително оборудване | към компютър чрез USB кабел (за прехвърляне на файлове) |
| Захранване | вградена литиевойонна батерия 3,7 V, 1200 mA h, зареждане чрез променливотоков адаптер 5 V 1 A AC (не е включен) и USB кабел Тип-C (включен) |
| Автоматично изключване на захранването | 10 мин |
| Живот на батерията, часове | 3 |
| Време на зареждане | 110 мин. |
| Индикатор за зареждането | yes |
| Приложение | за ремонт на часовници/бижутерия, четене/гледане, измервателен |
| Конструкция | настолен/върху триножник, с дръжка |
| Допълнително | заснемане на снимки и видеозаписи, настройване на дата, регулиране на яркостта от 50% до 100%, режим на измерване с мрежа/скала |
| Диапазон на работната температура,°C | 0...+40 |
| Температура на съхранение,°C | -20 — 40 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
123.99 €
/242.50 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
76.83 €
/150.27 лв
-
79.30 €
/155.10 лв
-
55.72 €
/108.98 лв
-
25.00 €
/48.90 лв
-
93.44 €
/182.76 лв
-
5.98 €
/11.70 лв
-
4.96 €
/9.71 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
780.71 €
/1526.93 лв
-
454.18 €
/888.31 лв
-
142.08 €
/277.89 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
57.45 €
/112.36 лв
-
281.32 €
/550.21 лв
-
135.58 €
/265.18 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
9.72 €
/19.00 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
36.79 €
/71.96 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
411.75 €
/805.32 лв
-
63.25 €
/123.70 лв
-
5.54 €
/10.84 лв
-
6.34 €
/12.40 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
6.48 €
/12.68 лв
-
7.02 €
/13.73 лв
-
16.35 €
/31.99 лв
-
8.00 €
/15.64 лв
-
8.00 €
/15.64 лв
-
25.48 €
/49.84 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
29.75 €
/58.19 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
29.93 €
/58.53 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
243.37 €
/475.99 лв
-
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
12.69 €
/24.81 лв
19.07 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
194.03 €
/379.48 лв
198.00 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.60 € -
76.47 €
/149.56 лв
81.08 € -
30.73 €
/60.11 лв
31.93 € -
58.99 €
/115.37 лв
64.99 € -
4.00 €
/7.82 лв
6.17 € -
69.43 €
/135.79 лв
71.18 € -
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
44.77 €
/87.57 лв
48.75 € -
87.79 €
/171.71 лв
94.56 € -
29.99 €
/58.66 лв
33.20 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
23.88 €
/46.71 лв
26.86 € -
23.99 €
/46.92 лв
26.99 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
6.02 €
/11.77 лв
6.14 € -
241.31 €
/471.95 лв
264.11 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
154.99 €
/303.13 лв
165.54 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
61.62 €
/120.53 лв
63.47 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
189.58 €
/370.79 лв
203.11 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
56.98 €
/111.44 лв
58.99 € -
277.13 €
/542.03 лв
292.08 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 €























































































































