Levenhuk ERGO 30 е настолна цифрова лупа с ергономична конструкция, наподобяваща компютърна мишка. Устройството е проектирано за продължителна комфортна употреба и е подходящо за подробен анализ на изображения, заснемане на снимки и видео, както и за показване на изображения на голям екран.
2,8" цветен дисплей, усъвършенствано осветление, заснемане на снимки и видео
Лупата комбинира оптично и цифрово увеличение и осигурява четири отделни нива на увеличение: едно оптично (5x) и три цифрови (6x, 8x и 10x). Големият 2,8" цветен дисплей осигурява ясно и ярко изображение с отлично възпроизвеждане на цветовете.
Усъвършенстваната система за осветление включва 3 бели и 4 UV горни светодиода за осветяване на наблюдавания обект, както и 3 странични светодиода за създаване на перфектен контраст. Яркостта на всички светодиоди може да се регулира в диапазона от 20% до 100%.
Лупата Ви позволява да правите снимки и видеозаписи, което я прави идеална за заснемане на динамични процеси или създаване на инструкции. Данните се запазват на микро SD карта (продава се отделно) и могат лесно да се прехвърлят към компютър с помощта на четец на карти (не е включен).
Връзка с външен монитор, дълъг живот на батерията
Лупата ERGO 30 може да се използва за показване на изображения на компютърен екран: с помощта на USB кабел устройството се свързва с компютър и се трансформира в стационарна система за групова работа. Устройството се захранва от вградена литиевойонна батерия, която осигурява до 2,5 часа живот на батерията. Ако устройството е неактивно повече от 10 минути, функцията за автоматично изключване се активира. Корпусът от пластмаса с висока якост е устойчив на повреди от падане и други механични въздействия.
Основни характеристики:
- Настолна цифрова лупа с фиксиран фокус
- Четири степени на увеличение: 5x, 6x, 8x и 10x
- Голям 2,8" цветен дисплей за отчетливо и ясно изображение
- Горно осветление с два режима на работа: бяла или UV светлина
- Допълнително странично осветление за оптимално осветяване и контраст
- Заснемане на снимки и видеозаписи, запазване на данни на карта памет, показване на изображения на външен екран
- До 2,5 часа работа с вградената батерия
- Функция за автоматично изключване за пестене на енергията на батерията при неактивност
Комплектът включва:
- Цифрова лупа
- USB кабел Тип-C
- Кърпа за почистване
- Торбичка
- Бутон за нулиране
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555028118 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 20x11x7 cm |
| Транспортно тегло | 0.42 kg |
| Цифрови | yes |
| Увеличение, x | 5 — 10 |
| Увеличение, x | 5/6/8/10 |
| Дисплей | течнокристален дисплей, цветен |
| Диагонал на дисплея, инчове | 2.8 |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 480x480 |
| Фокусно разстояние, mm | 28 |
| Зрително поле, ° | 45 |
| Тяло | издръжлива пластмаса ABS |
| Налично е осветление | yes |
| Осветление | светодиодно, UV |
| Брой светодиоди | 7 бели светодиода, 4 UV светодиода |
| Регулиране на яркостта | yes |
| yes | |
| Формат на изображението | *.jpg |
| Видеозапис | yes |
| Видео формат | *.avi |
| Памет | microSD карта до 64 GB (не е включена) |
| Възможност за свързване на допълнително оборудване | към компютър чрез USB кабел (за прехвърляне на файлове и показване на изображения на монитор) |
| Захранване | вградена литиевойонна батерия 3,7 V, 1100 mA h, зареждане чрез променливотоков адаптер 5 V 1 A AC (не е включен) и USB кабел Тип-C (включен) |
| Автоматично изключване на захранването | 10 мин |
| Живот на батерията, часове | 2.5 |
| Време на зареждане | 1,5 часа |
| Индикатор за зареждането | yes |
| Приложение | за ремонт на часовници/бижутерия, четене/гледане |
| Конструкция | настолен/върху триножник |
| Торбичка/калъф/чанта в комплект | торба |
| Допълнително | 3 режима на осветление, заснемане на снимки и видеозаписи, настройване на дата, регулиране на яркостта от 20% до 100% |
| Диапазон на работната температура,°C | 0...+40 |
| Температура на съхранение,°C | -20 — 40 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
10.38 €
/20.29 лв
-
7.88 €
/15.42 лв
-
40.59 €
/79.38 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
75.77 €
/148.20 лв
-
92.02 €
/179.97 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
103.99 €
/203.39 лв
-
6.75 €
/13.21 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
38.52 €
/75.33 лв
-
12.70 €
/24.84 лв
-
19.10 €
/37.36 лв
-
7.50 €
/14.67 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
9.03 €
/17.66 лв
-
5.32 €
/10.40 лв
-
469.32 €
/917.91 лв
523.79 € -
5.09 €
/9.95 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
93.50 €
/182.86 лв
-
17.48 €
/34.19 лв
-
11.93 €
/23.33 лв
-
57.87 €
/113.19 лв
-
26.13 €
/51.10 лв
-
102.37 €
/200.21 лв
-
125.14 €
/244.75 лв
-
40.37 €
/78.95 лв
-
57.01 €
/111.50 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
35.00 €
/68.45 лв
-
6.50 €
/12.71 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
12.70 €
/24.84 лв
-
91.04 €
/178.07 лв
-
80.99 €
/158.40 лв
-
369.26 €
/722.20 лв
-
60.74 €
/118.79 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
7.66 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
30.99 €
/60.61 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
103.99 €
/203.39 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
736.28 €
/1440.04 лв
799.97 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
277.13 €
/542.03 лв
292.08 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
168.99 €
/330.52 лв
178.99 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
12.70 €
/24.84 лв
13.74 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
59.00 €
/115.40 лв
60.84 € -
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
6.34 €
/12.40 лв
7.67 € -
297.98 €
/582.81 лв
309.91 € -
159.99 €
/312.91 лв
166.99 € -
229.99 €
/449.82 лв
249.99 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
98.99 €
/193.61 лв
106.85 € -
7.49 €
/14.65 лв
7.66 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
41.60 €
/81.35 лв
43.85 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
17.43 €
/34.09 лв
18.99 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
82.99 €
/162.31 лв
84.99 € -
8.63 €
/16.89 лв
10.89 € -
99.99 €
/195.56 лв
119.99 €




















































































































