Многофункционалният Ermenrich NetGeeks NP40 е цифров тестер за кабели, който е предназначен за проследяване на усукани двойки и телефонни кабели, проверка на линии за неизправности и грешки при инсталирането, измерване на дължини на кабели и разстояние до точки на прекъсвания или къси съединения. Уредът ще се превърне в ефективен инструмент за техници, които внедряват и поддържат компютърни или телефонни мрежи в офиси, обекти или у дома.
В основния си режим на работа уредът може да проверява проводниците в кабела за повреди: прекъсвания, къси съединения, кръстосани двойки. В режима на измерване на дължината на кабели могат да се измерват кабели с обща дължина до 200 метра, както и разстоянието до прекъсването. Измервания чрез импулсна рефлектометрия за измерване на времевите характеристики, висока точност, може да се извършва и калибриране при необходимост.
Функцията Port Flash може да се използва за намиране на точния порт на мрежовия комутатор или маршрутизатор, към който е свързан целевият кабел. PoE тестът идентифицира типа на PSE и открива midspan/endspan. Уредът измерва също напрежение и полярност. Приемникът на тестера може да се настройва на режим NCV за безконтактно регистриране на напрежение.
Предавателят и приемникът се захранват с батерии (не са включени).
Основни характеристики:
- Проследяване на кабели, проверка на линии за неизправности и грешки при инсталирането
- Измерване на дължината на кабели чрез технологията TDR (импулсна рефлектометрия)
- Измерване на разстоянието до места на прекъсване или на къси съединения
- PoE тест с измерване на напрежение, идентификация на типа на PSE, идентификация на midspan/endspan
- Функции флаш на порт и NCV, захранване с батерии
Наборът включва:
- Предавател
- Приемник
- Дистанционно устройство
- Съединителен кабел RJ11
- Съединителен кабел RJ45
- Щипка тип „крокодил“
- Постояннотоков кабел
- Слушалки, които се поставят в ушите
- USB кабел Type-C
- Торбичка за пренасяне
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555016948 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 23x16x5 cm |
| Транспортно тегло | 0.52 kg |
| === Разделител === | Предавател |
| Портове | Cont (непрекъснатост), Length/Flash (дължина/флаш), PoE, Scan (сканиране) |
| Типове кабели за проследяване | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A) мрежови кабели, обикновени проводници, телефонен кабел |
| Типове кабели за проверка | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A) мрежов кабел |
| Максимална дължина на проверявания кабел, m | 600 |
| Измерване на дължината на кабели | yes |
| Проверка на кабели | yes |
| Проверка на кабели | + (прекъсвания, къси съединения, кръстосани, обърнати и разделени двойки, паразитно прехвърляне на сигнали) |
| Функция за флаш на порт | yes |
| Функция за флаш на порт | +, (пълен дуплекс/полудуплекс, auto-nego/non-auto-nego, 10/100/1000 Mbit/s) |
| Проследяване на кабели | yes |
| PoE тест | yes |
| Регистриране на полярността на напрежението | yes |
| === Разделител === | Измерване на дължината на кабели |
| Метод на измерване | импулсна рефлектометрия за измерване на времевите характеристики (TDR) |
| Измервателни единици | метри/ярдове, футове |
| Измервателен диапазон, m | 2.5 — 200 |
| Грешка | 3 (±0,5 m) |
| Измерване на разстоянието до мястото на прекъсването | yes |
| Измерване на разстоянието де мястото на късо съединение | yes |
| Калибриране | + |
| Минимална дължина на кабела за калибриране, m | 10 |
| Грешка при калибрирането, % | 2 (±0,5 m) |
| === Разделител === | PoE тест |
| Тип на теста за източник на захранване на оборудване (PSE) | стандартен (IEEE 802.3at/af)/нестандартен |
| Midspan/Endspan идентификация | yes |
| Диапазон на работно напрежение (DC), V | 5 — 60 |
| === Разделител === | Основни характеристики |
| Максимален работен ток, mA | <150 |
| Защита | входно напрежение: 48 V, ток: 5 mA |
| Дисплей | Течнокристален дисплей |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 128х64 |
| Фоново осветление на дисплея | yes |
| Захранване | 3 бр. акумулаторни батерии с размер ААА, зареждане чрез USB кабел тип C (включен е) |
| Индикатор за състояние „изтощена батерия“ | yes |
| Автоматично изключване на захранването | 15 мин, 30 мин, 60 мин |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
| Диапазон на работната влажност, % | 20…70 |
| === Разделител === | Приемник/Дистанционно устройство |
| Портове | RJ45, които се поставят в ушите |
| Регулируема чувствителност | yes |
| Безконтактно регистриране на напрежение (NCV) | yes |
| Фенерче | yes |
| Максимален работен ток, mA | <100 |
| Захранване | батерия 9 V (не е включена) |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
| Диапазон на работната влажност, % | 20…70 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.97 €
/11.68 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
6.21 €
/12.14 лв
-
155.00 €
/303.16 лв
169.00 € -
66.06 €
/129.19 лв
-
16.77 €
/32.79 лв
-
6.46 €
/12.63 лв
-
19.00 €
/37.16 лв
-
17.21 €
/33.66 лв
-
323.99 €
/633.67 лв
338.99 € -
134.78 €
/263.61 лв
-
57.33 €
/112.13 лв
-
48.58 €
/95.01 лв
-
238.68 €
/466.82 лв
-
59.00 €
/115.40 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
9.54 €
/18.65 лв
-
6.69 €
/13.08 лв
-
16.73 €
/32.72 лв
-
23.50 €
/45.97 лв
-
22.49 €
/43.99 лв
-
219.66 €
/429.62 лв
-
564.00 €
/1103.09 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
182.71 €
/357.35 лв
-
407.39 €
/796.78 лв
-
6.68 €
/13.07 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
8.61 €
/16.83 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
21.84 €
/42.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
16.26 €
/31.80 лв
-
118.41 €
/231.59 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
102.98 €
/201.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
20.98 €
/41.03 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
117.98 €
/230.75 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
160.64 €
/314.19 лв
166.88 € -
36.57 €
/71.53 лв
45.13 € -
470.38 €
/919.99 лв
529.19 € -
27.90 €
/54.57 лв
41.65 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
16.26 €
/31.81 лв
17.33 € -
264.99 €
/518.28 лв
274.99 € -
108.99 €
/213.17 лв
139.99 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
82.33 €
/161.03 лв
103.13 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
38.74 €
/75.76 лв
59.89 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
479.00 €
/936.85 лв
500.54 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
7.25 €
/14.18 лв
15.92 € -
3.82 €
/7.46 лв
4.09 € -
159.99 €
/312.91 лв
166.99 € -
10.40 €
/20.35 лв
10.68 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
6.43 €
/12.57 лв
7.95 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.07 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
14.04 €
/27.46 лв
15.50 € -
32.69 €
/63.94 лв
33.99 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
219.24 €
/428.80 лв
236.67 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
48.99 €
/95.82 лв
54.99 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
317.40 €
/620.78 лв
329.72 €
























































































































