Brother MFC-J3660DW
MFC-J3660DW предлага висококачествен A3 печат, сканиране, копиране и факс в едно надеждно мастилено-струйно устройство. С технология MAXIDRIVE за висока скорост на печат и постоянно отлично качество.
- Издръжлива печатаща глава MAXIDRIVE
- Печат до 31 изображения в минута
- Gigabit Ethernet, 5GHz WiFi и USB
- Печат директно от или сканиране към компютър, мобилно приложение и USB
- Тава за хартия с капацитет 250 листа, слот за ръчно подаване и автоматично подаващо устройство (ADF) за 50 листа
- Включени мастила с капацитет 358 черно, 358 цветно; максимален капацитет 3 000 черно, 1 500 цветно

| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Тип на принтера | Цветен |
| Функции | Печат, Копиране, Сканиране, Факс |
| Технология | Мастилено-струен |
| Максимален формат хартия | A3 |
| Възможности за свързване | Кабелна, Безжична, USB |
| Вградена памет | 512 MB |
| Контролен панел | Сензорен |
| Дисплей | 6.8 см цветен сензорен дисплей |
| Скорост на едностранен печат A4 (моно) | 31 изображения/мин |
| Скорост на едностранен печат A4 (цветно) | 30 изображения/мин |
| Скорост на двустранен печат A4 (моно) | 22 изображения/мин |
| Скорост на двустранен печат A4 (цветно) | 21 изображения/мин |
| Първа разпечатка | Цветно: 15.5 сек, Моно: 4.4 сек |
| Автоматичен двустранен печат | Да |
| Мобилен печат | Да |
| Резолюция на печат | До 1200 × 4800 dpi |
| Режим на дълбоко заспиване | Да |
| Препоръчително натоварване | До 2 500 стр./месец |
| Функции за печат | N-up, Постер, Воден знак, ID, Книжка, Профили, Огледален, Обърнат, Без полета, Подобряване на цвета |
| Драйвери за печат | Windows 11, macOS (AirPrint), ChromeOS |
| Входящ капацитет хартия | Тава 1: 250 л., ADF: 50 л., Ръчно: 1 л. |
| Изходящ капацитет | A4: 100 л., A3: 50 л. |
| Поддържани размери | A3, A4, A5, A6, LTR, LGL, LGR, Пликове, Фото формати |
| Типове и грамажи | Обикновена, Фото, Рециклирана, 64–220 g/m² |
| Скорост на копиране A4 (моно) | 25 изображения/мин |
| Скорост на копиране A4 (цветно) | 16 изображения/мин |
| Двустранно копиране A4 (моно) | 18 изображения/мин |
| Двустранно копиране A4 (цветно) | 13 изображения/мин |
| Резолюция на копиране | До 1200 × 4800 dpi |
| Първо копие от готовност | Моно: 5.0 сек, Цвят: 6.0 сек |
| Функции за копиране | Сортиране, N-в-1, ID копие, Мащабиране |
| Тип скенер | CIS |
| Резолюция на сканиране | До 19200 × 19200 dpi (интерполирана) |
| Скорост на сканиране A4 | 25 изображения/мин |
| Формати при сканиране | PDF, JPEG, TIFF |
| Сканиране към | USB, Имейл, FTP, OCR, Мрежа |
| Факс функции | PC-факс, Памет, Излъчване, Прием без хартия |
| Wi-Fi Direct | Да |
| Кабелна мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | 2.4 GHz / 5 GHz IEEE 802.11 |
| Мобилни приложения | Brother Mobile Connect, Web Connect |
| Сигурност | SSL/TLS, WPA3, IPsec, Secure Boot, Firmware Encryption |
| IPv4 / IPv6 | Поддържани |
| Софтуер в комплекта | Brother iPrint&Scan (Windows/macOS) |
| Съдържание на опаковката | Устройство, Кабел, Консумативи, Ръководство |
| Размери (без кашон) | 576 × 477 × 305 мм |
| Тегло (без кашон) | 20.1 кг |
| Размери (с кашон) | 681 × 576 × 434 мм |
| Тегло (с кашон) | 24.7 кг |
| Захранване | AC 220–240V, 50/60 Hz |
| Консумация на енергия | Печат: 27W, Готовност: 5.5W |
| Ниво на шум | До 54.5 dB(A) |
| TEC стойност | 0.12 kWh/седмица |
| Работна среда | 10°C – 35°C, 20–80% влажност |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | А3 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 4800x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
145.98 €
/285.51 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
212.24 €
/415.10 лв
-
738.08 €
/1443.57 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
478.57 €
/936.00 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
97.67 €
/191.02 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
111.41 €
/217.90 лв
-
206.51 €
/403.91 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
195.51 €
/382.38 лв
-
123.31 €
/241.18 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
366.28 €
/716.39 лв
-
289.20 €
/565.63 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
849.99 €
/1662.44 лв
-
527.94 €
/1032.57 лв
-
271.30 €
/530.62 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
330.84 €
/647.06 лв
-
321.99 €
/629.76 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
259.99 €
/508.50 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 €
Мултифункционално LED устройство Brother DCP-L3520CDW, цветен, принтер/копир/скенер, 600 x 600 dpi, 18 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4366.28 €
/716.39 лв
Мултифункционално лазерно устройство Canon I-SENSYS MF752Cdw II, цветен, принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 33 стр/мин, USB, Wi-Fi, LAN, A4, A5358.99 €
/702.12 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Epson WF-M5899DWF, монохромен, принтер/копир/скенер/факс, 1200x2400dpi, 25 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4357.90 €
/699.99 лв


















































































