3 години гаранция
В допълнение на вашите законни права, Brother ви предлага БЕЗПЛАТНА гаранция СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ която ви предоставя изключителна поддръжка. Регистрирай сега!

Brother HL-L8260CDW Цветен лазерен принтер с дуплекс и Wi-Fi
- С висока скорост на печат и качествен печат, този цветен лазерен принтер предлага широка гама от функции, включително безжична връзка и автоматичен двустранен печат. Той е издръжлив, сигурен и лесен за употреба.Скорост от 31ppm цветно и монохромно
- Автоматичен двустранен печат
- Капацитет на хартия от 300 листа
- USB 2,0, Безжична и Гигабитова жична мрежа
- iPrint&Scan, Google Cloud Print и Apple AirPrint
- Стартови консумативи за 3,000 (Черно) и 1,800 страници (Синьо, Червено и жълто)

Спецификации:
Обща информация
| Тип на принтера | Цветен |
|---|---|
| Функции | Печат |
| Дисплей | LCD дисплей |
| Размер на дисплея | Двуредов LCD дисплей |
| Клас на лазера | Клас 1 лазерен продукт (IEC 60825-1:2007) |
| Максимален размер на хартията | A4 |
| Памет | 256MB |
| Процесор | 800MHz – Sub:133MHz |
| Технология | Лазерен |
Възможности за свързване
| Възможности за свързване | Кабелна мрежа, Безжична, USB |
|---|---|
| Локален интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 и USB Host за външен четец на карти |
| Интерфейс за кабелна мрежа | Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Интерфейс за безжична мрежа | IEEE 802.11b/g/n |
Възможности за свързване с мобилни устройства
| Поддържа | AirPrint, Android Print Service Plugin, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria, Wi-Fi Direct™ |
|---|
Размери и тегло
| С кашон | 617 x 533 x 521mm |
|---|---|
| С кашон | 25.4 кг |
| Без кашон | 410 x 486 x 313mm |
| Тегло | 21.8 кг |
Условия на околната среда
| Акредитация по екологичния стандарт Blue Angel | Да |
|---|---|
| Акредитация по екологичния стандарт Nordic Swan | Да |
| Сила на звука | При печат – 6.56BA, Тих режим – 6BA, Режим на готовност – Безшумен |
| Налягане на звука | При печат – 49dbA, Тих режим – 44dbA, Режим на готовност – Безшумен |
| Типична консумация на енергия | 0.64kWh/ Седмично |
Спецификации на носителите
| Типове и размери | Стандартна и опционална тава – обикновена, рециклирана, цветна и бланки (от 60 до 105g/m2) Мултифункционална тава - обикновена, рециклирана, висококачествена, цветна , бланки и гланцирана хартия (от 60 до 163g/m2) Двустранен печат - обикновена, рециклирана, цветна бланки и гланцирана хартия (от 60 до 105g/m2) |
|---|---|
| Тегла | Стандартна тава - A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal. Мултифункционална тава - Ширина: от 76.2мм до 215.9мм x Дължина: от 127мм до 355.6мм. Двустранен печат – A4 |
Мрежа
| Защитен печат | Да |
|---|---|
| Wi-Fi Direct™ | Да |
| Кабелна мрежа | Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Защита на кабелната мрежа | SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3, Kerberos, IPSec, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS) |
| Защита на безжичната мрежа | WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3, Kerberos, IPSec, 802.1x (LEAP, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS) |
Операционни системи и софтуер
| Поддържа | Windows 10® (32 & 64 bit editions) Windows 8® (32 & 64 bit editions) Windows 7® (32 & 64 bit editions) Windows® Server 2016, 2012, 2012R2 & 2008R2 Windows® Server 2008 (32 & 64 bit editions)* *Windows® Server supports network printing only Mac: OS v10.10.5, v10.11.x, v10.12 or greater Linux CUPS, LPD/LPRng (x86/x64 environment)За най-новата версия на фърмуера, актуализация на софтуера и информация за съвместимост с ОС, моля, посетете http://support.brother.com |
|---|
Боравене с хартията
| Подаване на хартия | Стандартна тава - 250 листа, Мултифункционална тава - 50 листа |
|---|---|
| Изходяща хартия | С лицето надолу - 150 листа, С лицето нагоре (Прав път на хартията) - 1 лист |
Печат
| Резолюция | 2,400 x 600dpi и 600 x 600dpi |
|---|---|
| Стандартна скорост на цветен печат, A4 | 31 страници в минута |
| Стандартна скорост на черно-бял печат, A4 | 31 страници в минута |
| Препоръчителен месечен обем | До 3,000 страници |
Функции за защита
| IP филтър | Да |
|---|---|
| Secure function lock v3 | Да |
| Защитен печат | Да |
| Заключване на настройките | Да |
Решения
| Поддържа | AirPrint, Android Print Service Plugin, b-guard, Box, Brother Apps, BSI, Dropbox, Google Cloud Print, Google Drive, iPrint&Scan, Managed Print Services, Mopria, OneDrive |
|---|
| Аксесоари | Опционална долна тава LT-330 - до 250 страници |
|---|
Консумативи
Комплект оригинални барабанни модули Brother DR421CL, комплект – черно, синьо, червено и жълто. Капацитет до 30,000 страници.
Оригинална черна тонер касета Brother TN-421BK. Капацитет до 3,000 страници.
Оригинална синя тонер касета Brother TN-421C. Капацитет до 1,800 страници.
Оригинална червена тонер касета Brother TN-421M. Капацитет до 1,800 страници.
Оригинална жълта тонер касета Brother TN-421Y. Капацитет до 1,800 страници.
Оригинална черна тонер касета Brother TN-423BK. Капацитет до 6,500 страници.
Оригинална синя тонер касета Brother TN-423C. Капацитет до 4,000 страници.
Оригинална червена тонер касета Brother TN-423M. Капацитет до 4,000 страници.
Оригинална жълта тонер касета Brother TN-423Y. Капацитет до 4,000 страници.
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери Brother
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 2400x600 dpi |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
290.13 €
/567.45 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
97.67 €
/191.02 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
696.23 €
/1361.70 лв
120.00 € лв -
123.89 €
/242.30 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
187.43 €
/366.58 лв
120.00 € лв -
114.30 €
/223.55 лв
120.00 € лв -
355.49 €
/695.27 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
92.25 €
/180.43 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
452.74 €
/885.48 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
206.51 €
/403.91 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
233.89 €
/457.45 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
528.59 €
/1033.83 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
346.99 €
/678.65 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
254.99 €
/498.72 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
65.88 €
/128.85 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
275.99 €
/539.79 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
318.99 €
/623.89 лв
120.00 € лв -
883.99 €
/1728.93 лв
120.00 € лв -
197.99 €
/387.23 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв
-
306.77 €
/600.00 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
302.28 €
/591.21 лв
120.00 € лв -
241.12 €
/471.59 лв
120.00 € лв -
322.80 €
/631.34 лв
120.00 € лв -
266.89 €
/521.99 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
686.46 €
/1342.59 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP647Cdw, цветен, 1200 x 1200 dpi, до 25 стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4350.27 €
/685.08 лв
Лазерен принтер Xerox C230, цветен, 600 x 600 dpi, 22 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4350.52 €
/685.56 лв
Лазерен принтер Pantum CP2200DW, цветен, 600 x 600 dpi, 24 стр/мин, USB, LAN Wi-Fi, A4355.16 €
/694.62 лв











































































