Компактно мастилено-струйно мултифункционално устройство с Hi-Speed USB интерфейс, проста и икономична технология с резервоари за мастило. Компактният DCP-T220 е лесно за употреба мултифункционално A4 мастилено-струйно устройство с функции за печат, сканиране и копиране. Благодарение на системата си за зареждане с резервоари за мастило можете да отпечатвате големи обеми при изключително ниски разходи на страница. Съчетавайки това с елегантния си дизайн, той наистина е идеалният принтер за дома или малкия офис. DCP-T220 предлага скорост на печат до 9ipm цветно и 16ipm черно-бяло, така че можете да отпечатвате множество документи бързо и лесно. Освен това можете да разчитате на висококачествени разпечатки с резолюция до 1200 x 6000 dpi. Принтерите от тази гама са издръжливи и снабдени с множество функции. В допълнение, новата система за презареждане никога не е била по-лесна. Резервоарът с голям капацитет вече може да се напълни с бутилки с мастило без да държите бутилката постоянно - просто поставете бутилката във отвора на съответния резервоар и когато бутилката е празна, премахнете я и се уверете, че резервоарът е затворен. Край на бъркотията. |
| Достъпни функции | Print, Scan, Copy |
|---|---|
| Принтер скорост черно, стр./мин | 16 ipm (based on ISO/IEC 24734); FPOT: 10 sec; Piezo with 210 nozzles x 1 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 9 ipm (based on ISO/IEC 24734); Piezo with 70 nozzles x 3 |
| Принтер резолюция | 6000 x 1200 dpi (With border: 204 mm, Borderless: 210 mm) |
| Скенер, тип | CIS (Speed: 3.35 seconds (Mono) & 4.38 seconds (Colour)) |
| Скенер резолюция | Optical: Up to 1200 x 2400 dpi, Interpolated: Up to 19 200 x 19 200 dpi (Width: Up to 213.9 mm, Length: Up to 295 mm) |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 30-bit colour processing (input) / 24-bit colour processing |
| Нива на сивота | 10-bit colour processing (input) / 8-bit colour processing |
| Копир скорост черно, копия/мин | Up to 8 ipm (ISO/IEC 24735) |
| Копир скорост цветно, копия/мин | Up to 3 ipm (ISO/IEC 24735) |
| Копир резолюция | Print: Max. 1200 x 1800 dpi; Scan: Max. 1200 x 1200 dpi (Monochrome), 1200 x 600 dpi (Colour) |
| Брой копия | Stacks up to 99 pages |
| Мащабиране | 25% to 400% (in increments of 1%) |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | 0 |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | - |
| Медия, тип | Plain Paper, Inkjet Paper (coated paper), Glossy Paper, Recycled Paper |
| Медия, размер | A4, Letter, Executive, A5, A6, Envelopes (C5, Com-10, DL, Monarch), Photo (102 mm X 152 mm), Photo-L (89 mm X 127 mm), Photo-2L (127 mm X 178 mm ), Indexcard (127 mm X 203 mm) |
| Медия, g/m2 | Standard Tray - 64-220 g/m2, Manual Feed Slot - 64-300g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Up to 150 sheets of 80 g/m2 plain paper; Up to 1 sheet Manual Feed Slot |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Up to 50 sheets (80 g/m2) |
| ADF | - |
| Двустранен печат | - |
| Консумативи | Black: BTD60BK Approx 7500 pages; Cyan / Magenta / Yellow: BT5000 C/M/Y - Approx 5000 pages |
| Натоварване, стр./месец | Up to 1000 pages per month (recomended) |
| Съвместими операционни системи | Windows 7 / 8 / 8.1 /10, Windows Server 2008 / 2008R2 / 2012 / 2012R2 / 2016 / 2019, MacOS v10.136/10.14.x/10.15.x |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 435 x 359 x 159 |
| Цвят | Black |
| Други | Control panel with LED indicators, 64 MB memory |
| Гаранция | 24 месеца |
| Оригинален: | Brother |
|---|
| Брой копия: | - |
|---|
| Съвместимост: | Принтер: Brother DCP T300 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T500 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T700 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T800 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T310 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T510 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T710 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T810 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T910 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T520W Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T920DW Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T220 Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T420W Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T720DW Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T425W Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T525W Консуматив: Brother BT5000C Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T300 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T500 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T700 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T800 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T310 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T510 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T710 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T810 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T910 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T520W Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T920DW Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T220 Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T420W Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T720DW Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T425W Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T525W Консуматив: Brother BT5000M Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T300 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T500 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T700 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T800 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T310 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T510 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T710 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T810 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T910 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T520W Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T920DW Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T220 Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T420W Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T720DW Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T425W Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T525W Консуматив: Brother BT5000Y Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T310 Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T510 Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T710 Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T810 Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T910 Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T520W Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother MFC T920DW Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T220 Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T420W Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T720DW Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T425W Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br>Принтер: Brother DCP T525W Консуматив: Brother BTD60BK Ink Bottle<br> |
|---|
| Тип: | Принтер мастилено-струен нов |
|---|
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
13.82 €
/27.04 лв
120.00 € лв -
77.31 €
/151.21 лв
120.00 € лв -
69.90 €
/136.71 лв
120.00 € лв -
157.28 €
/307.60 лв
120.00 € лв -
25.10 €
/49.10 лв
120.00 € лв -
60.63 €
/118.59 лв
120.00 € лв -
92.04 €
/180.01 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
10.16 €
/19.87 лв
120.00 € лв -
47.61 €
/93.11 лв
120.00 € лв -
10.43 €
/20.40 лв
120.00 € лв -
10.43 €
/20.40 лв
120.00 € лв -
20.51 €
/40.12 лв
120.00 € лв -
71.33 €
/139.52 лв
120.00 € лв -
7.67 €
/15.00 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/10.00 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
30.68 €
/60.01 лв
120.00 € лв -
105.03 €
/205.43 лв
120.00 € лв -
87.79 €
/171.71 лв
120.00 € лв -
32.90 €
/64.34 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
369.00 €
/721.70 лв
120.00 € лв -
605.00 €
/1183.28 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
61.07 €
/119.45 лв
120.00 € лв -
66.86 €
/130.76 лв
120.00 € лв -
77.31 €
/151.21 лв
120.00 € лв -
52.90 €
/103.46 лв
120.00 € лв -
6.12 €
/11.96 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
56.95 €
/111.39 лв
120.00 € лв -
5.82 €
/11.38 лв
120.00 € лв -
5.80 €
/11.35 лв
120.00 € лв -
9.15 €
/17.89 лв
120.00 € лв -
50.62 €
/99.00 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
6.93 €
/13.54 лв
120.00 € лв -
46.60 €
/91.13 лв
120.00 € лв -
13.01 €
/25.44 лв
120.00 € лв
-
323.99 €
/633.67 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
38.89 €
/76.06 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/9.99 лв
120.00 € лв
-
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
11.58 €
/22.65 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
82.99 €
/162.31 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
320.92 €
/627.66 лв
120.00 € лв -
382.16 €
/747.44 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
12.98 €
/25.39 лв
120.00 € лв -
34.44 €
/67.36 лв
120.00 € лв -
37.27 €
/72.90 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
86.30 €
/168.79 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
311.89 €
/610.00 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
14.39 €
/28.14 лв
120.00 € лв -
220.99 €
/432.22 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
250.00 €
/488.96 лв
120.00 € лв -
6.47 €
/12.66 лв
120.00 € лв -
31.05 €
/60.73 лв
120.00 € лв -
Зарядно устройство Lenovo 130W Multi-Port Charger, от контакт към към 3x USB-C(ж)/1x USB-A(ж), черно
48.30 €
/94.47 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
49.31 €
/96.45 лв
120.00 € лв




















































































































