Asus Zenbook S 14 UX5406SA

Изпитайте мощта на изкуствения интелект, който може да промени света, със Zenbook S 14 – компютър на ASUS с AI от новата ера, който съчетава изключителен дизайн, тънък едва 1,1 см, със свръхмодерни технологии. Корпусът е изцяло метален с уникален високотехнологичен Ceraluminum керамичен капак и цвят, вдъхновен от природата. Той помещава възможности на AI от следващото ниво и мощта на най-новия процесор Intel Core Ultra 7 с минимален шум от охлаждането. Потопете се във визуална наслада със зашеметяващия 3K ASUS Lumina OLED дисплей и се насладете на богатия и мощен звук от аудиосистемата с четири високоговорителя. Zenbook S 14 е елегантен, мощен и иновативен в тънък и изискан формат.

Новите компютри ASUS с AI
Вече е тук! С гордост представяме компютъра на ASUS с AI от новата ера – Zenbook S 14. Захранван от най-модерните процесори с възможност за поддръжка на изкуствен интелект, този компютър ви осигурява практическа работа с AI от ново ниво с подобрения на защитата, скоростта и функциите за персонализиране. Този компютър ще бъде ваш съвършен спътник с вградените енджини за AI за ускоряване на изчисленията, Copilot на Windows за персонализирано съдействие и пакет с мощни приложения с AI. Усетете разликата по-лесно, по-бързо, по-интелигентно и по-безпроблемно – компютрите на ASUS с AI от новата ера поставят възможността за изключителна практическа работа с AI в ръцете ви още сега.

По-добра свързаност и стабилно предаване
ASUS Zenbook S 14 е оборудван с най-новата Wi-Fi 7 за най-добра безжична свързаност – до 4,8 пъти по-бърза от предишното поколение Wi-Fi. Лаптопът автоматично се свързва към най-силния Wi-Fi сигнал и ефективно използва всички налични мрежови връзки. Благодарение на едновременната поддръжка на до три чифта слушалки с Bluetooth на едно устройство ще можете да се насладите на по-добра комуникация и по-приятно забавление.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20USA(1).png)
3K OLED дисплей и 4 високоговорителя
За зашеметяващо домашно кино, 14-инчовият 3K ASUS Lumina OLED дисплей на Zenbook S 14 поддържа всеки невероятен момент детайлен и изключително жив. Мощната аудиосистема с четири високоговорителя осигурява прецизен, подсилен бас звук за най-завладяващото изживяване досега.
14" (35.56cm), WQXGA+ (2880 x 1800) OLED 16:10, 0.2ms, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3, 1,000,000:1, 1.07 billion colors, PANTONE Validated, Glossy display, SGS Eye Care Display, Touch screen, With stylus support
Integrated Intel Arc Graphics 140V, 1.95GHz Graphics Dynamic Frequency, 64GPU Peak TOPS, 8 Xe-cores, supports Ray Tracing
FHD 1080p camera with IR function to support Windows Hello, built-in array microphone
Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, P-core 2.2 / 4.8GHz, Low Power E-core 2.2 / 3.7, 12MB, 17W-37W TDP, Intel AI Boost NPU peak up to 47 TOPS
32GB LPDDR5X-8448MT/s memory on Package
1TB SSD M.2 2280 NVMe PCIe 4.0
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2
Bluetooth 5.4
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, Smart Amp Technology, harman/kardon (Premium)
72WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion Battery
TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, 1.1mm Key-travel, Precision touchpad, With Copilot key
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Pro
31.03 x 21.47 x 1.19 ~ 1.29 cm
1.2kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140V |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 258V |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.2 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.1 x 21.0 x 1.1 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus Zenbook S 14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.14 €
/520.52 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
903.82 €
/1767.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Лаптоп Lenovo Legion 5 15AKP10(83F1002DBM)(черен), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2/5GHz, 15.1"(38.35cm) WQXGA OLED Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB Type-A, No OS, 2kg1927.96 €
/3770.77 лв
Лаптоп MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG (9S7-14N321-023), осемядрен Intel Core Ultra 9 288V 3.3/5.1 GHz, 14" (35.56 cm) WQXGA+ IPS 120Hz OLED Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1925.74 €
/3766.41 лв
Лаптоп Lenovo Legion 5 15AGP11(83Q60015BM)(черен), осемядрен AMD Ryzen AI 7 450 2.0/5.1GHz, 15.3"(38.86cm)WQXGA OLED Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB-A, No OS1923.42 €
/3761.88 лв
























































































































