Изпитайте силата на ежедневна класика - Един от най-малките 15-инчови лаптопи в света
Независимо дали става дума за работа или игра, ASUS X515 е лаптопът от начално ниво, който предлага мощна производителност и завладяващи визуализации. Дисплеят NanoEdge има широки ъгли на видимост от 178° и матово покритие против отблясъци за едно наистина възхитително изживяване.
Бързо и ефективно
С Intel®, ASUS X515 ви помага да решавате нещата бързо и ефективно.
Двойно съхранение
ASUS X515 има двойна система за съхранение на данни, която ви предлага както много високи скорости на достъп до данни, така и разширен капацитет за съхранение.
Дисплей NanoEdge - Получете по-широк поглед върху света
Екранът NanoEdge предоставя на модела ASUS X515 обширно пространство на дисплея за силно поглъщащо изживяване при гледане, независимо дали е работа или игра.
Елегантен и преносим - дайте възможност на вашия динамичен начин на живот!
С общо тегло от само 1,8 кг, ASUS X515 е изключително преносимият и лек лаптоп, който е в крак с вашия забързан начин на живот. Също така покритието Slate Grey му придава елегантен и модерен вид.
Свързаност - Винаги свързан
ASUS X515 е оборудван с реверсивен USB-C™ 3.2 порт, с дизайн, който прави възможно свързването на повече устройства по-лесно. Освен това предлага скорости на трансфер на данни до 10 пъти по-високи от USB 2.0! X515 също има USB 3.2 Type-A и USB 2.0 портове, HDMI изход, така че можете лесно да свържете всичките си текущи периферни устройства, монитори и проектори.
Подобрена защита на вътрешните компоненти и шасито
ASUS X515 е оборудван с решение за защита от удар EAR, което предпазва вашите данни в случай на физически удари, докато неговият подсилен корпус ви позволява да отваряте и затваряте капака по много плавен начин.
EAR решение за защита на HDD
HDD устройствата, инсталирани в лаптоп системи, обикновено са много по-податливи на неизправности в сравнение с SSD устройствата. Използваните твърди дискове в случая на модела ASUS X509 вече са оборудвани с решение за защита от удар EAR, което има ролята да предпазва вашите данни от физическо въздействие.Решението за активна защита на твърдия диск автоматично разпознава удари и вибрации по три оси, за да намали ефективно шансовете за повреда на HDD, така че можете да работите без притеснения, дори в движещо се превозно средство.
Подсилен корпус
Метален подсилващ елемент, поставен под клавиатурата, предлага високо ниво на стабилност по време на писане и използване на тъчпада. Освен допълнителна здравина на конструкцията, това решение укрепва пантата и предпазва вътрешните компоненти.
Подсилен капак
Страните на капака са подсилени и работят по подобен начин на колоните за защита от страничен удар, монтирани в автомобили. Те осигуряват структурна опора за капака, екрана и пантата.
Спецификации
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i7 |
| Модел процесор | 1065G7 |
| Архитектура | Ice Lake |
| Брой ядра | 4 |
| Номинална честота | 1.3 GHz |
| Turbo Boost честота | 3.9 GHz |
| Кеш | 8192 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® Iris™ Plus Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Яркост | 250 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Вградена памет | 8192 MB |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 512 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | Intel Iris |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | VGA |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | Sonic Master |
Свързаност и портове
| Портове | 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Безжична връзка | 802.11 ac |
| Версия Bluetooth | 4.1 |
Software
| Oперационна система | NO OS |
Общи характеристики
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Размери (W x H x D) | 360 x 235 x 19.9 - 19.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | TPM (Trusted Platform Module) BIOS Booting User Password Protection Security lock |
| Материал | Пластмаса |
| Включени аксесоари | Адаптер 45W |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Chiclet клавиатура Батерия 2 клетъчна - 37Wh |
| Цвят | Slate Grey |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.34 €
/12.40 лв
8.37 € -
69.99 €
/136.89 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
86.52 €
/169.23 лв
-
21.15 €
/41.36 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
59.23 €
/115.84 лв
-
20.92 €
/40.92 лв
-
145.98 €
/285.51 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
319.49 €
/624.87 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
25.00 €
/48.90 лв
-
137.92 €
/269.74 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
5.38 €
/10.52 лв
-
33.50 €
/65.52 лв
-
35.24 €
/68.92 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
118.44 €
/231.66 лв
-
4.72 €
/9.23 лв
-
9.20 €
/18.00 лв
-
259.20 €
/506.94 лв
-
156.58 €
/306.25 лв
-
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
33.37 €
/65.26 лв
-
695.50 €
/1360.29 лв
-
17.40 €
/34.04 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
669.99 €
/1310.39 лв
-
137.39 €
/268.71 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
60.75 €
/118.82 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
67.00 €
/131.03 лв
-
422.49 €
/826.32 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
212.27 €
/415.16 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
23.70 €
/46.36 лв
26.69 € -
87.49 €
/171.11 лв
89.99 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
13.95 €
/27.28 лв
14.88 € -
347.87 €
/680.37 лв
389.51 € -
9.74 €
/19.06 лв
10.22 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
8.70 €
/17.02 лв
8.96 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
Soundbar система за домашно кино Sony HT-SF150, 2.0, безжична, Bluetooth, HDMI, USB, RMS 120W, черна
108.99 €
/213.17 лв
111.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
11.99 € -
62.05 €
/121.36 лв
65.92 € -
6.08 €
/11.89 лв
6.14 € -
154.99 €
/303.13 лв
165.54 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
38.89 €
/76.06 лв
44.99 € -
246.07 €
/481.27 лв
251.68 € -
108.45 €
/212.11 лв
131.51 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
36.63 €
/71.65 лв
45.13 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
329.00 €
/643.48 лв
347.16 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
7.27 €
/14.22 лв
7.70 € -
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
32.69 €
/63.94 лв
33.99 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
20.58 €
/40.26 лв
21.53 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 €





















































































































