| Graphic Engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Ti |
| Bus Standard | PCI Express 4.0 |
| OpenGL | OpenGL®4.6 |
| Video Memory | 12GB GDDR6X |
| Engine Clock | OC mode: 2790 MHz Default mode: 2760 MHz (Boost clock) |
| CUDA Core | 7680 |
| Memory Speed | 21 Gbps |
| Memory Interface | 192-bit |
| Resolution | Digital Max Resolution 7680 x 4320 |
| Interface | 2x HDMI (2.1a) 3x DisplayPort (1.4a) HDCP Support (2.3) |
| Maximum Display Support | 4 |
| NVlink/ Crossfire Support | No |
| Software | ASUS GPU Tweak III & GeForce Game Ready Driver & Studio Driver: please download all software from the support site. |
| Dimensions | 336 x 150 x 63 mm |
| Recommended PSU | 750W |
| Power Connectors | 1 x 16-pin |
| Slot | 3.15 Slot |
| AURA SYNC | ARGB |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Asus
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | nVidia |
|---|---|
| Капацитет: | 12 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR6X |
| Битове (BUS памет): | 192 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
365.02 €
/713.91 лв
-
71.32 €
/139.50 лв
-
1070.83 €
/2094.37 лв
-
78.98 €
/154.46 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
325.77 €
/637.15 лв
-
417.14 €
/815.85 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
71.32 €
/139.50 лв
-
1070.83 €
/2094.37 лв
-
765.26 €
/1496.72 лв
-
33.55 €
/65.61 лв
-
78.98 €
/154.46 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
55.39 €
/108.33 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
307.70 €
/601.81 лв
-
366.36 €
/716.54 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
1608.12 €
/3145.21 лв
-
55.39 €
/108.33 лв
-
71.32 €
/139.50 лв
-
33.55 €
/65.61 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
167.58 €
/327.76 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
403.76 €
/789.69 лв
-
57.92 €
/113.28 лв
-
756.34 €
/1479.27 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
918.43 €
/1796.29 лв
-
71.32 €
/139.50 лв
-
42.90 €
/83.91 лв
45.83 €
-
33.55 €
/65.61 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
599.99 €
/1173.48 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
753.99 €
/1474.68 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
40.90 €
/79.99 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
764.99 €
/1496.19 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1239.99 €
/2425.21 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
838.99 €
/1640.92 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF 210, 1GB, BIOSTAR, PCI-E 2.0 x16, 64-bit, DDR3, HDMI, DVI, D-SUB41.42 €
/81.01 лв
Видео карта Nvidia GF GT 610, 2GB, Biostar, PCI-E 2.0, SDDR3, 64-bit, HDMI, DVI, VGA56.94 €
/111.36 лв
Видео карта Nvidia GeForce GT 710, 2GB, MSI, PCI-E2.0, DDR3, 64bit, HDMI, DVI57.92 €
/113.28 лв





























































