Asus Mining Radeon RX 470
90YV0AY4-M0NB00
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | ASUS |
| МОДЕЛ | MINING-RX470-8G-LED-S |
| БАРКОД | 4712900962987 |
| ТИП КАРТА | Mining |
| ЧИПСЕТ | AMD |
| ГРАФИЧЕН ПРОЦЕСОР | Radeon RX 470 |
| STREAM ПРОЦЕСОРИ | 2048 |
| ЧЕСТОТА ПРОЦЕСОР (MHZ) | Boost: 1206, Base: 926 |
| ТЕХНОЛОГИЯ ПРОЦЕСОР | 16 nm |
| ИНТЕРФЕЙС | PCI-E 3.0 |
| ТИП ПАМЕТ | GDDR5 |
| КАПАЦИТЕТ ПАМЕТ | 8 GB |
| ЧЕСТОТА ПАМЕТ (MHZ) | 7000 |
| РАЗМЕР НА ШИНАТА (БИТОВЕ) | 256 |
| ВИД ОХЛАЖДАНЕ | Активно |
| МАКС. РЕЗОЛЮЦИЯ | 7680 x 4320 |
| DVI | 1 |
| DISPLAY PORT | Не |
| HDMI | Не |
| КОНЕКТОРИ ЗА ЗАХРАНВАНЕ | 8-pins |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО ЗАХРАНВАНЕ | 400W |
| БРОЙ СЛОТОВЕ | Dual Slots |
| PCB FORM | ATX |
| РАЗМЕРИ (MM) | 240 x 131 x 38 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Asus
Виж всички Видео карти в категорията
Технически характеристики
| GPU производител: | AMD Radeon |
|---|---|
| Капацитет: | 8 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR5 |
| Битове (BUS памет): | 256 Bit |
| Интерфейс: | DVI |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти



