.jpg)
Разширена гаранция за ASUS продукти
Ако наскоро сте закупили лаптоп Zenbook, Vivobook S, ProArt или ROG между 10.10.2024 г. и 30.06.2026 г., имате право на допълнителна едногодишна гаранция! Тази специална промоция е нашият начин да Ви благодарим, че избрахте ASUS.
Не пропускайте тази чудесна възможност да удължите защитата на новото си устройство. Регистрацията на крайния потребител е бърза и лесна, осигурявайки Ви спокойствие при използването на продуктите на ASUS. Кликнете върху връзката по-долу, за да регистрирате устройството си и да получите безплатно удължаване на гаранцията с една година още днес.
Крайният срок за регистрация на посочените продукти е 30.06.2026 г. Устройства, регистрирани след тази дата, няма да имат право на удължаване на гаранцията.
ПЪЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КАМПАНИЯТА
Final Registration End Date
2026/07/01 00:59
ROG Strix G16 (2025)G615LP-S5053W
90NR0LN1-M003X0
16" (40.64cm) 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, IPS-level, Anti-glare display, DCI-P3: 100%, Refresh Rate: 240Hz, Response Time: 3ms, G-Sync
NVIDIA GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU, 8GB GDDR7
1080P FHD IR Camera
Intel Core™ Ultra 9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS
32GB (2x 16GB) DDR5-5600 SO-DIMM
1TB PCIe 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 5.4
1x HDMI 2.1 FRL
3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x 2.5G LAN port
2x Thunderbolt 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps)
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB
Windows 11 Home
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
280W AC Adapter
35.4 x 26.8 x 3.08 cm
2.65 Kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 9 |
| Модел процесор: | 275HX |
| Брой ядра: | 24 ядрен |
| Честота: | 2.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 2.5 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.4 x 26.8 x 3.08 cm |
| Модел: | ASUS ROG |
|---|---|
| Серия: | Asus ROG Strix |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп HP ZBook 8 G1i AI (B72SCET)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 9 285H 2.9/5.4GHz, 16" (35.56 cm) WQXGA IPS 120Hz Anti-Glare Display & RTX 500 Ada Generation 4GB, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2651.60 €
/5186.09 лв
Лаптоп Dell Pro Max 16 MC16250(BTO124_MC16250_EMEA), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 265H 2.2/5.3 GHz, 16"(40.64cm) WUXGA Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 1000GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2698.40 €
/5277.62 лв
Лаптоп Acer Predator Helios Neo 16S AI OLED PHN16S-71 (NH.QX7EX.005_32GB), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA OLED 240Hz Display & GF RTX 5070 Ti 12GB, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, Windows 11 Pro2703.60 €
/5287.78 лв















































































































