MacBook Pro
Бързината е в гените му.
Сега с M5, M5 Pro и M5 Max.
MacBook Pro е създаден за взискателни задачи. M5 Pro и M5 Max се присъединяват към M5 чипа, за да осигурят скорост от следващо поколение и мощни възможности за AI на устройството. А със зашеметяващ Liquid Retina XDR дисплей и до 24 часа живот на батерията
може да работиш като Pro цял ден.
.png)
.png)
.png)
.png)
16.2" (41.15 cm) Liquid Retina XDR display, 3456x2234, 100 nits, 1 billion color support, True Tone
20-core M5 Pro GPU
12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording, Advanced image signal processor with computational video
Apple M5 Pro (18 core) 4.60 GHz
24 GB LPDDR5X
1TB SSD
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 6.0
3x Thunderbolt 4 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 5 (up to 120Gb/s), USB 4 (up to 120Gb/s); MagSafe 3 port
3.5 mm headphone jack
SDXC card slot
Touch ID
High-fidelity six-speaker sound system with force-cancelling woofers, Wide stereo sound, Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers
100-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 22 hours video streaming, Up to 16 hours wireless web
40W Dynamic Power Adapter with 60W Max, USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m), 140W USB-C Power Adapter
Backlit Magic Keyboard, International Layout (голям Enter), без кирилизация на клавиатурата
macOS
35.6 x 24.8 x 1.7 cm
2.14kg
месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 16.2" (41.15 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3456 x 2234 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M5 Pro Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M5 Pro |
| Брой ядра: | 18 ядрен |
| Turbo Boost до: | 4.6 GHz |
| RAM памет: | 24 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 20 часа |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 2.14 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 24.9 x 1.7 cm |
| Модел: | Apple MacBook Pro |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
1414.79 € -
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1176.95 €
/2301.92 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 €
Лаптоп Gigabyte AORUS Master 16 BYH (BYHC5EEE64SP), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) OLED WQXGA 240Hz Glossy Display & GF RTX 5080 16GB (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 5, Windows 11 Pro3115.82 €
/6094.02 лв
Лаптоп Apple MacBook Pro 16 2026 (MGDP4ZE/A)(Silver), осемнадесетядрен Apple M5 Pro 4.6 GHz, 14.2" (36.07cm) Liquid Retina True Tone XDR 1000nits Display, 24GB LPDDR5X, 2TB SSD, 3x Thunderbolt 4, macOS3160.00 €
/6180.41 лв
Лаптоп Apple MacBook Pro 16 2026 (MGDT4ZE/A)(Space Black), осемнадесетядрен Apple M5 Pro 4.6 GHz, 14.2" (36.07cm) Liquid Retina True Tone XDR 1000nits Display, 24GB LPDDR5X, 2TB SSD, 3x Thunderbolt 4, macOS3160.00 €
/6180.41 лв


















































































































