MR962ZE/A
Silver
По-мощен.
По-продуктивен.
Повече про.
С повече мощ идват и повече възможности.
MacBook Pro издига производителността и преносимостта на изцяло ново ниво. Където и да те водят идеите, ще стигнеш по-бързо отвсякога с високопроизводителните процесори и памет, авангардните графични карти, светкавично бързия драйв и др.
Върши повече. Чакай по-малко.
15-инчовият MacBook Pro може да се конфигурира с до 32GB високопроизводителна 2400MHz DDR4 памет, за да работиш по-бързо с големи файлове, или да пуснеш няколко виртуални машини или про приложения.
Графика, която се набива на очи.
Клавиатурата в MacBook Pro е с butterfly механизъм, който предлага четири пъти по-стабилни клавиши спрямо стандартния ножичен, както и повече комфорт. Освен това, в 13- и 15-инчовите MacBook Pro модели с Touch Bar въвеждането на текст е още по-тихо. А обширният Force Touch тракпад дава повече място за жестове и кликове.
Retina дисплей
15,4-инчов (по диагонал) дисплей с LED подсветка и IPS технология; естествена резолюция 2880x1800 при 220 пиксела на инч с поддръжка на милиони цветове
AMD Radeon Pro 555X 4GB GDDR5
720p FaceTime HD камера
Intel Core i7-8750H (9M Cache, up to 4.10 GHz)
16GB 2400MHz DDR4 бордова памет, до 16GB
256GB PCIe-базиран бордови SSD
802.11ac Wi‑Fi безжична мрежа; съвместимост с IEEE 802.11a/b/g/n
Bluetooth 5.0 безжична технология
Четири Thunderbolt 3 (USB‑C) порта с поддръжка за:
Зареждане
DisplayPort
Thunderbolt (до 40Gbps)
USB 3.1 2-ро поколение (до 10Gbps)
Стерео високоговорители с висок динамичен обхват
Три микрофона
3,5 мм жак за слушалки
Батерия и захранване
До 10 часа безжично сърфиране в интернет
До 10 часа плейбек на iTunes филми
До 30 дни в режим на готовност
Вградена 83,6-ватчасова литиево-полимерна батерия
87W USB‑C захранващ адаптер
macOS High Sierra
Клавиатура и тракпад
Стандартна клавиатура с подсветка с:
64 (за САЩ) или 65 (ISO) клавиша, включително 4 клавиша със стрелки
Touch Bar с вграден Touch ID сензор
Сензор за околна светлина
Force Touch тракпад за прецизен контрол върху курсора и сензор за натиск; позволява Force click, акселератори, чувствително на натиск чертане и Multi-Touch жестове
Размер и тегло
Височина: 1,55 см (0,61 инча)
Ширина: 34,93 см (13,75 инча)
Дълбочина: 24,07 см (9,48 инча)
Тегло: 1,83 кг (4,02 фунта)
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.4" (39.11 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Pro 555X |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 8750H |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.1 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 256 GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | до 10 часа |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Механична: | Алуминий |
| Тегло: | 1.83 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 34.93 x 24.07 x 1.55 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв







































































































