MacBook Pro
Поразителен.
Привличащ погледите.

Най-усъвършенстваните чипове, създавани някога за персонален компютър.

Най-добрият дисплей за лаптоп в света. Блестящ във всяко отношение.

Разтърсваща графична производителност.

Вижте един изцяло нов клас архитектура на графични процесори. И най-големият досега пробив в графиката на Apple Silicon. Динамичното кеширане оптимизира бързата памет на чипа, за да увеличи драстично средното натоварване на графичния процесор и да повиши значително производителността на най-взискателните професионални приложения и игри.
Игрите ще изглеждат по-детайлни от всякога благодарение на хардуерно ускореното мрежово засенчване. Това дава по-големи възможности и ефективност при обработката на геометрията, като позволява на игрите да визуализират по-сложни сцени.

Хардуерно ускорено трасиране на лъчи.
За първи път MacBook Pro разполага с хардуерно ускорено трасиране на лъчи. В комбинация с новата графична архитектура тя позволява на професионалните приложения да постигнат до два и половина пъти по-висока производителност на рендиране и позволява на игрите да предоставят по-реалистични сенки и отражения.

Можем да го правим цял ден.
MacBook Pro има най-дългия живот на батерията в Mac - до 22 часа. Тази ефективност е магията на Apple Silicon. И всички модели остават също толкова бързи, независимо дали са включени към електрическата мрежа, или не. Така че, където и да ви хване вдъхновението или където и да ви призове дългът, работете с него.
![]() | Кристален. Ясен.
1080p камера. Тя прави видеоразговорите по-реални - с технологии, които ви помагат да изглеждате добре при всякаква светлина.
Студийно качество с три микрофона. Улавя и най-фините звуци при аудиопроизводството и свежда до минимум фоновия шум, така че гласът ви да звучи силно и ясно.
Звукова система с шест високоговорителя. Два чифта нискочестотни високоговорители с два високочестотни високоговорителя изпълват помещението със звук. А пространственото аудио с Dolby Atmos създава триизмерна звукова сцена. |

Всички подходящи портове.
MacBook Pro разполага с мощен набор от портове за свързване на високоскоростни периферни устройства, задвижване на дисплеи с висока разделителна способност или директно прехвърляне на SDXC карти. Поддържа и Wi-Fi 6E, и Bluetooth 5.3.
Config specs:
14.2" (36.07cm) Liquid Retina XDR display, 3024x1964, 3:2, 254ppi, 120Hz, glare, 600cd/m², 1600cd/m² (HDR), Full Array Local Dimming (Mini LED), 1.000.000:1
Apple 10 Core (iGPU) M3
2Mpix Full HD camera, 3 array microphones
Apple M3 - 8 Core CPU, 4P+4E, 16 Core Neural Engine (ARMv8.5-A, TSMC 3nm), 4.05 GHz
16GB LPDDR5 unified (16GB soldered, not expandable)
1TB (soldered) SSD
SDXC card slot
Wi-Fi 6E (WLAN 802.11a/b/g/ac/ax)
Bluetooth 5.3
2x Thunderbolt 4 (supports Charging DisplayPort, USB 4 (up to 40Gb/s)
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm jack
1x Apple MagSafe 3
Li-polymer, 70Wh battery
USB-C (70W) Power Adapter
Backlit International Keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader (Apple Touch ID)
macOS
31.3 x 22.1 x 1.6 cm
1.55 kg
12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 14.2" (36.07 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3024 x 1964 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M3 Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M3 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 4.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | Няма |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Механична: | Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.55 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.35 x 22.22 x 1.82 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв











































































































