Apple MacBook Air

Лек като въздух. Бърз като вятър.
Изключително тънкият и лек MacBook Air вече е по-мощен отвсякога. Разполага с брилянтен Retina дисплей, нова Magic Keyboard, Touch ID, процесори с до два пъти по-добра производителност,1 по-бърза графика и двойно повече капацитет. Елегантният клиновиден дизайн е изработен от 100% рециклиран алуминий, което го прави най-екологичния Mac до момента.2 С целодневен живот на батерията, най-популярният ни Mac е твоят леснопреносим, мултифункционален лаптоп.
Retina дисплей
Четири милиона пиксела.
Едно завладяващо усещане.
.png)
С резолюция 2560 х 1600 за над 4 милиона пиксела, резултатите определено са смайващи. Изображенията достигат ново ниво на реализъм. Текстът е ясен и отчетлив. True Tone технологията автоматично настройва бялата точка на дисплея да съответства на цветната температура на средата, с което уеб страниците и мейлите изглеждат естествени като отпечатани. С милиони цветове всичко, което виждаш, е наситено и ярко. Стъклото на дисплея се простира до ръба на корпуса, така че можеш да се фокусираш върху съдържанието на екрана. И онова, което виждаш, ще ти хареса.
Продуктивност
Лесен за носене. Труден за побеждаване.

MacBook Air крие тежкотоварна производителност в едва 1,29 кг. Наличният четириядрен Intel Core i7 осигурява до 2x по-висока CPU производителност1 и до 80 процента по-бърза графика,4,за да прелиташ през всичко — от сърф в нета, до игри и монтаж на видео. До 16GB високопроизводителна 3733MHz памет позволява да работиш безпроблемно дори и с няколко отворени приложения. Бързият SSD драйв започва от 256GB — двойно повече капацитет от предишния стандарт. И може да се конфигурира до 2TB — достатъчно място за твоите филми, музика, снимки, файлове и игри.
Говорители и камера
Звук, който говори сам за себе си.

С най-новите процеси и тунинг техники MacBook Air звучи по-добре от всякога. Стерео говорителите осигуряват два пъти повече баси и 25% по-силен звук.3 А разширеното стерео създава завладяващ саунд, когато слушаш музика или гледаш филм. С FaceTime камерата се виждаш с един — или много — от приятелите и членовете на семейството си в HD. Освен това трите микрофона работят заедно, за да уловят по-ясно гласа ти по време на FaceTime разговор или диктовка.
Спецификации:
13.3" (33.78 cm) Retina IPS LED-Backlit Display (2560 x 1600)
Intel Iris Plus Graphics
720p FaceTime HD camera, 3 mic
Intel Core i5 Quad-Core 1.1/3.5 GHz
8GB unified memory LPDDR4X
512GB SSD
802.11ax Wi-Fi 6 wireless networking, IEEE 802.11a/b/g/n/ac compatible
Bluetooth 5.0
2x Thunderbolt 3
1x 3,5 мм жак за слушалки
Backlit Keyboard.
Built-in 49.9-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 15 hours wireless web, Up to 18 hours Apple TV app movie playback, 30W USB-C Power Adapter
macOS
30.4 x 21.2 x 1.6 cm
1.29 kg
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Iris Plus Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.5 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR4X |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | Няма |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.29 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 30.4 x 21.2 x 1.5 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Chromebook Spin 512 (NX.AUDEX.003)(сребрист), двуядрен Gemini Lake Intel Celeron N4020 1.1/2.8GHz, 12.0" (30.48 cm) HD+ IPS Display, 4GB DDR4, 64GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Chrome OS211.73 €
/414.11 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00F1BM)(сив), четириядрен Intel N100 3.4 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, No OS334.17 €
/653.57 лв




























































































