Gigabyte Gaming A16 3VH
Променя играта
Лаптопи от серията GeForce RTX 50
Задвижвано от NVIDIA Blackwell и изкуствен интелект
Върховна скорост. Превъзходна графика. DLSS 4 значително увеличава производителността и подобрява качеството на изображението за най-добрите игри, използвайки силата на изкуствения интелект. | Печеливша бързина на реакция NVIDIA Reflex 2 с Frame Warp ви осигурява максимална бързина на реакция, подобрявайки прицелването, времето за реакция и прецизността на прицелването. | Реалистична графика Изживейте визуализации с кинематографично качество с безпрецедентна скорост с пълно проследяване на лъчите и революционни технологии за невронно рендиране. |

NVIDIA DLSS 4
Върховна скорост. Превъзходна графика. Задвижвано от изкуствен интелект.
DLSS е революционен набор от технологии за невронно рендиране, който използва изкуствен интелект за повишаване на FPS, намаляване на латентността и подобряване на качеството на изображението. Най-новият пробив, DLSS 4, предлага ново генериране на множество кадри (Multi Frame Generation) и подобрена реконструкция на лъчи (Ray Reconstruction) и супер резолюция (Super Resolution), задвижвани от графични процесори GeForce RTX™ 50 Series и Tensor ядра от пето поколение. DLSS на GeForce RTX е най-добрият начин за игра, подкрепен от суперкомпютър NVIDIA с изкуствен интелект в облака, който постоянно подобрява игровите възможности на вашия компютър.

MUX превключвател Преминете към вграден графичен процесор за по-дълъг живот на батерията или към отделен графичен процесор за по-висока производителност. | ![]() |
![]() | Производителност Процесор до AMD Ryzen 7 260 С процесора AMD Ryzen 7, потребителите могат да стриймват, да записват геймплей и да изпълняват множество приложения без компромис. GIGABYTE GAMING A16 предлага бърза мултимедийна обработка и най-плавно гейминг изживяване.
До AMD Ryzen 7 260 Процесор
До 8 Ядра на процесора
До 5,1 GHz Максимална турбо честота |
WINDFORCE Охлаждане
Неудържима СИЛА НА ВЯТЪРА.
GIGABYTE GAMING A16 е оборудван с емблематичната технология за охлаждане WINDFORCE, включваща дизайн с два вентилатора, съчетан с 3D VortX въздушни канали за максимизиране на въздушния поток. Icy Touch позволява на геймърите да управляват комфортно при ниски температури.

Config. Specs
16" (40.64cm) 16:10 FHD+ 1920x1200 WUXGA, 165Hz, 300nits (typical), IPS, MUX Switch
NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7
FHD 1080p webcam, build-in array Microphone
AMD Ryzen 7 260 (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
1x 16GB DDR5-5600MT/s, single-channel, 2x SO-DIMM slots, up to 64GB DDR5 5600MT/s
1TB SSD PCIe M.2 NVMe
Gigabit Ethernet LAN
WIFI 6E (802.11ax 2x2)
Bluetooth 5.2
1 x USB 2.0 port (Type A)
2 x USB 3.2 Gen 1 port (Type A)
1 x USB 4.0 port (Type C) support DisplayPort 1.4 and Power Delivery 3.0
1 x HDMI 2.1
1 x 3.5mm Audio Jack support mic / headphone combo
1 x RJ-45 LAN port
1 x DC-in jack
2x 2W speakers, Dolby Atmos
Lithium-Ion 76Wh Battery
150W Power Adapter
1-zone RGB Backlit Keyboard, Up to 1.7 mm Key-travel, UK layout, без кирилизация
No OS
35.83 x 26.25 x 1.94~2.29 cm
2.2 kg
Виж още Лаптопи Gigabyte
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5060 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 260 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.2 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.83 x 26.25 x 2.29 cm |
| Модел: | Gigabyte Gaming |
|---|---|
| Серия: | Gigabyte Gaming |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
452.35 €
/884.72 лв
120.00 € лв -
562.34 €
/1099.84 лв
120.00 € лв -
785.73 €
/1536.76 лв
120.00 € лв -
1996.25 €
/3904.32 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
786.73 €
/1538.71 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
539.16 €
/1054.50 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14255(BTO603_PB14255)(сив), шестядрен AMD Ryzen AI 5 PRO 340 2/4.8GHz, 14"(35.56cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, 32GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, Windows 11 Pro1559.34 €
/3049.80 лв
Лаптоп Lenovo Yoga 7 14AKP10 (83JR0013BM)(син), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2/5.0GHz, 14" (35.56cm) WQXGA 120Hz OLED Display, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 11 Home, 1.38 kg1559.34 €
/3049.80 лв
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250(BTO109_PC16250_EMEA_32GB)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 265U 2.1/5.3GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1559.34 €
/3049.80 лв





















































































































