Apple MacBook Air

Лек като въздух. Бърз като вятър.
Изключително тънкият и лек MacBook Air вече е по-мощен отвсякога. Разполага с брилянтен Retina дисплей, нова Magic Keyboard, Touch ID, процесори с до два пъти по-добра производителност,1 по-бърза графика и двойно повече капацитет. Елегантният клиновиден дизайн е изработен от 100% рециклиран алуминий, което го прави най-екологичния Mac до момента.2 С целодневен живот на батерията, най-популярният ни Mac е твоят леснопреносим, мултифункционален лаптоп.
Retina дисплей
Четири милиона пиксела.
Едно завладяващо усещане.
.png)
С резолюция 2560 х 1600 за над 4 милиона пиксела, резултатите определено са смайващи. Изображенията достигат ново ниво на реализъм. Текстът е ясен и отчетлив. True Tone технологията автоматично настройва бялата точка на дисплея да съответства на цветната температура на средата, с което уеб страниците и мейлите изглеждат естествени като отпечатани. С милиони цветове всичко, което виждаш, е наситено и ярко. Стъклото на дисплея се простира до ръба на корпуса, така че можеш да се фокусираш върху съдържанието на екрана. И онова, което виждаш, ще ти хареса.
Продуктивност
Лесен за носене. Труден за побеждаване.

MacBook Air крие тежкотоварна производителност в едва 1,29 кг. Наличният четириядрен Intel Core i7 осигурява до 2x по-висока CPU производителност1 и до 80 процента по-бърза графика,4,за да прелиташ през всичко — от сърф в нета, до игри и монтаж на видео. До 16GB високопроизводителна 3733MHz памет позволява да работиш безпроблемно дори и с няколко отворени приложения. Бързият SSD драйв започва от 256GB — двойно повече капацитет от предишния стандарт. И може да се конфигурира до 2TB — достатъчно място за твоите филми, музика, снимки, файлове и игри.
Говорители и камера
Звук, който говори сам за себе си.

С най-новите процеси и тунинг техники MacBook Air звучи по-добре от всякога. Стерео говорителите осигуряват два пъти повече баси и 25% по-силен звук.3 А разширеното стерео създава завладяващ саунд, когато слушаш музика или гледаш филм. С FaceTime камерата се виждаш с един — или много — от приятелите и членовете на семейството си в HD. Освен това трите микрофона работят заедно, за да уловят по-ясно гласа ти по време на FaceTime разговор или диктовка.
Спецификации:
13.3" (33.78 cm) Retina IPS LED-Backlit Display (2560 x 1600)
Apple M1
720p FaceTime HD camera, 3 mic
Apple M1 (8 Core) 3.20 GHz, 8C GPU
8GB unified memory LPDDR4X
512GB SSD
802.11ax Wi-Fi 6 wireless networking, IEEE 802.11a/b/g/n/ac compatible
Bluetooth 5.0
2x Thunderbolt 3
1x 3,5 мм жак за слушалки
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
Built-in 49.9-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 15 hours wireless web, Up to 18 hours Apple TV app movie playback, 30W USB-C Power Adapter
macOS
30.4 x 21.2 x 1.6 cm
1.29 kg
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M1 Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M1 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.2 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR4X |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | Няма |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Механична: | Алуминий |
| Цвят: | Златист |
| Тегло: | 1.29 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 30.4 x 21.2 x 1.5 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1194.99 €
/2337.20 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1148.98 €
/2247.21 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв










































































































