Apple MacBook Air 13.6 M3

Лека и неудържима M3 машина.
MacBook Air прелита през проекти и игри, а M3 чипът придава по-големи способности на този суперкомпактен лаптоп. С до 18 часовата батерия можеш да носиш MacBook Air навсякъде и с лекота да вършиш всичко, което ти харесва.

КОМПАКТЕН ДИЗАЙН
Готов да стигне далеч.
Суперлек и едва 11 мм тънък, MacBook Air пасва лесно в живота ти и е създаден с мисъл за планетата. За първи път Apple произвежда MacBook Air с M3 чип с 50 процента рециклирани материали. А всички MacBook Air лаптопи са с надежден корпус от рециклиран алуминий.

Не просто процесор, а прогресор.
Още щом отвориш своя MacBook Air, той е готов за всичко, което си му приготвил. И работи безшумно независимо от натоварването, благодарение на липсата на вентилатори. Без значение дали мултитаскваш, монтираш видео в iMovie или играеш Baldur’s Gate 3 в Game Mode, M3 чипът е бърз и флуиден във всичко, което правиш.
MacBook Air с M3 се възползва от невероятната AI продуктивност на Neural Engine, за да осигури интелигентни macOS функции, включително супер полезни опции за камерата, говор-към-текст в реално време и визуално възприятие.
Нека сме ясни. Брилянтен е.

Liquid Retina дисплеят в MacBook Air е страхотна гледка с поддръжката на 1 милиард цвята и до 2х по-добра резолюция от сравними PC лаптопи. Снимките и видеата изпъкват с богат контраст и резки детайли, а текстът е ясен и отчетлив.
![]() | ![]() |
Камера с висока резолюция. С 1080p FaceTime HD камерата ще изглеждаш възможно най-добре, независимо дали бъбриш с приятели и роднини, или работиш с чуждестранни колеги. | Завладяваща саунд система. Високоговорителите в MacBook Air поддържат Spatial Audio с Dolby Atmos, за да се насладиш на триизмерен звук, когато слушаш музика и гледаш филми. |

Връзки, които хващат окото.
Config specs:
13.6" (34.54cm) Liquid Retina display, LED backlight, IPS, 2560 x 1664, 224 pixels per inch, 500nits, 1 billion color support, Wide color gamut (P3), True Tone, 16:10
10-core M3 GPU
1080p FaceTime HD camera, three-mic array with directional beamforming
Apple M3 8-core (4 P-Cores 4.05GHz + 4 E-Cores 2.75GHz), 16-core Neural Engine, 100GB/s memory bandwidth, AV1 decode engine, Video encode/decode engine
16GB LPDDR5-6400, unified memory
512GB SSD
Wi‑Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
1x MagSafe 3 charging port
1x 3.5 mm headphone jack
2x Thunderbolt / USB 4 ports (support charging, DisplayPort, Thunderbolt 3 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s)
Four-speaker sound system, Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers
52.6-watt‑hour lithium‑polymer battery (Up to 18 hours Apple TV app movie playback; Up to 15 hours wireless web)
30W USB-C Power Adapter
Backlit Magic Keyboard, без кирилизация на клавиатурата
macOS
30.4 x 21.5 x 1.1 cm
1.24kg
12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.6" (34.54 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1664 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M3 Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M3 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 4.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | Няма |
| Издръжливост на батерията: | до 15 часа |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Механична: | Алуминий |
| Тегло: | 1.24 Kg |
| Цвят: | Златист |
| Размери (Ш x Д x В): | 30.4 x 19.9 x 1.37 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1194.99 €
/2337.20 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1148.98 €
/2247.21 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв


















































































































