Acer Nitro QG241YP6bmipx

| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой екрани | 1 |
| Видим размер на екрана | 60.5 cm (23.8") |
| Клас на размера на екрана | 24" |
| Режим на екрана | Full HD |
| Максимална резолюция | 1920 x 1080 |
| Технология на панела | IPS |
| Тип на дисплейния екран | Плосък панел TFT |
| Технология на задна подсветка | LED |
| Време за отговор | 1 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Разстояние между пикселите | 0.27500 mm |
| Хоризонтален ъгъл на виждане | 178° |
| Вертикален ъгъл на виждане | 178° |
| Ъгъл на накланяне | -5° до 25° |
| Активна площ на дисплея | 527 x 296 mm |
| Повърхност на екрана | Незаслепяващ |
| Динамично контрастно съотношение | 100,000,000:1 |
| Естествено съотношение на контраста | 1,500:1 |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Технология за предпазване от разкъсване | AMD FreeSync™ |
| Цветова гама | 99% sRGB |
| Говорители | Да |
| Изходяща мощност на говорителя | 4 W |
| HDMI | Да |
| HDMI версия | 1.4 |
| Общ брой HDMI портове | 1 |
| DisplayPort | Да |
| Версия на DisplayPort | 1.2 |
| Брой на портовете DisplayPort | 1 |
| Слушалки | Да |
| Аудио вход | Да |
| Аудио изход | Да |
| Стандарт за окачване VESA | 100 x 100 |
| Височина | 318.2 mm |
| Широчина | 540.3 mm |
| Дълбочина | 48.7 mm |
| Височина със стойка | 422.80 mm |
| Широчина със стойка | 540.30 mm |
| Дълбочина със стойка | 199.50 mm |
| Тегло (приблизително) | 2.69 kg |
| Тегло със стойката (приблизително) | 3.07 kg |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 300 mW |
| Максимална консумация на енергия | 33 W |
| Съдържание на пакета | 1 x Nitro QG241Y P6 Widescreen LCD монитор за игри, 1 x Захранващ кабел (Euro), 1 x HDMI кабел |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 144 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Acer Vero V247YGbmipx (UM.QV7EE.G13), 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 4ms, 100,000,000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA102.35 €
/200.19 лв
Монитор Philips Evnia 27M2N3200NF/00, 27" (68.58cm) IPS панел, 144Hz, Full HD, 4ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI102.49 €
/200.44 лв
Монитор Acer KA242YGbip (UM.QX2EE.G07), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 1ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI102.64 €
/200.75 лв























































































