Acer Extensa EM2610
DT.X0CEX.047
| Processor & Chipset | |
| Number of Processors Supported | 1 |
| Number of Processors Installed | 1 |
| Processor Manufacturer | Intel® |
| Processor Type | Core™ i3 |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Model | i3-4170 |
| Processor Core | Dual-core (2 Core™) |
| Processor Speed | 3.70 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Direct Media Interface | 5 GT/s |
| 64-bit Processing | Yes |
| Hyper-Threading | Yes |
| vPro Technology | No |
| Chipset Manufacturer | Intel® |
| Chipset Model | H81 Express |
| Memory | |
| Standard Memory | 4 GB |
| Maximum Memory | 16 GB |
| Memory Technology | DDR3 SDRAM |
| Memory Standard | DDR3-1600/PC3-12800 |
| Memory Card Reader | No |
| Storage | |
| Number of Hard Drives | 1 |
| Total Hard Drive Capacity | 1 TB |
| Hard Drive Interface | Serial ATA/300 |
| Hard Drive RPM | 7200 |
| Hard Drive Configuration | 1 x 1 TB |
| Optical Drive Type | DVD-Writer |
| Display & Graphics | |
| Screen Size | No |
| TV Card | No |
| Network & Communication | |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Modem | No |
| I/O Expansions | |
| Number of Total Expansion Slots | 4 |
| Number of PCI Slots | 1 |
| Number of PCI Express x1 Slots | 2 |
| Number of PCI Express x16 Slots | 1 |
| Input Devices | |
| Keyboard Type | Physical Keyboard |
| Keyboard | Yes |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Interfaces/Ports | |
| DVI | Yes |
| Total Number of USB Ports | 6 |
| Number of USB 2.0 Ports | 6 |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Audio Line In | Yes |
| Audio Line Out | Yes |
| VGA | Yes |
| Modem (RJ-11) | No |
| Software | |
| Operating System Platform | DOS |
| Operating System | FreeDOS |
| Power Description | |
| Maximum Power Supply Wattage | 220 W |
| Physical Characteristics | |
| Height | 365 mm |
| Width | 175 mm |
| Depth | 372 mm |
| Miscellaneous | |
| Package Contents |
|
| Features | Security Slot |
| Certifications & Standards |
|
| Green Compliant | Yes |
| Green Compliance Certificate/Authority | RoHS |
12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Настолни компютри Acer
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Home/Home Office |
|---|---|
| Процесор: | Двуядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Модел процесор: | 4170 |
| Честота процесор: | 3700 MHz |
| Твърд диск: | 1000 GB |
| SSD: | Няма GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics 4400 |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
446.79 €
/873.84 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN49.29 €
/96.40 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201283.98 €
/164.24 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв




































































































