Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i3 |
| Модел процесор | 1115G4 |
| Архитектура | Tiger Lake |
| Брой ядра | 2 |
| Номинална честота | 3 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.1 GHz |
| Кеш | 6144 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® UHD Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 256 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | Intel UHD |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Dual микрофони |
| Audio technologies | Acer Purified.Voice Acer TrueHarmony |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Микрофон 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична връзка | 802.11 ac |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
Software
| Oперационна система | EFI Shell |
Общи характеристики
| Серия | Acer Aspire 5 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.9 Kg |
| Размери (W x H x D) | 363.4 x 17.9 x 238.5 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Kensington Lock TPM (Trusted Platform Module) |
| Включени аксесоари | Адаптер 45W |
| Живот на батерията | 8 h |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Acer ComfyView Мултитъч пад Chiclet клавиатура Батерия 3 клетъчна - 48Wh |
| Цвят | Черен |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.98 €
/54.72 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
-
140.31 €
/274.42 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
224.95 €
/439.97 лв
-
83.54 €
/163.40 лв
-
61.49 €
/120.27 лв
-
34.17 €
/66.83 лв
-
10.17 €
/19.90 лв
-
48.98 €
/95.80 лв
-
134.95 €
/263.93 лв
-
67.89 €
/132.78 лв
68.99 € -
18.48 €
/36.15 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
60.52 €
/118.37 лв
-
86.69 €
/169.56 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
11.17 €
/21.84 лв
-
13.38 €
/26.17 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
-
199.00 €
/389.20 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
114.69 €
/224.32 лв
-
50.74 €
/99.25 лв
-
5.11 €
/10.00 лв
-
23.70 €
/46.36 лв
26.69 € -
26.75 €
/52.32 лв
-
385.36 €
/753.71 лв
-
266.39 €
/521.01 лв
-
189.57 €
/370.76 лв
-
5.63 €
/11.02 лв
-
46.32 €
/90.60 лв
-
328.51 €
/642.51 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
14.70 €
/28.74 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
17.10 €
/33.44 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
9.74 €
/19.06 лв
10.22 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
36.66 €
/71.69 лв
45.13 € -
19.99 €
/39.10 лв
22.99 € -
217.91 €
/426.19 лв
227.85 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
298.99 €
/584.77 лв
327.99 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
228.99 €
/447.87 лв
238.99 € -
42.60 €
/83.32 лв
43.33 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
119.99 €
/234.68 лв
149.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
23.70 €
/46.36 лв
26.69 € -
19.10 €
/37.35 лв
26.01 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
48.45 €
/94.75 лв
77.57 € -
19.90 €
/38.92 лв
30.97 € -
291.42 €
/569.97 лв
306.25 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
27.90 €
/54.57 лв
41.65 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.07 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
154.99 €
/303.13 лв
159.99 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
329.00 €
/643.48 лв
347.16 € -
58.49 €
/114.40 лв
60.85 € -
7.27 €
/14.22 лв
7.70 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
24.99 €
/48.88 лв
27.98 €





















































































































