TP-Link MC100CM product
LANTPLINKMC100CM
ОписаниеРевюта / ВъпросиДокументация
10/100 Mbps многорежимен медиен конвертор
MC100CM

Съвместим със стандартите 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

Функциите Link Fault Passthrough и Far End Fault минимизират загубата, причинена временно от отказ на връзката

Осигурява конфигуриране на комутатора на режим на трансфер на данни Полу-дуплекс/ Пълен дуплекс за FX порта

Удължава разстоянието на оптичната връзка до 2 km

Какво прави този продукт
MC100CM е медиен конвертор, предназначен да конвертира 100BASE-FX оптична към 100Base-TX медна медия (кабел), или обратно. Проектиран по стандартите IEEE 802.3u 10/100Base-TX и 100Base-FX, конверторът MC100CM е предназначен за работа с многорежимен оптичен кабел, като използва SC-Type конектор. MC100CM поддържа дълговълнова (LX) лазерна спецификация на пълна кабелна скорост на прехвърляне на данни. Работи на 1310 nm за предаване и за приемане на данни.

Другите характеристики на този модул включват способността да се използва като самостоятелно устройство (не се изисква шаси), или с TP-Link 19´´ системно шаси, с Auto MDI/MDI-X за TX порт, Автоматично договаряне на дуплекс режим по ТХ порта и светодиоди (LED) на предния панел за статуса. MC100CM ще предава на удължени разстояния с многорежимен оптичен кабел до 2 километра.


MEDIA CONVERTER & MODULE

Стандарти и протоколи IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Basic Function Режим на трансфер на данни Полу-дуплекс/ Пълен дуплекс за FX порта

Контрол на потока при пълен дуплекс (IEEE 802.3x)
Контрол на потока при полу-дуплекс (Backpressure)

Удължава разстоянието на оптичната връзка до 2 km

Функциите Link Fault Passthrough и Far End Fault минимизират загубата, причинена временно от отказ на връзката

Портове 1 100M SC/UPC порт

1 100M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310 nm

Network Media 10BASE-T UTP кабел категория 3, 4, 5 (максимум 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100m)
Network Media 100BASE-T UTP кабел категория 5, 5e (максимум 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100m)

Network Media 100BASE-FX Многорежимен оптичен кабел

LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Размери 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)

Power Supply Външен захранващ адаптер

Макс. консумация на енергия 2,5 W

Safety & Emission FCC, CE, RoHS

Околна среда Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Околна влажност при работа: 10%~90% некондензираща
Околна влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща



Виж още Медиа конвертори TP-Link

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта
  • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
  • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
  • Какво пазаруват другите Промоционални продукти

test1
  • LANTPLINKMC100CM