Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. Power over Ethernet Injector Ubiquiti POE-48-24W, 48VDC, 24WPower over Ethernet Injector Ubiquiti POE-48-24W, 48VDC, 24W


    • Ubiquiti
    • Код: NTLAUBIQUITIPOE4824W
    • Налично във външен склад
    35.64 лв

  2. Power over Ethernet adapter Mikrotik RBGPOE, 1000 Mbps, 9-48VPower over Ethernet adapter Mikrotik RBGPOE, 1000 Mbps, 9-48V


    • MikroTik
    • Код: NTLAMIKROTIKRBGPOE
    • Гаранция: 12 месеца
    • Ограничена наличност
    10.99 лв

  3. Power over Ethernet Injector Ubiquiti POE-24-12W, 24VDC, 12WPower over Ethernet Injector Ubiquiti POE-24-12W, 24VDC, 12W


    • Ubiquiti
    • Код: NTLAUBIQUITIPOE2412W
    • Налично в централен склад
    16.70 лв

  4. Power over Ethernet Injector TP-Link TL-POE150SPower over Ethernet Injector TP-Link TL-POE150S


    • TP-Link
    • Код: SWTPLNKTLPOE150S
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    40.99 лв

  5. Power over Ethernet кабел/сет MikroTik ADA-POE-APPower over Ethernet кабел/сет MikroTik ADA-POE-AP


    • MikroTik
    • Код: NTLAMIKROTIKPOEADAPOEAP
    • Гаранция: 12 месеца
    • Налично във външен склад
    7.04 лв

  6. Planet MGB-LX, SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, 10kmPlanet MGB-LX, SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, 10km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBLX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    48.90 лв

  7. Power over Ethernet Adapter Mikrotik 48POW, 48V, 30WPower over Ethernet Adapter Mikrotik 48POW, 48V, 30W


    • MikroTik
    • Код: NTLAMIKROTIKMT48POW
    • Гаранция: 12 месеца
    • Ограничена наличност
    29.78 лв

  8. Cisco Console Cable, 6ft with RJ45 and DB9FCisco Console Cable, 6ft with RJ45 and DB9F


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOCABCONSOLERJ45
    • Гаранция: 36 месеца
    • Внос по заявка
    43.32 лв

  9. PoE Splitter TP-Link TL-POE10RPoE Splitter TP-Link TL-POE10R


    • TP-Link
    • Код: NTLATPLINKTLPOE10R
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично в централен склад
    31.69 лв

  10. 39.29 лв

  11. Power over Ethernet Injector HPE J9867A, single-port, 802.3atPower over Ethernet Injector HPE J9867A, single-port, 802.3at


    • HPE
    • Код: NTLAHPEJ9867A
    • Гаранция: 12 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    193.56 лв

  12. 26.53 лв

  13. 61.38 лв

  14. Power over Ethernet Cisco Gigabit Injector, IEEE 802.3at, IEEE 802.3afPower over Ethernet Cisco Gigabit Injector, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOSBPWRINJ2EU
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    113.34 лв

  15. Power over Ethernet Cisco Aironet Power Injector, IEEE 802.3atPower over Ethernet Cisco Aironet Power Injector, IEEE 802.3at


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOAIRPWRINJ6
    • Гаранция: 3 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    208.24 лв

  16. 29.38 лв

  17. 42.26 лв

  18. Power over Ethernet Injector Cisco Touch10, IEEE 802.3afPower over Ethernet Injector Cisco Touch10, IEEE 802.3af


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOCTSPWRAIRINJ5
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    119.27 лв

  19. 7.32 лв

  20. SMC Networks SMC1GSFP-SX, 1000Base-SX dual LC SFP mini-GBIC TransceiverSMC Networks SMC1GSFP-SX, 1000Base-SX dual LC SFP mini-GBIC Transceiver


    • SMC Networks
    • Код: NTLASMCNETWORKSSMC1GSFPSX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    51.89 лв

  21. SMC Networks SMC1GSFP-LX, 1000Base-LX dual LC SFP mini-GBIC TransceiverSMC Networks SMC1GSFP-LX, 1000Base-LX dual LC SFP mini-GBIC Transceiver


    • SMC Networks
    • Код: NTLASMCSMC1GSFPLX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    57.88 лв

  22. Power over Ethernet Kit/splitter AirLive POE-48TU v2, IEEE 802.3afPower over Ethernet Kit/splitter AirLive POE-48TU v2, IEEE 802.3af


    • AirLive
    • Код: NTLAAIRLIVEPOE48TU
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    51.02 лв

  23. Power over Ethernet Kit/injector/splitter AirLive POE-2P, 10/100 MbpsPower over Ethernet Kit/injector/splitter AirLive POE-2P, 10/100 Mbps


    • AirLive
    • Код: NTLAAIRLIVEPOE2P
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    15.57 лв

  24. Planet MFB-TFX, SFP-Port 100Base-FX Transceiver, 2kmPlanet MFB-TFX, SFP-Port 100Base-FX Transceiver, 2km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMFBTFX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    82.09 лв

  25. Ubiquiti UniFi Cloud Key, четириядрен SoC процесор, 1GB RAM, 1x Lan1000, PoEUbiquiti UniFi Cloud Key, четириядрен SoC процесор, 1GB RAM, 1x Lan1000, PoE


    • Ubiquiti
    • Код: NTLAUBIQUITIUCCK
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    163.35 лв

  26. 34.71 лв

  27. Planet MGB-GT, SFP-Port 1000BASE-T Module, 100mPlanet MGB-GT, SFP-Port 1000BASE-T Module, 100m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBGT
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    89.59 лв

  28. Planet MGB-SX, SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 550mPlanet MGB-SX, SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 550m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBSX
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    47.90 лв

  29. Planet MGB-LB10, SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module, 10kmPlanet MGB-LB10, SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module, 10km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMGBLB10
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    89.41 лв

  30. Planet MFB-FA20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver(WDM,TX:1310nm), 20kmPlanet MFB-FA20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver(WDM,TX:1310nm), 20km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMFBFA20
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    61.87 лв

  31. Planet MFB-FB20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver, 20kmPlanet MFB-FB20, SFP-Port 100Base-BX Transceiver, 20km


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMFBFB20
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    63.87 лв

  32. Planet MTB-SR, 10G SFP+ dual LC MM mini-GBIC Transceiver, IEEE 802.3ae, 300mPlanet MTB-SR, 10G SFP+ dual LC MM mini-GBIC Transceiver, IEEE 802.3ae, 300m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETMTBSR
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    171.45 лв

  33. Power over Ethernet injector Planet POE-164, 10/100Mbps, 802.3at/af, 30WPower over Ethernet injector Planet POE-164, 10/100Mbps, 802.3at/af, 30W


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETPOE164
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    39.92 лв

  34. Power over Ethernet injector Planet POE-161, 10/100/1000Mbps, 802.3at/af, 30WPower over Ethernet injector Planet POE-161, 10/100/1000Mbps, 802.3at/af, 30W


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETPOE161
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    83.23 лв

  35. Power over Ethernet extender Planet POE-E101, 10/100Mbps, CAT5e/6 UTP 300mPower over Ethernet extender Planet POE-E101, 10/100Mbps, CAT5e/6 UTP 300m


    • Planet
    • Код: NTLAPLANETPOEE101
    • Гаранция: 18 месеца
    • Налично във външен склад
    97.80 лв

  36. Power over Ethernet Adapter Mikrotik 24HPOW, 24V, 1.6APower over Ethernet Adapter Mikrotik 24HPOW, 24V, 1.6A


    • Cisco
    • Код: NTLAMIKROTIKMT24HPOW
    • Гаранция: 12 месеца
    • Ограничена наличност
    29.78 лв

  37. 55.05 лв

  38. Мрежови модул ZTE 52-PWR-AC10, променлив ток.Мрежови модул ZTE 52-PWR-AC10, променлив ток.


    • ZTE
    • Код: NTLAZTE52PWRAC10
    • Гаранция: 24 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    177.72 лв

  39. Мрежови SFP модул ZyXEL XFP-SR, 10G XFP, къс обхват (300m)Мрежови SFP модул ZyXEL XFP-SR, 10G XFP, къс обхват (300m)


    • ZyXEL
    • Код: NTLAZYXELFTLX8511D3
    • Гаранция: 24 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    578.16 лв

  40. Power over Ethernet, Ubiquiti ETH-SP за GbE мрежаPower over Ethernet, Ubiquiti ETH-SP за GbE мрежа


    • Ubiquiti
    • Код: NTLAUBIQUITIETHSP
    • Налично във външен склад
    29.70 лв

  41. Power over Ethernet, Ubiquiti Instant 8023AF-OPower over Ethernet, Ubiquiti Instant 8023AF-O


    • Ubiquiti
    • Код: NTLAUBIQUITI8023AF0
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    35.82 лв

  42. 21.78 лв

  43. Power over Ethernet Injector Ubiquiti POE-50-60W, 50VDC, 60WPower over Ethernet Injector Ubiquiti POE-50-60W, 50VDC, 60W


    • Ubiquiti
    • Код: NTLAUBIWUITIPOE5060W
    • Налично във външен склад
    40.82 лв

  44. D-Link DEM-312GT2, 1-port Mini-GBIC SFP, 10/100/1000BaseLX, 2km D-Link DEM-312GT2, 1-port Mini-GBIC SFP, 10/100/1000BaseLX, 2km


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM312GT2
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    552.21 лв

  45. D-Link DEM-211, 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)D-Link DEM-211, 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM211
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    202.84 лв

  46. D-Link DEM-310GT, 1-Port Mini-GBIC 10/100/1000BaseLX TransceiverD-Link DEM-310GT, 1-Port Mini-GBIC 10/100/1000BaseLX Transceiver


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM310GT
    • Гаранция: 24 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    145.67 лв

  47. D-Link DEM-311GT, 1-Port Mini-GBIC, 10/100/1000BaseSX TransceiverD-Link DEM-311GT, 1-Port Mini-GBIC, 10/100/1000BaseSX Transceiver


    • DLink
    • Код: NTLADLINKDEM311GT
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    103.16 лв

  48. Cisco Power Supply AIR-PWR-B, for Aironet 1130/1140/1240/1260/1300/3500 SeriesCisco Power Supply AIR-PWR-B, for Aironet 1130/1140/1240/1260/1300/3500 Series


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOAIRPWRB
    • Гаранция: 3 месеца
    • Налично във външен склад
    96.50 лв

  49. Cisco Aironet AIRPWRINJ4, Power Injector for 1140/1250/1260/3500 Series, SPARECisco Aironet AIRPWRINJ4, Power Injector for 1140/1250/1260/3500 Series, SPARE


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOAIRPWRINJ4
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    208.24 лв

  50. Cisco Aironet AIR-PWRINJ3, Power Injector for 1100/1130AG/1200/1230AG/1240AG SeriesCisco Aironet AIR-PWRINJ3, Power Injector for 1100/1130AG/1200/1230AG/1240AG Series


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOAIRPWRINJ3
    • Гаранция: 3 месеца
    • Налично във външен склад
    86.70 лв

  51. Cisco AIR-PWRINJ5, Power Injector (802.3af), for AP 1600 2600 and 3600 w/o modCisco AIR-PWRINJ5, Power Injector (802.3af), for AP 1600 2600 and 3600 w/o mod


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOAIRPWRINJ5
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    101.34 лв

  52. Cisco Catalyst 2960-X, FlexStack Plus Module Cisco Catalyst 2960-X, FlexStack Plus Module


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOC2960XSTACK
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    1229.60 лв

  53. Cisco Eight port Ethernet switch interface cardCisco Eight port Ethernet switch interface card


    • Cisco
    • Код: NTLAEHWICD8ESG
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    1090.79 лв

  54. Cisco Four port Ethernet switch interface cardCisco Four port Ethernet switch interface card


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOEHWIC4ESG
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    761.69 лв

  55. Cisco 2 port Voice Interface Card, BRI (NT and TE)Cisco 2 port Voice Interface Card, BRI (NT and TE)


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOVIC22BRINTTE
    • Гаранция: 36 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    1672.86 лв

  56. Cisco Small Business Gigabit Power over Ethernet InjectorCisco Small Business Gigabit Power over Ethernet Injector


    • Cisco
    • Код: NTWACCISCOSBPWRINJ1EU
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    109.09 лв

  57. Защита от пренапрежение Maxtel LANPЗащита от пренапрежение Maxtel LANP


    • Maxtel
    • Код: SCOTHMAXTELSPLANP
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    18.78 лв

  58. TP-Link TL-PoE200, захранване чрез Ethernet, 48V/0.5A, 24WTP-Link TL-PoE200, захранване чрез Ethernet, 48V/0.5A, 24W


    • TP-Link
    • Код: NTWACPOWERTLPOEE200
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    54.82 лв


Намерете Жични мрежи аксесоари на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.