F1P94EA
12.5" (31.75 cm) FHD UWVA eDP 1.3 LED-backlit touch screen (1920 x 1080 pix.)
Intel® HD graphics 4200
5 MP FHD 1080p rear-facing
2 MP FHD 1080p front-facing webcam
Intel® Core™ i5-4202Y Processor (3M Cache, up to 2.00 GHz)
8GB DDR3L 1600 MHz (onboard)
256GB M.2 SSD
microSD (tablet)
SD Card reader (power keyboard)
Intel NIC (10/100/1000)
Intel Dual Band Wireless-N 7260AN 802.11a/b/g/n (2x2) WiFi and Bluetooth® 4.0 Combo
DisplayPort 1.2
VGA
2x USB 3.0 (power keyboard) (1x USB3.0 charging)
1x docking connector to base (tablet)
1x docking connector to tablet (power keyboard)
1x side docking connector (power keyboard)
1x headphone/microphone combo (power keyboard)
1x headphone/microphone combo (tablet)
HD audio with DTS Sound+
Dual speakers (front facing)
Dual microphone array with echo cancellation, noise suppression
Headphone line-out and microphone-in (combo)
Battery type
4-cell, long life 29.3 WHr Li-ion polymer (tablet)
2-cell, long life 25 WHr Li-ion polymer (power keyboard)
45 W Smart RC AC adapter
Windows 8.1 Pro 64
31.7 x 23.95 x 2.33 cm
1.90kg (Starting at 0.92 kg (tablet); Starting at 0.98 kg (power keyboard)
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 12.5" (31.75 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | HD Graphics 4200 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 4202Y |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 1.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.0 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR3L |
| SSD: | 256 GB |
|---|
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | DisplayPort |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 8.1 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.9 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.7x23.95x2.33 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook 7 13
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
900.58 €
/1761.39 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
649.82 €
/1270.94 лв
120.00 € лв -
649.82 €
/1270.94 лв
120.00 € лв -
649.82 €
/1270.94 лв
120.00 € лв -
649.82 €
/1270.94 лв
120.00 € лв -
649.82 €
/1270.94 лв
120.00 € лв -
5523.07 €
/10802.19 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
584.84 €
/1143.85 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
1226.16 €
/2398.17 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
1642.55 €
/3212.54 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
1146.86 €
/2243.07 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1147.15 €
/2243.63 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
939.46 €
/1837.42 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
881.43 €
/1723.92 лв
120.00 € лв -
1580.14 €
/3090.48 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
500.25 €
/978.41 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
3467.65 €
/6782.14 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1484.82 €
/2904.06 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
3616.13 €
/7072.53 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
4855.24 €
/9496.02 лв
120.00 € лв -
1043.17 €
/2040.26 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1190.22 €
/2327.87 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Chromebook Spin 512 (NX.AUDEX.003)(сребрист), двуядрен Gemini Lake Intel Celeron N4020 1.1/2.8GHz, 12.0" (30.48 cm) HD+ IPS Display, 4GB DDR4, 64GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Chrome OS211.73 €
/414.11 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв

































































































