GeForce RTX™ 5060 Ti GAMING OC 8G
Feature Highlights:
- Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4
- Powered by GeForce RTX™ 5060 Ti
- Integrated with 8GB GDDR7 128bit memory interface
- WINDFORCE cooling system
- RGB lighting
- Dual BIOS (Performance / Silent)
- Reinforced structure
| Specification | |
|---|---|
| Graphics Processing | GeForce RTX™ 5060 Ti |
| Core Clock | 2647 MHz (Reference: 2572 MHz) |
| CUDA® Cores | 4608 |
| Memory Clock | 28 Gbps |
| Memory Size | 8 GB |
| Memory Type | GDDR7 |
| Memory Bus | 128 bit |
| Card Bus | PCI-E 5.0 |
| Digital Max Resolution | 7680×4320 |
| Multi-view | 4 |
| Card Size | L=281 W=119 H=40 mm |
| PCB Form | ATX |
| DirectX | DirectX 12 API |
| OpenGL | 4.6 |
| Recommended PSU | 650W |
| Power Connectors | 8 Pin ×1 |
| Output | DisplayPort 2.1b ×3, HDMI 2.1b ×1 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Gigabyte
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | nVidia |
|---|---|
| Капацитет: | 8 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR7 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
| Препоръчително PSU: | 650 W |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
287.54 €
/562.38 лв
-
55.68 €
/108.90 лв
-
1294.79 €
/2532.38 лв
-
693.93 €
/1357.22 лв
-
693.93 €
/1357.22 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
98.51 €
/192.66 лв
-
2127.03 €
/4160.11 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
516.71 €
/1010.60 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
516.71 €
/1010.60 лв
-
516.71 €
/1010.60 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5154.24 €
/10080.82 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
390.18 €
/763.12 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
697.90 €
/1364.97 лв
-
230.25 €
/450.32 лв
-
244.77 €
/478.73 лв
-
925.91 €
/1810.91 лв
-
444.45 €
/869.27 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
319.50 €
/624.90 лв
-
354.99 €
/694.30 лв
-
75.25 €
/147.19 лв
-
1066.95 €
/2086.77 лв
-
1066.95 €
/2086.77 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
599.99 €
/1173.48 лв
-
753.12 €
/1472.97 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
752.99 €
/1472.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5070, 12GB, Palit Infinity 3, PCI-E 5.0, GDDR7, 192-bit, DisplayPort, HDMI
702.32 €
/1373.62 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
102.81 €
/201.08 лв
-
354.99 €
/694.30 лв
-
548.99 €
/1073.73 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
37.19 €
/72.74 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
838.99 €
/1640.92 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
764.99 €
/1496.19 лв
-
1272.84 €
/2489.45 лв
1478.40 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, INNO3D Twin X2, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI485.62 €
/949.79 лв
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 16GB, PowerColor Reaper, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI489.69 €
/957.75 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, MSI GAMING, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI491.73 €
/961.75 лв






































































